Ar domitės mokytis vokiečių kalbos ir A1 egzaminą?

> Forumai > Bendrosios vokiečių kalbos ir vokiečių A1 Family Reunion > Ar domitės mokytis vokiečių kalbos ir A1 egzaminą?

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    memduh
    Dalyvis

    Sveiki, vaikinai, tai Memduh GÜNGÖR.

    Aš gyvenu Stambulo Beylikdüzü rajone. Su Elif Hoca susipažinau prieš 2 mėnesius per Almancax. Apklausiau daug kursų, bet nė vienas neatrodė nuoširdus. Jo sėkmė jau paaiškina, koks paprastas jo teikiamas išsilavinimas. Po ilgų diskusijų pradėjau lankyti ponios Elif pamokas ir 23 m. gruodžio 2011 d. laikiau A1 egzaminą. Vakar atėjo rezultatai ir nors prieš 2 mėnesius nemokėjau nė kelių žodžių vokiškai, per vieną egzaminą pavyko surinkti 74 balus. Mokytoja Elif veda tokią gerą pamoką, kad ji įsimena, be to, ji turi labai gerų išteklių ir duomenų. Taip pat jis suteikia visiškai didaktinį išsilavinimą, o ne mokymąsi. Atstumas tarp mano namų ir vietos, kur vedžiau pamokas, yra 2,5–3 valandos, o viešuoju transportu keliavau po 6 valandas pirmyn ir atgal. Aš pasakiau: „LAIKAS ILGĖS, TEIKI ILGA“ ir tikrai buvau teisus. AČIŪ AČIŪ MOKYTOJAME, AČIŪ VOKIETIE... Tie, kurie ieško kurso Stambule, neklaidžiokite veltui, mokytoja Elif, šiuo klausimu yra tik vienas pedagogas ir kito pedagogo nepažįstu.

    VAIZDINIAI DOKUMENTŲ ĮRODYMAI yra žemiau. (Tai buvo pirmasis mano egzaminas ir patikėk, aš labai jaudinausi, anksčiau neturėjau mokymų. Savo mokytojo Elifo dėka mano baimė dingo ir man pavyko. Tai buvo ne tik mokytoja, bet ir mūsų sesuo.
    VIENO Šūvio FULL HIT ,,,,,

    a1.jpg

    mutim2
    Dalyvis

    Tvirta elif hoca reklama :)

    memduh
    Dalyvis

    Reklam değil kardeş inan gerçekler yazılıyor. Ben bizzat kendisinden eğitim aldım. Hem hocam heb ablam oldu Rabbim Razı olsun dualarımı esirgemem heleki sınav günü büyük kurumlardan ders alıpta 3. kez giren bi çok insan vardı. en iyi eğitimi aldım diyenin yanında profesör kaldık nerdeyse….

    mutim2
    Dalyvis

    Dogrudur dostum ne mutlu sana… insallah hep kalbine göre güzel insanlar cikar karsina..

    netalman iki
    Dalyvis

    Sveiki,

    Negalėjau atsispirti, nes mano vardas buvo perduotas, norėjau parašyti. :) Užuot skelbęsi, šie ateinantys draugai tokiu būdu bando padėkoti „almancax“, nes jie yra kilę iš „almancax“ ir - visi, kas gyvena, žino - šis laikotarpis yra tikrai labai sunkus ir varginantis laikotarpis ir žmonės gali suprasti darbo spalvą tik išklausyti kursus ir laikyti egzaminą. Jie tiesiog bando padėti vieni kitiems, kad neklystų.

    Bence burada teşekkür edilmesi gereken biri varsa almancax yetkilileridir ki Onlar ben de dahil hiç kimseden bir çıkar gütmeden tamamen Allah rızası için yanımızda olmuşlardır. Benim yaptığım gerçekten de çok bir şey yok ben sadece yapmam gereken görevimi yerine getirdim. Doğru olan bu. Burası öğretmen ve öğrenci herkesin yararlandığı ve yardımlaştığı bir platform. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Selam ve Saygılarımla…

    mutim2
    Dalyvis

    Sveiki,

    Negalėjau atsispirti, nes mano vardas buvo perduotas, norėjau parašyti. :) Užuot skelbęsi, šie ateinantys draugai tokiu būdu bando padėkoti „almancax“, nes jie yra kilę iš „almancax“ ir - visi, kas gyvena, žino - šis laikotarpis yra tikrai labai sunkus ir varginantis laikotarpis ir žmonės gali suprasti darbo spalvą tik išklausyti kursus ir laikyti egzaminą. Jie tiesiog bando padėti vieni kitiems, kad neklystų.

