Vokietija Turkija Evden Ieva Pristatymas

> Forumai > Vokietijos ir kitų Europos šalių generalinis sekretorius > Vokietija Turkija Evden Ieva Pristatymas

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    melikexnumx
    Dalyvis

    Mes esame MCS Logistics ir siūlome tarptautinį pervežimą namuose.

    Mes naudojame tokius procesus kaip jūrų oro ir sausumos geležinkeliai be pertraukos į visas pasaulio dalis, kad galėtume pervežti asmeninius daiktus (visus daiktus, kurie turėtų būti namuose) ir transporto priemonę, kurioje jie naudojami.

    Jei norite atsivežti savo namų apyvokos daiktus iš Europos ir juos ten nugabenti, aš stengsiuosi kiek įmanoma daugiau pateikti sklandžios informacijos šia tema.

    Prekės yra supakuotos į jūsų namų adresą, nesvarbu, kur esate šalyje, prekės patenka į muitinę, gabenamos į jūsų namų adresą, namo pašalinimas, paprastas baldų montavimas.

    Mūsų įmonė turi centrinį biurą Stambule ir Olandijos platinimo biurą.

    + 90216 521 21 52
    mes mcslojis

    melikexnumx
    Dalyvis

    Dėl kainų nustatymo kreipkitės į mcslogistics

    k.uguz
    Dalyvis

    Patyriau keletą žodžių šiam pavadinimui parašyti ir norėjau jais pasidalinti su jumis, mano brangūs draugai. Draugai, prieš 2 mėnesius persikėliau į įmonę ********. Mano draugas man rekomendavo, vaikinai atlieka švarų darbą ir rekomenduočiau visiems, kurie galvoja apie verslo įmonę. Manau, kad praėjo du mėnesiai ir rekomenduoju savo draugams, kurie svarsto specialius pasiūlymus Vokietijai. gerai Gerai:)

Rodoma 2 atsakymų – nuo ​​1 iki 2 (iš viso 2)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.