Ar grįžo 3,14, ar grįš?

> Forumai > Cafe almancax > Ar grįžo 3,14, ar grįš?

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    3,14
    Dalyvis

    Sveiki, draugai, visų pirma noriu pasveikinti jus visus su švente. Manau, kad labai pasiilgau savęs, ruošiausi egzaminui. Kai kurie iš jūsų klausia: "Koks egzaminas, koks egzaminas?" Kadangi bus žmonių, kurie taip sakys, leiskite pasakyti ir aš. :) - Einstufungstest für das Studienkolleg! Šiandien gavau egzamino rezultatą, draugai. laimėjau egzaminą. :) Šiandien užsiregistravau į šį kursą, kuris trunka 4 mėnesius į Studienkolleg, pasirengimą universitetui ir baigiasi DSH (Die Deutsche Sprachprüfung für den Hochschulzugang) egzaminu.Tikiuosi pradėti jį spalio 13 d., Dievui leidus ir linkėdamas viso ko gero. sėkmės ir sėkmės. Ar šiomis dienomis apsilankysiu svetainėje dažniau? Deja, atsakymas į šį klausimą yra ne. Priežastis – Tarpkultūrinės teatro dienos Frankfurte 2008 (Interkulturelle Theatertage 2. – 12.10.). Šioje organizacijoje, kurią taip pat parengė Gunes Theatre, turėjau pareigų ir aš (tai yra aš ir mano pusbrolis). Atvykstančių teatro aktorių paėmimas iš oro uosto, jų priežiūra, išvykstančiųjų nuvežimas į oro uostą, pasiruošimas spektakliams ir t.t. Maždaug 10 dienų negalėsiu pasiekti mūsų svetainės, nes turime šiek tiek padirbėti ir pakoreguoti vieno iš mano žaidimų subtitrus. Galiu nerasti laiko prisijungti ne tik mūsų svetainei, bet ir internetui. Sveikinu mane. :)

    „Taigi“ draugai, būkite geri sau ir draugams, iki pasimatymo. Linksmų švenčių…  :)

    ilgas gyvenimas :) Nieko neatsitiks per 10 dienų, Onurai, juk tu čia per 10 dienų, sveikinu :)
    Džiaugiuosi, kad išlaikei egzaminą :)

    naktis 2
    Dalyvis

    Sveiki, draugai, visų pirma noriu pasveikinti jus visus su švente. Manau, kad labai pasiilgau savęs, ruošiausi egzaminui. Kai kurie iš jūsų klausia: "Koks egzaminas, koks egzaminas?" Kadangi bus žmonių, kurie taip sakys, leiskite pasakyti ir aš. :) - Einstufungstest für das Studienkolleg! Šiandien gavau egzamino rezultatą, draugai. laimėjau egzaminą. :) Šiandien užsiregistravau į šį kursą, kuris trunka 4 mėnesius į Studienkolleg, pasirengimą universitetui ir kurio pabaigoje yra DSH (Die Deutsche Sprachprüfung für den Hochschulzugang) egzaminas, kurį pradėsiu nuo spalio 13 d., Dievo leidimu ir tau linkėdamas. visoms sėkmės ir sėkmės. Ar šiomis dienomis apsilankysiu svetainėje dažniau? Deja, atsakymas į šį klausimą yra ne. Priežastis – Tarpkultūrinės teatro dienos Frankfurte 2008 (Interkulturelle Theatertage 2. – 12.10.). Šioje organizacijoje, kurią taip pat parengė Gunes Theatre, turėjau pareigų ir aš (tai yra aš ir mano pusbrolis). Atvykstančių teatro aktorių paėmimas iš oro uosto, jų priežiūra, išvykstančiųjų nuvežimas į oro uostą, pasiruošimas spektakliams ir t.t. Maždaug 10 dienų negalėsiu pasiekti mūsų svetainės, nes turime šiek tiek padirbėti ir pakoreguoti vieno iš mano žaidimų subtitrus. Galiu nerasti laiko prisijungti ne tik mūsų svetainei, bet ir internetui. Sveikinu mane. :)

