Išsiskyrusi turkų motinos santuoka su savo piliečiu vokiečiu, gyvenanti Vokietijoje su savo vaiku ir vaiku

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    brcnfs
    Dalyvis

    Esu 31 metų mama ir turiu 8 metų dukrą.Nusprendėme vesti kaimynės sūnų, kuris yra Vokietijos pilietis, bet ar pirmoji santuoka greičiau Turkijoje ar Vokietijoje? A1 dokumento neturiu.Jei gausiu viza,vaziuosim su dukryte kaip turistė 1mėn.paskui grįšiu ir laikysiu egzaminą.Žinoma nežinau ar ištekėsiu Vokietijoje per tiek laiko.Turiu ten auginti dukryte naujam mokslo pusmečiui rugsėjį, o dukra kuri eis į 3 klasę Turkijoje, nes nemoka kalbos, ten pradės nuo 3 klasės.Taigi A1 yra skubus reikalavimas.Ar manai, kad 1 mėnesio kurso užteks? O ar susituokęs mano sutuoktinis gali gauti kokią nors pagalbą iš valstybės? Net jei mano dukra is mano buvusio vyro, ji mumis pasirūpins Vokietijoje.Ar galiu gauti kitokius mokesčius nei mokesčių atskaita?Ar galiu gauti pagalbą ištekėjusi?Jokių finansinių problemų čia nėra.Tačiau aš noriu kazkaip ja paremti.Labai dziaugiuosi jei rasciau atsakymus i savo klausimus.Iš anksto dėkoju.

    yenicerixnumx
    Dalyvis

    Linkėjimai.

    Visų pirma, deja, tai nieko nekeičia, ar santuoka Turkijoje, ar Vokietijoje. Atvykę kaip turistas turite grįžti į Turkiją ir kreiptis dėl šeimos susijungimo vizos. Žinoma, manau, kad būtų geriau, jei santuoka vyktų Vokietijoje. Jei galite, manau, turėtumėte tuoktis Vokietijoje. Norėdami tuoktis Vokietijoje, jūsų sutuoktinis pirmiausia turi gauti pranešimą iš savivaldybės, kurioje jis gyvena. Tada jis jums pateiks dokumentų sąrašą. Šiuos dokumentus galite gauti iš Turkijos. Užtenka 1,5 mėnesio, užtenka 1 mėnesio. Tiesiog atlikite sunkų darbą. A1 jau yra pagrindinio lygio egzaminas. Jei išmoksite pagrindinių paprastų žodžių ir veiksmažodžių bei pradinės gramatinės informacijos, egzaminą išlaikysite. Mūsų svetainėje galite rasti daug medžiagos apie tai. Nepamirškite išstudijuoti laiškų šablonų. Kalbant apie pagalbą, ar jūsų sutuoktinis šiuo metu dirba? O gal jis gauna kokią nors pagalbą iš valstybės?

    brcnfs
    Dalyvis

    Sveiki :) Taip jis dirba.Ne,negauna jokios pagalbos.Taigi,jei mes ten susituoksime,ar nepasikeis mano pavardė ir pasas ir viskas? Koks bus mano skrydis atgal? 

    Nesibe iš
    Dalyvis

    Nesuprantu ka tu nori pasakyti apie skrydį, bet taip, bus pavardės keitimas ir pasikeis pase. Tai galite greitai padaryti Turkijos konsulate.

    Sveiki :) Taip jis dirba.Ne,negauna jokios pagalbos.Taigi,jei mes ten susituoksime,ar nepasikeis mano pavardė ir pasas ir viskas? Koks bus mano skrydis atgal?

Rodoma 3 atsakymų – nuo ​​1 iki 3 (iš viso 3)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.