eiti kaip universiteto absolventas .. keli klausimai ..

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    karas
    Dalyvis

    Sveiki visi. 2 metai turizmo viešbučių vadybos aspirantas, aš tęsiau ir baigiau 4 metus: (verslo absolventas). Mano giminaitis turi restoraną Vokietijoje ir nori čia dirbti kaip restorano vadybininkas ar verslo vadybininkas. Klausimas, kurį norėčiau užduoti, galiu dirbti šioje srityje? skyriai vykdė tyrimų verslą.Aš noriu pasiimti su savimi savo sutuoktinį ir vaiką, kad įvykdyčiau visas sąlygas, 56000 56000 eurų pagal sutartį, XNUMX XNUMX eurų per metus? užtenka vizos ir mėlynos kortelės? Taip pat kur mano giminaitis turi kreiptis į mane Vokietijoje? ? Noriu su savimi pasiimti žmoną ir vaiką pakeliui. Mūsų banko sąskaita su partnere yra bendra. Ar versle yra kokių nors problemų? Aš džiaugiuosi, jei jūs mane informuosite šia tema. Ačiū visiems iš anksto.

    karas
    Dalyvis

    Ar yra kam padėti šiais klausimais?

    beširdis
    Dalyvis

    Sveikinimai, žmonės mažai žino apie šias problemas ir niekas apie tai nerašo. Leiskite man kalbėti apie tai, ką girdėjau daug. Pirma, jei darbovietė nori atvežti darbuotojus į užsienį, t. Y. Iš už Europos ribų, ji neturėtų sugebėti susirasti žmogaus, užsiimančio šia profesija Vokietijoje. Kitaip tariant, jei nerandate darbuotojų iš bedarbių Vokietijoje, jei nerandate jų iš ES šalių, galite juos atsivežti iš TR. Čia kiekvienas gali atlikti jūsų poziciją. Aš nežinau jūsų gramatikos. Turėtumėte turėti tokią profesiją, turėtumėte būti tas, kurio negalite rasti Vokietijoje, net ne ES šalyse. Jūsų atlyginimas bus gana pakankamas. Mano asmeninė nuomonė, girdėjau, kad procedūra yra tokia. Manau, kad Vokietija neleidžia įsivežti darbuotojų iš užsienio, kai yra daug bedarbių. Nenorėčiau kalbėti neigiamai, bet tai mano nuomonė

    karas
    Dalyvis

    Ačiū, kad atsakėte. Bet pagal šį naujai įvestą imigracijos įstatymą, kaip jūs jau minėjote, jie pasakė, kad pirmiausia jo norima iš Europos. Tačiau šis įstatymas buvo pirmasis, kuris paskambino iš Europos, nes buvo panaikinta reikalavimo sąlyga. Tikiuosi. Jūsų atsakymas: ar yra vieta, kur mes galime gauti informacijos šia tema? Aš džiaugiuosi, jei tie, kurie žino.

    beširdis
    Dalyvis

    Asmeniškai draugai, kurie žino, kur gauti informacijos, nežino. Iš pradžių galvojate apie savo šeimą, iš pradžių galvojate, kad esate Dievas

    mano giminaitis turi restoraną Vokietijoje
    po šio sakinio man nelabai ką reiškia.
    Nenoriu nutraukti jūsų entuziazmo, bet kas šiuo metu gyvena Vokietijoje, manęs nusipelnys. Deja, vis dar nėra tokių sąvokų kaip artimieji, dėdės, dayi, tetos. Ypač tuo atveju, kai esame iš Turkijos su papildomu NE! Leiskite jiems būti kuo ramiau, kai jie nori, išmeskite juos arba būkite labai gerais žmonėmis. Arba, jei nenorite, kad taip būtų, dešimt žmonių, kad jie būtų mokomi Turkijoje, olamamis klaidžiojo po vieną Vokietijos kartą, kai manyje, kad reikia pagalbos, bus žmogus. 2 + 2 = 4.

    Iki šio laiko nemačiau ir negirdėjau laimingų ir sėkmingų, kurie atvyko į Europą pasitikėdami savo artimaisiais. Visa tai yra istorija. Darbuotojai atvyksta į Vokietiją, atvyksta turistai, tuokiasi, bet neina prie artimųjų durų! Niekas neatvyko prie lentos klojimo dukterėčios, mano brangioji, aš ne cikti jis atsisėdo jis atvežė vieną iš Turkijos. Jie rengia daugiausiai pranešimų, praverčia nemokėdami vokiečių kalbos ir nemokėdami įstatymų. Jie nemokamai dirba už pinigus, kad niekas Vokietijoje nedirbtų ir nepasiūlytų jums palankumo. Jums bus gaila. Žmonės, patyrę manyje, turintys patirties ir patirties, visada sakydavo tą patį.Mano artimieji to nedarytų. Matyt, giminystės pažadų esmė yapiyorlarmis iš tikrųjų čia pateko tik įsišaknijusioms šeimoms ieškant vieno ginklo vyro, kurio jūs atvykote iš Turkijos, jau kalba, būdas, jūs net nesveikinate tokio neišmanančio ekipažo po to, kai išmokote procedūrą Vokietijoje.