    Bence burada teşekkür edilmesi gereken biri varsa almancax yetkilileridir ki Onlar ben de dahil hiç kimseden bir çıkar gütmeden tamamen Allah rızası için yanımızda olmuşlardır. Benim yaptığım gerçekten de çok bir şey yok ben sadece yapmam gereken görevimi yerine getirdim. Doğru olan bu. Burası öğretmen ve öğrenci herkesin yararlandığı ve yardımlaştığı bir platform. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Selam ve Saygılarımla…

    Dėl to mes sužinojome, kas esate mūsų mokytojas Elifas, linkiu jums sėkmės ..

    netalman iki
    Dalyvis

    Danke schön.  :)  Tave palaimina Dievas.

    fotoademxnumx
    Dalyvis

    Elif hocam iyiki bu site sayesinde size gelmişim ve tek seferde hiç almanca bilmememe rahmen geçmenin mutlulugunu yaşadım sizden ve almancaxdan allah razı olsun ne mutluki burdaki diger arkadaşlara tavsiye ettigim ve kendiminde tek seferde başardıgı kurs olan elif hocamı kesinlikle hem maddi hem manev olarak tavsiye ediyorum

      egzamino data 01.20.2012 XNUMX XNUMX
        rezultatas: 83
    Pagarbiai Adomui Demirui

    Guru
    Dalyvis

    Kaip sėkmingai baigsime kursą per 4 savaites? Atsiprašome, bet net jūsų svetainėje nėra parašyta, kur yra kursas. jūs nesate patikimas. grynai reklama.

    netalman iki
    Dalyvis

    ĮRODėme PAŽYMĖJIMUS, KURIEMS MES PATIKIMI PATIKIMI, EKSAMENOJE GAUTOS AUKŠTOS APSKAITOS IR NĖRA STUDENTŲ, KURIUOSE NĖRA.

    ADRESUOK, kad nerašytumėme PRIEŽASČIŲ, KURIŲ NERASTA TIK mes, REGIONAS, VISI TURKIJOJE, TAVE NES ADRESAS.

    JEI TAI ATEIČIAU NEGALIMA, GALITE KLAUSYTI Į VIETOS INSTITUCIJAS, KURIE JŪS esate ČEKIJOJE!

    MuhaяяeM
    Dalyvis

    Kaip sėkmingai baigsime kursą per 4 savaites? Atsiprašome, bet net jūsų svetainėje nėra parašyta, kur yra kursas. jūs nesate patikimas. grynai reklama.

    Statistika rodo, kad iki šiol nėra nė vieno studento, neišlaikiusio A1 egzamino.

    Guru
    Dalyvis

    mantıklı olursak dünyanın hıc bır yerınde yuzde yuz başarı garantisi verilemez. nasıl olur da her kursiyer sınavı geçiyor. daha internet sitesinde verilmiş bir adres bile yok. tek araçla ulaşım diyor ama belirtilen yer göztepe. nasıl ulasılacaksa hayret =)

    dielosch
    Dalyvis

    Kur yra „Muharrem“ administratorius? Ar galite pateikti informacijos apie šį kursą?

    MuhaяяeM
    Dalyvis

    mantıklı olursak dünyanın hıc bır yerınde yuzde yuz başarı garantisi verilemez. nasıl olur da her kursiyer sınavı geçiyor. daha internet sitesinde verilmiş bir adres bile yok. tek araçla ulaşım diyor ama belirtilen yer göztepe. nasıl ulasılacaksa hayret =)

    Suteikiama šimto procentų sėkmės garantija, sėkmės procentas akivaizdus. Komentarai yra akivaizdūs.
    Ar nuo jūsų priklauso reputacija, ar ne.

    MuhaяяeM
    Dalyvis

    Kur yra „Muharrem“ administratorius? Ar galite pateikti informacijos apie šį kursą?

    Sveiki, dieloschai, jūs ilgą laiką nedalyvavote, sveiki atvykę į forumą. :)
    Vokiečių kalbos kursai Stambule priklauso mūsų mokytojui Elifui, vienam iš „almancax“ instruktorių, ir jų sėkmės lygis yra labai aukštas. :)

    Guru
    Dalyvis

    Manau, kad ši svetainė turi susitarimą su ponia Elif, aš nesuprantu, kas tai yra. Penktadienį jau susitikau su panele Elif. Penktadienį jūsų svetainė buvo visiškai kitokia. Kodėl man reikia ieškoti išsamaus kelio. Be to, ponia Elif telefonu pasakė, kad aš turiu biurą. Paskambinau į Goethe's institutą ir jie tokios vietos nežino. Aš turiu galvoje, aš nekalbu be tyrimų.

Rodoma 15 atsakymų – nuo ​​1 iki 15 (iš viso 20)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.