jMemorize (žodžio įsiminimo programa)

> Forumai > Aktyvus mokymasis ir vokiečių kalbos įsiminimo metodai > jMemorize (žodžio įsiminimo programa)

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    shamata
    Dalyvis

    Sveiki, draugai

    Šią programą galite naudoti bet kurioje kompiuterio aplinkoje, jos neįdiegę. Nėra priklausomybės nuo platformos. Norint ją naudoti, sistemoje turi būti įdiegta „Java“.
    Aš padariau vaizdo įrašą savo namų kompiuteryje. Tai vaizdo įrašas, kuriame rodomi tiek reklaminiai tikslai, tiek programos diegimas ir naudojimas, draugai. Jei turite klausimų, galite užduoti čia.

    parsisiuntimo nuoroda

    adaizm yra
    Dalyvis

    Sveiki, draugai

    Šią programą galite naudoti bet kurioje kompiuterio aplinkoje, jos neįdiegę. Nėra priklausomybės nuo platformos. Norint ją naudoti, sistemoje turi būti įdiegta „Java“.
    Aš padariau vaizdo įrašą savo namų kompiuteryje. Tai vaizdo įrašas, kuriame rodomi tiek reklaminiai tikslai, tiek programos diegimas ir naudojimas, draugai. Jei turite klausimų, galite užduoti čia.

    Taip, aš prisimenu, kad ši programa „Hanı“ nuolat skaudina ekrano puslapį kaip trumpas testas, ar ne ???

    parsisiuntimo nuoroda

    3,14
    Dalyvis

    –> Šis puslapis man dabar neatsidaro. :( Ką turėčiau daryti? Ar galite man duoti visą nuorodą, mano drauge, kad mes galėtume ją spustelėti. :)

    shamata
    Dalyvis

    –> Šis puslapis man dabar neatsidaro. :( Ką turėčiau daryti? Ar galite man duoti visą nuorodą, mano drauge, kad mes galėtume ją spustelėti. :)

    https://www.ubuntuone.com/5X236Mc5raxhyih1FBt3AF

    Taip, aš prisimenu, kad ši programa „Hanı“ nuolat skaudina ekrano puslapį kaip trumpas testas, ar ne ???

    Nr. Ši programa nepertraukiamai atidaro puslapius ekrane. Pagalvokite apie šią programą kaip apie bandymą. Įvedate daug žodžių vokiečių ir turkų kalbomis, o programa parodo jums įvestus žodžius ir prašo rasti atitikmenį. Pavyzdžiui, jūs sakote rodyti vokiškus žodžius ir jūsų prašoma žinoti vokiško žodžio atitikmenį.

    „zum Beispiel“: programa rodo „das Auto“. Apačioje parašyta „rodyti atitikmenį“. Spustelėjame ten ir gauname žodį „automobilis“, reiškiantį jo turkų atitikmenį. Yra du variantai - taip ir ne. Jei žinome balną, paspaudžiame „Taip“ ir programa pereina prie kito žodžio. Jei nežinome, spustelėjame „ne“ ir programa vėl pereina prie kitų žodžių, tačiau vėl prašo nežinomų žodžių. Priklausomai nuo jūsų, programa turi galimybę rasti turkų atitikmenį iš vokiečių arba turkų atitikmenį iš turkų. Tikiuosi, jūs suprantate, ką programa veikia ir kaip ji veikia. Atsisiuntę ir pažiūrėję nuorodoje esantį vaizdo įrašą suprasite, kas yra programa ir kaip ji veikia.

    adaizm yra
    Dalyvis

    https://www.ubuntuone.com/5X236Mc5raxhyih1FBt3AF

    Spustelėju vis pateikdama klaidą, nesuprantu priežasties: ((

    shamata
    Dalyvis

    Spustelėju vis pateikdama klaidą, nesuprantu priežasties: ((

    Jei parašysite, kokia yra klaida, bandysiu jums padėti.

    adaizm yra
    Dalyvis

    Jei parašysite, kokia yra klaida, bandysiu jums padėti.