    sveikinimai

    beširdis
    Dalyvis

    Yafes 100 de 100 katılıyorum artık görüştüğüm kimse yok arkadaş olarak yasadigik yerde tabiki hepsinden uzaklaştım almanyada. Insanları kucumsemem ama insana birsey katmaz burada doğan büyüyen cahil menfaatçi nankör kesim yeni gelenlerde uzak dursun Allah'a yakın bana uzak olsunlar…

    Sveiki visi. 2 metai turizmo viešbučių vadybos aspirantas, aš tęsiau ir baigiau 4 metus: (verslo absolventas). Mano giminaitis turi restoraną Vokietijoje ir nori čia dirbti kaip restorano vadybininkas ar verslo vadybininkas. Klausimas, kurį norėčiau užduoti, galiu dirbti šioje srityje? skyriai vykdė tyrimų verslą.Aš noriu pasiimti su savimi savo sutuoktinį ir vaiką, kad įvykdyčiau visas sąlygas, 56000 56000 eurų pagal sutartį, XNUMX XNUMX eurų per metus? užtenka vizos ir mėlynos kortelės? Taip pat kur mano giminaitis turi kreiptis į mane Vokietijoje? ? Noriu su savimi pasiimti žmoną ir vaiką pakeliui. Mūsų banko sąskaita su partnere yra bendra. Ar versle yra kokių nors problemų? Aš džiaugiuosi, jei jūs mane informuosite šia tema. Ačiū visiems iš anksto.

    Leiskite pasidalyti tuo, ką žinau šia tema. Jei neturite labai konkretaus darbo, kaip draugai rašė prieš paskelbiant šį imigracijos įstatymą, Vokietijos valstybė pirmenybę teikė Vokietijai ir ES šalims.
    Pagal naująjį kovo mėnesį priimtą imigracijos įstatymą šis įvykis tapo lengvesnis. Visų pirma, turite patikrinti diplomo atitikimą „Anabin“ svetainėje Vokietijoje, ar šis darbas Vokietijoje atitinka jūsų diplomą? Ir jūs pristatysite Vokietijos valdžios institucijoms. Jūsų giminaitis atsiųs jums kvietimą į darbą, arba jūs gausite 700 mėnesių darbo vizą. Žinoma, Vokietijos valdžios institucijos, norėdamos suteikti tam tikrą lygį, turite žinoti vokiečių kalbos įgūdžius, pvz., Gydytojai dirbo C6 istiyorlar.s sektoriuje, turės tenkintis gal B6 lygio Turkijoje išmoktomis pamokomis isteyecektir.b jis eina Aš negaunu vizos. Vyras sako, ar ieškosite darbo, ar išmoksite kalbą.
    Jei jūsų giminaitis yra asmuo, pagal mano darbuotojo sutartį, galite pateikti tą dokumentą oficialioms institucijoms ir ten pasilikti. Palikuonys yra lengvi, jei turite mėlyną kortelę, tačiau jei esate normalus darbuotojas, jų paėmimas gali šiek tiek užtrukti.
    Aš galbūt parašiau, kad šių klausimų nėra, tačiau bendra procedūra veikia taip tiksliai, kaip aš laikiausi.
    Taip pat nuolankiai rekomenduoju jums, kad ir koks stiprus būtų jūsų giminaitis, eikite į kitą kultūrą, kitą religiją, kitą kalbą, geografiją. Visada gera būti atsargiems. Tai buvo tai, kad viskas klostėsi ne taip, kaip norite, kad atskiras grįžimas į Turkiją mainais būtų tekęs pas šeimą.

    Nesibe iš
    Dalyvis

    Sveiki! Aš 100% sutinku su tuo, ką kiti draugai sako apie giminaičių santykius. Taigi, jei norite atvykti, turėtumėte atvykti su savo nameliu. Be to, ko reikia norint gauti vizą jūsų profesinei grupei? Bet užblokuota sąskaita galioja visoms profesijoms. Kalbos lygis skiriasi priklausomai nuo profesijų grupių. Plius gyvenamoji vieta ir kt. Yra daugybė procedūrų. Tokie sandoriai Turkijos sanirime taip pat yra konsultacinės firmos. Procesą galite dirbti su patikima įmone.

Rodoma 8 atsakymų – nuo ​​1 iki 8 (iš viso 8)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.