duvarcı ustanız ahmet….

> Forumai > Cafe almancax > duvarcı ustanız ahmet….

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    emosh
    Dalyvis

    Manau, kad tai juokingiausia avarija pasaulyje. ;D

    Gerbiamasis Eminas Baturas, vienos iš sostinės savivaldybės įstaigų KIPTAS generalinio direktoriaus pavaduotojas, papasakojo apie smagią avariją, įvykusią vienoje statybvietėje, ir išsiuntė laišką, kurį mūrininkas parašė savo vadovui dėl šio įvykio.

    Gerbiamas statybos vadovu,

    Nelaimingo atsitikimo darbe protokole tai parašiau kaip planavimo klaidą.
    Jums to nepakako ir paprašėte manęs išsamiai paaiškinti. Įvykiai, dėl kurių šiuo metu buvau paguldytas į ligoninę, buvo tiksliai tokie, kaip aprašiau toliau.

    Kaip žinote, aš esu mūrininkas.
    Kai baigiau darbą šeštame pastato aukšte, ten buvo plytų likučių. Reikėjo nuleisti šias plytas, kurias spėjau apie 250 kg.

    Nusileidau į apačią, radau statinę, pririšau prie jos stiprią virvę, pakilau į šeštą aukštą.
    Virvę perveriau per verpimo ratą ir pakabinau galą žemyn.
    Vėl nusileidau žemyn ir užtempiau virvę statine į šeštą aukštą.
    Virvės galą pririšau į tvirtą vietą ir vėl patraukiau aukštyn.
    Aš užpildžiau visas statinėje esančias plytas.

    Nulipau laiptais į apačią, atrišau užrištos virvės galą.

    Kai atrišau virvę, staiga atsidūriau ore.
    Kaip man jo nerasti? Aš sveriu apie 70 kilogramų. Jis patraukė mane aukštyn, kai 250 kilogramų statinė nukrito veidu žemyn.
    Iš susijaudinimo ir nuostabos nesugalvojau paleisti virvės.

    Įpusėjus susidūrėme su pilna statine.
    Manau, kad per tą laiką buvo sulaužyti du mano dešinieji šonkauliai.

    Tik atsikėlus mano du pirštai su virve įstrigo į besisukantį ratą.
    Per tą laiką buvo sulaužyti ir mano pirštai.

    Tuo tarpu į žemę atsitrenkusios statinės dugnas išlindo ir plytos buvo išsibarsčiusios.
    Kai statinė pasidarė lengvesnė, šį kartą aš pradėjau leistis žemyn, o statinė pradėjo kilti aukštyn ir mes vėl susidūrėme su statine pusiaukelėje.
    Per tą laiką lūžo ir mano kairės kojos blauzdos kaulas.

    Nusprendžiau palikti virvę su gelbėjimo rankšluosčiu. Kai pakėliau galvą aukštyn, pamačiau į mane nukreiptą tuščią statinę.
    Manau, kad taip jis įtrūko mano kaukolėje.

    Apalpo, ligoninėje atsimerkiau. Prašau Visagalio Alacho apsaugoti visus savo tarnus nuo tokių nematomų nelaimingų atsitikimų, su pagarba bučiuoju tavo rankas.

    Duvarcı Ustanız Ahmet…

    jentzsch2
    Dalyvis

    Allah acil sifalar versin.Ne diyeyim.Cizgi film gibi…

    meilė
    Dalyvis

    Tai tikrai juokinga avarija, bet sakykime, kad tai bloga avarija ;D ;D

Rodoma 2 atsakymų – nuo ​​1 iki 2 (iš viso 2)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.