    Jei parašysite, kokia yra klaida, bandysiu jums padėti.

    die datei wmploc.dll skrybėlių versijosnummer 12.7600.16667
    aber

    langų grotuvas nicht richtig installer

    shamata
    Dalyvis

    die datei wmploc.dll skrybėlių versijosnummer 12.7600.16667
    aber

    langų grotuvas nicht richtig installer

    Nespauskite tiesiai ant nuorodos. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite nuorodą ir atsisiųskite ją išsaugodami kaip. Tiesą sakant, nėra klaidos ryšyje. Tai davė jums įspėjimą, nes spustelėjus nuorodą, jūsų naršyklė bando ją paleisti naudodama savo medijos leistuvą ir sako, kad jūsų kompiuteryje „Windows Media“ leistuvas nėra tinkamai įdiegtas. Taigi pirmiausia atsisiųskite failą į savo kompiuterį, tada atidarykite jį naudodami medijos leistuvą, kurį žiūrite filmus, savo kompiuteryje.

    3,14
    Dalyvis

    https://www.ubuntuone.com/5X236Mc5raxhyih1FBt3AF

    Nr. Ši programa nepertraukiamai atidaro puslapius ekrane. Pagalvokite apie šią programą kaip apie bandymą. Įvedate daug žodžių vokiečių ir turkų kalbomis, o programa parodo jums įvestus žodžius ir prašo rasti atitikmenį. Pavyzdžiui, jūs sakote rodyti vokiškus žodžius ir jūsų prašoma žinoti vokiško žodžio atitikmenį.

    „zum Beispiel“: programa rodo „das Auto“. Apačioje parašyta „rodyti atitikmenį“. Spustelėjame ten ir gauname žodį „automobilis“, reiškiantį jo turkų atitikmenį. Yra du variantai - taip ir ne. Jei žinome balną, paspaudžiame „Taip“ ir programa pereina prie kito žodžio. Jei nežinome, spustelėjame „ne“ ir programa vėl pereina prie kitų žodžių, tačiau vėl prašo nežinomų žodžių. Priklausomai nuo jūsų, programa turi galimybę rasti turkų atitikmenį iš vokiečių arba turkų atitikmenį iš turkų. Tikiuosi, jūs suprantate, ką programa veikia ir kaip ji veikia. Atsisiuntę ir pažiūrėję nuorodoje esantį vaizdo įrašą suprasite, kas yra programa ir kaip ji veikia.

    –> Gerai, kai grįšiu namo, spustelėsiu Ziel speichern unter… ir išsaugosiu taikinį kitaip, kaip sakei. Telaimina tave Dievas.

    adaizm yra
    Dalyvis

    Nespauskite tiesiai ant nuorodos. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite nuorodą ir atsisiųskite ją išsaugodami kaip. Tiesą sakant, nėra klaidos ryšyje. Tai davė jums įspėjimą, nes spustelėjus nuorodą, jūsų naršyklė bando ją paleisti naudodama savo medijos leistuvą ir sako, kad jūsų kompiuteryje „Windows Media“ leistuvas nėra tinkamai įdiegtas. Taigi pirmiausia atsisiųskite failą į savo kompiuterį, tada atidarykite jį naudodami medijos leistuvą, kurį žiūrite filmus, savo kompiuteryje.

    Gerai, shamata vienas manęs, kodėl neveikia laikmenų palyeris, neįdiegtas naujas formatas, laikmena neįdiegta, bet hanas jos neįdiegė, kai mes pirmą kartą spustelėjome, aš bandžiau, jei esate pamišęs dėl priežasties, galite padėk man prašau.
    Ačiū.

    3,14
    Dalyvis

    –> Taip pat galiu padėti su kompiuteriu susijusių programų klaidomis. Dėmesio visiems. :)

    3,14
    Dalyvis

    –> Gerai, kai grįšiu namo, spustelėsiu Ziel speichern unter… ir išsaugosiu taikinį kitaip, kaip sakei. Telaimina tave Dievas.

