Kokia gali būti atsisakymo išduoti vizą priežastis?

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    melo1903melo
    Dalyvis

    Nors mano sužadėtinė visus jam atsiųstus dokumentus išsiuntė į užsieniečių filialą paštu, po 15 dienų jam paskambinus pasiteirauti apie situaciją, jis pasakė, kad byla baigta ir išsiųsta atgal į Izmirą, o galutinis sprendimas buvo XNUMX m. Vokietijos konsulatas Izmire, bet pasak mano sužadėtinio, jei situacija pateikiama kaip neigiama, skambinkite ir ką daryti.Galiu suteikti informacijos apie tai, buvo pasakyta, kad paprastai negaliu padaryti pareiškimo siuo metu, dabar stebimės, kodėl mano sužadėtinis gyvena su tėvais, o jo tėvas serga vėžiu, tėvas moka būsto nuomą ir gauna socialinę pašalpą.beje, mano sužadėtinis nėra Vokietijos pilietis.

    fuk_xnumx
    Dalyvis

    koks tavo balandžio pilietis

    melo1903melo
    Dalyvis

    Pone, jei turite žinių, leiskite pasakyti, kad su savo sužadėtiniu susipažinau Makedonijoje, kai studijavau universitete, jis iš pradžių yra makedonų liaudies daina ir jau daug metų gyvena Vokietijoje, yra 9 metų amžiaus skirtumas. tarp mūsų, mano pokalbis konsulate praėjo labai gerai, mano sužadėtinio tėvas serga vėžiu, todėl norėjome ten susituokti ir aš kreipiausi kovo 16 d. 20mėn vėl buvau su sužadėtine Hamburge,jis vasarą pas mane Turkijoje,įdomu ar rado įtariamąjį ar dar ką,nesuprantu.Taip pat nuo vakar vidaus krovinyje buvo nurodyta, kad mano krovinys buvo pakeliui sms, bet dar negavau patikėkit, tuoj mirsiu iš smalsumo raudona Ar davė, įdomu, ar atsisakė, dėl kokios priežasties?

    Slm,
    Ką veikia jūsų įkvėpimas, kiek jis uždirba, kiek kvadratinių metrų, kiek kvadratinių metrų iš tikrųjų čia slypi jūsų atsakymas?

    Sveiki,

    Jei jūsų sutuoktinis neturi pajamų, kad galėtų išlaikyti save, yra atmetimas. (Jie nori, kad vidutinės grynosios pajamos būtų apie 1400.)
    Jei jūsų sutuoktinis lieka su tėvais, jis neturi savo pajamų ir jei jo šeima taip pat pragyvena iš Arbeitsamt, jis vėl bus atstumtas.

    Be šių, jei namo, kuriame bus gyvenama, kvadratinis metras bus pripažintas nepakankamu, deja, bus atmetimas.

    Tiesą sakant, jie žiūri į du svarbius dalykus, nesvarbu, ar jie yra Vokietijos ar Turkijos piliečiai, kur liks iš Turkijos atvykstantis asmuo ir kaip užsidirbs pragyvenimui?
    Galite pagerinti šias sąlygas ir bandyti dar kartą.

Rodoma 4 atsakymų – nuo ​​1 iki 4 (iš viso 4)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.