Çocuk bakımı – part time çalşma ve dil kursu

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.

    Sveiki;

    Sveikinimai visiems „Germanx“ nariams

    Kitą mėnesį su 1 metų sūnumi keliamės į Vokietiją. Mano žmona yra Vokietijos pilietė.

    Atsisakiau darbo Turkijoje. Mano žmona susirado darbą Vokietijoje.

    1) Pirmais mėnesiais pasirūpinsiu vaiku. Ar valstybė padeda už Kindergeldo ribų? Manau, kad Vokietijos piliečiams teikiama pagalba rūpinantis vaiku, ar ji taikoma užsieniečiams?

    2) Aš galiu dirbti ne visą darbo dieną iš namų už tam tikrą mokestį TR bendrovei, kurioje atsistatydinau. Ar tai pakeis mano sutuoktinio mokesčių klasę (Steuerclasse)? Ar tai daro mums neigiamą ar teigiamą poveikį?

    3) Ar valstybė gali priversti mane lankyti kalbos kursus, nes aš pasirūpinsiu vaiku? Turiu Turkijos Goethe A2 pažymėjimą.

    Tikiuosi vertingų patyrusių „Almanx“ narių komentarų šiais klausimais.

    Pagarbiai,

    kaan
    Dalyvis

    1) Nesu tikras, bet jei visos namo pajamos nesiekia 1200 €, nemanau, kad gausite kitokią paramą, išskyrus „Kindergeld“, nemanau, kad yra privilegija būti vokiečiu ar kito asmens piliečiu Šalis.

    2) Jei dirbate ne visą darbo dieną namuose, gali kilti problemų, jei tai po kurio laiko atkreips dėmesį į jūsų banko mokėjimus.

    Apie Steuerclasse
    https://www.steuerklassen.com/steuerklassenrechner/
    Galite apskaičiuoti iš šio adreso. Tokiu atveju galite sužinoti, kaip veikia jūsų pajamos.

    3) Jūs tikrai paprašysite B1 nuolatiniam užsiėmimui. Priešingu atveju turėsite jį pratęsti mokėdami nuolatinį metinį mokestį. Vienu metu forume perskaičiau, kad nevažiuojant į kursus Vokietijoje, neribotos sesijos buvo gautos tiesiogiai laikant B1 egzaminą Gėtėje. Jei turite gerų žinių A2 lygiu, manau, kad pasiruošti B1 nebus sunku. 

Rodomas 1 atsakymas (iš viso 1)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.