    –> Dabar, kai bandžiau tai mokykloje, su Linux, buvo išsaugotas tikslas kaip meniu. Dabar grįžau namo, nuo šio ryto nešiojamajame kompiuteryje turiu „Windows 8 Pro“, parinktys, kurios atsiranda spustelėjus nuorodą:

    – Nukopijuokite nuorodą
    – Nuoroda į einer Registerkarte fffnen
    – Nuoroda yra fffnen

    Ziel speichern unter... ne, kas dabar atsitiks?

    shamata
    Dalyvis

    –> Dabar, kai bandžiau tai mokykloje, su Linux, buvo išsaugotas tikslas kaip meniu. Dabar grįžau namo, nuo šio ryto nešiojamajame kompiuteryje turiu „Windows 8 Pro“, parinktys, kurios atsiranda spustelėjus nuorodą:

    – Nukopijuokite nuorodą
    – Nuoroda į einer Registerkarte fffnen
    – Nuoroda yra fffnen

    Ziel speichern unter... ne, kas dabar atsitiks?

    Aš taip pat naudoju „Linux“ („CentOS 6“). Operacinė sistema nesvarbu. Man buvo įdomu, kuri naršyklė neturi šios parinkties? Nenaudoju „Internet Explorer“ (nežinau, kaip ten yra). Siūlau įdiegti „Firefox“ naršyklę.

    https://www.mozilla.org/de/firefox/new/

    Aš naudoju „Firefox“ ir dešiniuoju pelės mygtuku spustelėjus nuorodą, pasirodo ši parinktis.

    –> Gerai, kai grįšiu namo, spustelėsiu Ziel speichern unter… ir išsaugosiu taikinį kitaip, kaip sakei. Telaimina tave Dievas.

    …. Tikiuosi iš mūsų visų

    Gerai, shamata vienas manęs, kodėl neveikia laikmenų palyeris, neįdiegtas naujas formatas, laikmena neįdiegta, bet hanas jos neįdiegė, kai mes pirmą kartą spustelėjome, aš bandžiau, jei esate pamišęs dėl priežasties, galite padėk man prašau.
    Ačiū.

    Kaip jau minėjau aukščiau, nenaudoju „Windows“ operacinės sistemos, todėl net jei ką ir rašau, nesu visiškai tikras, todėl geriausia jums nieko nesiūlyti. Galbūt draugai, naudojantys forume „Windows“ operacinę sistemą, gali padėti. Tiesą sakant, atsisiųsdami vaizdo įrašą į savo kompiuterį, galite įdiegti kitą medijos leistuvą savo sistemoje ir be problemų žiūrėti. Mano patarimas jums yra VLC grotuvas. Be to, jums nereikia įdiegti tirpiklio. VLC yra įdiegtas su savo sprendėjais. Tikiuosi, kad galėjau šiek tiek padėti, nors tai nebuvo jūsų problemos sprendimas.

    3,14
    Dalyvis

    –> Dar vakar kompiuteryje įdiegiau Windows 8 Pro, turiu Internet Explorer 10, Firefox man nereikia. Ar galite įkelti šį dokumentą į greitąjį arba dropbox? Ar per daug iš tavęs prašyčiau, jei ir to paklausčiau? gėda :)

    shamata
    Dalyvis

    –> Dar vakar kompiuteryje įdiegiau Windows 8 Pro, turiu Internet Explorer 10, Firefox man nereikia. Ar galite įkelti šį dokumentą į greitąjį arba dropbox? Ar per daug iš tavęs prašyčiau, jei ir to paklausčiau? gėda :)

    Mano garbės brolis

    …… adresas, kuris prasideda ubuntuone, yra tokia sistema kaip dropbox. Jei problema kyla dėl vaizdo įrašo atidarymo grotuve, galiu įkelti failą kaip .zip ir problema bus išspręsta. 

    3,14
    Dalyvis

    –> Gerai, atsisiunčiama dabar. Aš padariau. :)

Rodoma 15 atsakymų – nuo ​​1 iki 15 (iš viso 17)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.