    „Taigi“ draugai, būkite geri sau ir draugams, iki pasimatymo. Linksmų švenčių…  :)

    Labai džiaugiuosi, kad išlaikei egzaminą.pojimai:) plojimai:) Onur dance:) halayy:)
    Tegul Dievas išvalo tau kelią, beje, ačiū, kad man pranešėte. :)
    Sėkmės kitose veiklose, kurias reikia atlikti iki susitikimo... okey :) byby:)

    dielosch
    Dalyvis

    tu tikrai būsi mylimas :D Džiaugiuosi, kad išlaikei egzaminą :D Šiaip tai buvo labai rimta :haha:

    turad
    Dalyvis

    Sveikinu, labai dziaugiuosi, kad islaikei garbes egzaminą plojimai:) plojimai:)
    mes tavęs labai pasiilgome, nedarykit per ilgos pertraukos, laukiame tavęs

    Smail iš
    Dalyvis

    Sveiki, draugai, visų pirma noriu pasveikinti jus visus su švente. Manau, kad labai pasiilgau savęs, ruošiausi egzaminui. Kai kurie iš jūsų klausia: "Koks egzaminas, koks egzaminas?" Kadangi bus žmonių, kurie taip sakys, leiskite pasakyti ir aš. :) - Einstufungstest für das Studienkolleg! Šiandien gavau egzamino rezultatą, draugai. laimėjau egzaminą. :) Šiandien užsiregistravau į šį kursą, kuris trunka 4 mėnesius į Studienkolleg, pasirengimą universitetui ir kurio pabaigoje yra DSH (Die Deutsche Sprachprüfung für den Hochschulzugang) egzaminas, kurį pradėsiu nuo spalio 13 d., Dievo leidimu ir tau linkėdamas. visoms sėkmės ir sėkmės. Ar šiomis dienomis apsilankysiu svetainėje dažniau? Deja, atsakymas į šį klausimą yra ne. Priežastis – Tarpkultūrinės teatro dienos Frankfurte 2008 (Interkulturelle Theatertage 2. – 12.10.). Šioje organizacijoje, kurią taip pat parengė Gunes Theatre, turėjau pareigų ir aš (tai yra aš ir mano pusbrolis). Atvykstančių teatro aktorių paėmimas iš oro uosto, jų priežiūra, išvykstančiųjų nuvežimas į oro uostą, pasiruošimas spektakliams ir t.t. Maždaug 10 dienų negalėsiu pasiekti mūsų svetainės, nes turime šiek tiek padirbėti ir pakoreguoti vieno iš mano žaidimų subtitrus. Galiu nerasti laiko prisijungti ne tik mūsų svetainei, bet ir internetui. Sveikinu mane. :)

    „Taigi“ draugai, būkite geri sau ir draugams, iki pasimatymo. Linksmų švenčių…  :)

    dziaugiuosi uz tave, broli, zinoma, pamatysime, kad tau patiks

    egzaltuotas
    Dalyvis

    Jei neišlaikysi egzamino, ar ne? ;D ;)
    Kas iki šiol ištrūko iš jūsų rankos, kad galėtų išgyventi šį išbandymą... 8) ;D
    Jei turėčiau tą vokietę, kurią turite, prof. Aš būsiu...  8)

    Bet kokiu atveju, duok Dieve tau ir toliau sėkmės, Onurai... Amen... byby :)

    Esma 41
    Dalyvis

    Sveiki atvykę, mano brangus sūnėnas.

    3,14 sako: "Aš pats per daug "Manau, kad pasiilgau tavęs"

    Kas buvo labai nuolankus ir atviras  ;D o kaip tavo teta?  ;D

    Džiaugiuosi, kad atėjai…  ;)

    3,14
    Dalyvis

    –> 3,14 dabar su tavimi dažniau. plojimai :) Ateikite visi, pasiilgau... gėda :)

Rodoma 8 atsakymų – nuo ​​1 iki 8 (iš viso 8)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.