Prieštaravimas atsisakymui išduoti vizą ..

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    raganosis
    Dalyvis

    Sveiki draugai

    Kreipiausi į Vokietijos konsulatą per „IData“ dėl 5 dienų kelionės. Esu studentas ir mano tikslas vykti į 4 dienų seminarą. Kitą dieną po mano prašymo man buvo išsiųstas mano pasas ir 3 dokumentai dėl atsisakymo išduoti vizą.

    Priežastis yra; »Visam numatytam kelionės laikotarpiui arba grįžimui į gyvenamosios ar išvykimo šalį
    ar pakankamas finansines galimybes tranzitui į trečiąją šalį, kuri garantuotai bus priimta.
    nepateikti ar teisėti turėjimo įrodymai
    negalima pasiekti kelio. "

    Man nerūpėjo, kad mano paties ir tėvo sąskaitoje tuo metu buvo šiek tiek pinigų, nes mano rėmėjas dengė visas mano išlaidas. Dabar paprieštarausiu ir parodysiu nuosavybės teisę, licencija virš 5000 lirų. Kiek dienų ir kaip apskritai baigiasi prieštaravimai? Džiaugčiausi, jei yra draugų, kurie turi žinių.

    Parašykite ir atsiųskite savo prieštaravimo peticiją, tikiuosi, kad jie ją išnagrinės per trumpą laiką. Labai sunku pasakyti, kiek laiko jie atsakys.

Rodomas 1 atsakymas (iš viso 1)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.