Grįžti į pamirštą kalbą (Ką daryti)

> Forumai > Bendrosios vokiečių kalbos ir vokiečių A1 Family Reunion > Grįžti į pamirštą kalbą (Ką daryti)

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    Mentat
    Dalyvis

    Sveiki!

    Vokiečių kalbos mokiausi vidurinėje, nuo tada jau 6 metai, kad ir kaip pažiūrėtum, tuo metu turėjau ir B1 atestatą.Gramatiką taip pat puikiai atsimenu, išversti tam tikrus tekstus, nors ir sunkiai. (pavyzdžiui, įspėjamieji laiškai, teisinės nuomonės, sutartys, bet kaip jau sakiau, man sunku, trūksta žodžių). Jei ten, kur dabar dirbu, galėčiau laisvai kalbėti vokiškai, mano vieta būtų kitokia.

    Nuo ko turėčiau pradėti atsiminti kalbą ir tobulinti savo kalbėjimą? Kurį kursą turėčiau lankyti? Gyvenu Stambule, pažiūrėjau į Goethe's institutą, bet manau, kad registracijos terminai jau praėjo, o kitų kursų nežinau. Tikriausiai negaliu pasakyti, ar mano pradėtas kursas yra kokybiškas. Ką daryti?

    Jei gerai išmokote vokiečių kalbą, geriausia, ką galite padaryti, tai skaityti knygas, žiūrėti televizorių ir kalbėtis. Tai padės vėl prisiminti kalbą. Išmokta kalba neužmirštama, ji tik nublanksta.Tai, kas išmokta, sugrįžta kalbant ir klausantis.

    Galite eiti į Stambulo kalbų centrą. Jų duotas sertifikatas taip pat galioja ir yra labai geri. Nuvažiavau ten, egzaminą išlaikiau 91 balu, kursą pradėjau nemokėdamas nė vienos vokiečių kalbos.

Rodomas 1 atsakymas (iš viso 1)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.