Ehefähigkeitszeugnis ! belası çıldırıyorum…

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    Alfonso28
    Dalyvis

selamlar herkese, bu lanet  olası Ehefähigkeitszeugnis almak 2 aymı surer arkadaslar? herkes 1 haftada 2 haftada alırken biz 7 hafta oldu halen alıcaz da evlenicez de. benim 2.evliligim olacak acaba ondan mı bu kadar sürüyor ? bize verilen bilgi ( türkiyeye yollucaz kagıtlarınızı boşanma karını sanırım yollucaklar türkiyeye ye onay için ) 7 hafta oldu deliriyorum ya ne yapayım ben? avukat fılan mı tutsun nişanlım frankfurt da  ben istanbul… bir yol gösterin lütfen….

įspūdį
    Dalyvis

Ar išsiuntėte visus tam reikalingus dokumentus? . Tik is cia atsiunciau pilną gimimo liudijimą, tarptautinį gimimo liudijimą, gyvenamosios vietos liudijimą ir asmens dokumento fotokopiją, tik asmens dokumento fotokopija buvo patvirtinta notaro, kitose vertimo nebuvo. Sakiau, kad išverstų Vokietijoje, bet ir ten vertimo nenorėjo, o tą dokumentą davė per savaitę.

Alfonso28
    Dalyvis

yolladım hocam hepsını tam eksıksız onceden bosandıgım ıcın bosanma kararım dahil formul B dahil… ( formul b boşandıgını ve bekar oldugunu gosterıyor ) yolladık beklıyoruz,olmaz ise artık frankfurtta bir avukata gıdecek nısanlım  yapacka bısey yok 2 ay surer mı bır kagıt ya…

Alfonso28
    Dalyvis

not: ben butun kagıtları almanca+noter+apostil yaptırdım ki sorun yasamıyım diye noter olmucak belgeyi bile noter yapıp apostil yaptırdım ama sonuc 2 ay bekle ve bılgıde yok…..

pamatyti
    Dalyvis

Nesuprask manęs neteisingai mano drauge, bet Ehefähigkeitszeugnis yra dokumentas gautas iš savivaldybės per 1 dieną, manau reiktų klausinėti mažiau su tuo asmeniu, su kuriuo ištekėsi.

Alfonso28
    Dalyvis

Nesuprask manęs neteisingai mano drauge, bet Ehefähigkeitszeugnis yra dokumentas gautas iš savivaldybės per 1 dieną, manau reiktų klausinėti mažiau su tuo asmeniu, su kuriuo ištekėsi.

teşekkür ederim yol gösterdigin için ama nişanlım da sorun yok. forumda var ıstersen oku uzun zaman bekleyen bu kagıdı benım 2.evlılıgım  oldugu ıcın sorun oluyor dün berlındekıler 2 hafta ıcınde verıriz demisler…

Rodoma 5 atsakymų – nuo ​​1 iki 5 (iš viso 5)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.