PRIEŠ SKAITYDAMI ČIA, PRAŠOME ATIDARYTI TEMĄ

> Forumai > Klausimai ir atsakymai apie vokiečių pamokas > PRIEŠ SKAITYDAMI ČIA, PRAŠOME ATIDARYTI TEMĄ

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    MuhaяяeM
    Dalyvis
    Į KĄ TURĖTŲ ĮVERTINTI ATIDARYDAMAS DALYKĄ

    * KONU BAŞLIĞINDA ÇOK – ACİL – YARDIM – LÜTFEN – BURAYA BAKIN – BAKAR MISINIZ GİBİ KELİMELERDEN HERHANGİ BİRİNİ ASLA KULLANMAYIN

    * DALYKO PAVADINIMOJE NENaudokite jokių ženklų, išskyrus taškus, kablelius ir klausimus.

    * JŪSŲ DALYKO TEMA TURI BŪTI TRUMPA JŪSŲ PRANEŠIMO SANTRAUKA IR VISADA SUTEIKTI IDĖJĄ APIE JŪSŲ PRANEŠIMĄ.

    * KIEKVIENAS KLAUSIMAS TURĖTŲ ATVYKTI ATSKIRĄ TEMĄ, NEVILIOKITE ATIDARYTI TEMĄ

    * NERAŠYKITE DALYKO PAVADINIMO DIDŽIOSIOMIS RAIDĖMIS

    ahmad
    Dalyvis

    Jei pats paimsite skaudų pavyzdį, parašytą didelėmis raidėmis, aš jam pasakojau apie šiuos klausimus.

    MuhaяяeM
    Dalyvis

    Atsiprašau, mano draugas, aš niekada nebūsiu rašęs ;)

    baturay_
    Dalyvis

    Aš tai apsvarstysiu

    aysunnn
    Dalyvis

    slm Aš nežinau, kaip naudoti šią būseną, tačiau jūsų naujas narys yra labai painus gfibi man padėti. Aš esu naujas pradinis kursas 3 diena ir dar daugiau streso 3 gn Negaliu priskirti man apie egzaminą ir noriu sužinoti daugiau vokiečių kalbos mokytis ii

    ispari į
    Dalyvis

    Sveiki, aš noriu paklausti, ar galite man pateikti vietų, kuriose naudojamas veiksmažodis, sąrašą

    beviltiškai
    Dalyvis

    arba draugai, kuriuos negaliu atidaryti

    bozkartal
    Dalyvis

    Manau, kad tai geriausias dalykas. :)


    Mieli draugai, noriu gauti informacijos iš jūsų, sukūriau šeimos sąjungą Vokietijoje, bet žmonos sesijoje aš turiu vaiką vieneriems metams. Ji gimė ten būdama 1 metų.

    Sveiki draugai, noriu gauti informacijos iš jūsų, sukūriau šeimos sąjungą Vokietijoje, bet mano žmonos sesija turiu vaiką 1 metams, ji gimė ten būdama 3 metų, mano vyras dirba, yra namas , Manau, jie rengia vienerių metų sesiją, ar turite problemų?

    mer19
    Dalyvis

    Noriu atidaryti temą, bet nepavyko. ar galite mums pasakyti, kaip jis buvo atidarytas?

    mer19
    Dalyvis

    Entschuldigung… ich habe gefunden alkis:)

    türkkız
    Dalyvis

    slm Aš nežinau, kaip naudoti šią būseną, tačiau jūsų naujas narys yra labai painus gfibi man padėti. Aš esu naujas pradinis kursas 3 diena ir dar daugiau streso 3 gn Negaliu priskirti man apie egzaminą ir noriu sužinoti daugiau vokiečių kalbos mokytis ii

    hoşgeldin öyleyse cafe almancaxa bekleriz  :haha:

    adaizm yra
    Dalyvis

    slm Aš nežinau, kaip naudoti šią būseną, tačiau jūsų naujas narys yra labai painus gfibi man padėti. Aš esu naujas pradinis kursas 3 diena ir dar daugiau streso 3 gn Negaliu priskirti man apie egzaminą ir noriu sužinoti daugiau vokiečių kalbos mokytis ii

    kelıme haznenı genıslet…bol bol cep telefonuna almanca dıyalog ları mp olarak ındır kulaklıkla dınle..

    Pirmiausia įsiminkite pagrindinius kasdienių poreikių modelius
    Pavyzdžiui, man to reikia (ich brauche) arba atneškite man stiklinę vandens) Können sie bitte ein glas wasser bringer)
    buvo kostet (kiek pinigų) ich komme aus der türkei (aš iš kalakuto) woher kommen sie (iš kur tu)

    paprastoms kasdienėms naujoms pažintims ar pagrindinėms frazėms.

    sėkmės

    nilakk
    Dalyvis

    Dėkojame už perspėjimą. Aš apsvarstysiu :)

Rodoma 14 atsakymų – nuo ​​1 iki 14 (iš viso 14)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.