Ar vykdomosios skolos kelia vizų problemą?

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    Atasa
    Dalyvis

    Sveiki draugai

    Turiu paskolą ir kredito kortelės skolą bankui.

    Kreipiausi rugsėjo 30 d. Trečiadienį užsieniečių filialas pasakė "mes čia, procesas baigtas ir išsiuntėme dokumentus į Ankarą". Bijau, kad kils problemų. Jei atvirai, tai dėl Jei kas nors turi informacijos apie problemą, būčiau dėkingas, jei galėtumėte man pranešti.

    Kambarinės
    Dalyvis

    Sveiki,
    Skolos bankui ir vykdymo atvejais problemų nebus tol, kol bankas nenustatys draudimo keliauti į užsienį. Tačiau jei turite skolų vyriausybei, turėsite problemų, tokių kaip mokesčių skolos ir pan., ir tai bus problema vykstant į užsienį. Be to, aš žinau, kad jūsų skola Turkijoje nėra privaloma Vokietijos valstybei. Aš taip pat daug tyrinėjau. Turistinę vizą gavau būdamas skolingas ir anksčiau nebuvo jokių problemų.

    ysmnxnumx
    Dalyvis

    Manau, kad jei neturėsi draudimo keliauti, nieko nebus.Mano draugas turėjo 10 tūkst.Lt skolą ir atvažiavo praeitą savaitę.Taip pat galite apmokėti savo vizos skolas iš užsienio. Bet jei ten nesumokėsite, atvykus į Turkiją muitininkai nutemps į šalį.

    Kambarinės
    Dalyvis

    Apie draudimą keliauti sužinota iš policijos padalinių.
    Žinoma, kito žingsnio nežinau. Tikiuosi problemų nekils.

    Atasa
    Dalyvis

    Nesu skolingas mūsų vyriausybei jokių mokesčių, kaip sakiau, esu skolingas bankui ir jie man juos atidavė priverstinai prieš 2 savaites.

    Kambarinės
    Dalyvis

    Jei neturite jokio turto, nesijaudinkite, jie nieko negali padaryti. Jie tiesiog skambina iš advokatų kontoros ir priekabiauja prie jūsų, tai viskas.

Rodoma 5 atsakymų – nuo ​​1 iki 5 (iš viso 5)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.