Vokiečių raidės

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    Nazira
    Dalyvis

    „New York Times“ publikuotas kliento laiškas jo bankui J.

    Gerbiamas banko pareigūnas,
    Esu 86 metų klientas, turintis sąskaitą jūsų banke.
    Kitą dieną aš parašiau savo santechnikui 100 USD čekį.
    Kažkaip jis tikriausiai persiuntė šį čekį jūsų bankui per 3 nanosekundes, ir jis buvo paimtas iš mano sąskaitos, kol galėjau išgryninti šią sumą, kurią įvertinau jūsų banke.
    Žinoma, kadangi tuo metu mano sąskaitoje nebuvo pinigų, taip pat buvo imami 30 dolerių palūkanos ir baudos. Tuo tarpu aš turėjau 1.000.000 XNUMX XNUMX dolerių savo fonduose.
    Kai norėjau pasiskųsti šia situacija, aš apie pusvalandį kovojau su beasmeniu, grubiu, nufilmuotu ir beveidžiu ponios balsu jūsų banko telefone.
    Kartkartėmis klausydavau muzikos ir 28 kartus turėjau paspausti skirtingus klavišus. Bet aš negalėjau nieko pasiekti.
    Kaip žinote, kiekvieną mėnesį turiu tūkstančius dolerių sąskaitų, išskaitymų iš hipotekos, mokėjimus kredito kortelėmis.
    Nuo šiol ATŠAUKIU visus automatinius mokėjimus iš savo paskyros.
    Nuo šiol noriu klientų atstovo, kuris suprastų, ką sakiau, pagamintas iš mėsos ir kaulų ir kalbėtų angliškai.
    Jūs suprantate, kad geriausias komplimentas yra jų mėgdžiojimas.
    Aš darysiu kaip tu.
    Jūsų klientų atstovas paskambins man dėl kiekvieno mokėjimo ir įves slaptažodį, kuris bus ne trumpesnis nei 28 skaitmenys.
    Tada, jei tai 1, ji galės palikti man pranešimą, jei 2, ji galės palikti pranešimą apie mokėjimą, jei 3, ji bus prijungta prie mano svetainės, jei aš Aš ten, ji bus prijungta prie mano miegamojo, o jei aš nemiegu, ji bus prijungta prie mano miegamojo, jei bus 4, ji pasieks mano mobilųjį telefoną, 5 raktai galės palikti pranešimą mano kompiuteryje. Jei jis pasiekia 6, jis gali jų dar kartą klausytis.
    Jei tarp jų vėluojama, pažadu, kad priversiu jį klausytis gražios muzikos kūrinio iš mano senų įrašų ir gramofono.
    Vienintelis mano prašymas yra atsiųsti man tapatybės informaciją, motinos mergautinę pavardę, parašo aplinkraštį, gautą iš notaro, ir finansinę informaciją, įskaitant personalo, kurį pasirinksite šiems sandoriams, titulinius dokumentus.
    Aš taip pat paruošiau tokią sutartį kaip tu. 8 puslapiai. Tavo buvo 42 puslapiai, aš buvau sąžiningas. Klientų atstovas, kurį paskirsite man, jūsų banko filialo vadovas ir jūsų banko direktorių valdyba pasirašys šią sutartį ir atsiųs man registruotu laišku.
    Gavęs šią sutartį, atsiųsiu jūsų klientų atstovui 28 skaitmenų slaptažodį, kurį pats nustatysiu. Žinoma, šis slaptažodis keičiasi kas mėnesį.
    Atsiprašau ir reikalauju 20 USD per mėnesį kaip šių sutarčių ir sandorių išlaidas.
    Jei negalite įvykdyti šių sąlygų, paruoškite mano 1.000.000 XNUMX XNUMX dolerių grynaisiais pinigais, o aš rytoj pasiimsiu.
    Linkiu kuo didžiausios sėkmės ir prašau kuo greičiau su manimi susisiekti.
    Pagarbiai,
    Jūsų klientas…

    QUELLE35
    Dalyvis

    tai gerai ;D  Ačiū, kad pasidalinai mano drauge :)

    egzaltuotas
    Dalyvis

    Ačiū, Nazire, tai jie vadina „tit for tat“...

    Nazira
    Dalyvis

    Įsivaizduokite, šiai moteriai 86 metai, o aš jaunas žmogus. Netikėtai aptikau juostą, patikėkite manimi, aš išgyvenu krizę, jei tik galėčiau į rankas paimti tuos žmones ir žmogų, kuris išrado juostą… o turtai…. Kaip pasisekė senutei...

    kubraa
    Dalyvis

    labai grazu, gerai padaryta

    garbė gs
    Dalyvis

    Vielen dank für die Verteilung! :) Taip buvo ir habe ich bisher noch nicht gesehen! :D

    anoniminis
    lankytojas

    yaril:) yaril:) Tikrai juokinga ir gražūs bankai taip iš proto varo [plojimai:)

    kolegija
    Dalyvis

    smūgis savo ginklu - tai vadinama :)

    vilkai
    Dalyvis

    wow bitė sena masli, bet mūsų močiutė buvo protinga ..
    Na, kai jis tampa turtingas, jis gali daryti ką nori...

    Įdomu, kas atsitiko pabaigoje :::::?? Bankas priėmė šį pasiūlymą, hehehe, žinoma, kad ne, kokie guminiai pinigai jiems yra 1 milijonas dolerių...

    toks gražus =)

    xmcraex
    Dalyvis

    labai super walla

Rodoma 10 atsakymų – nuo ​​1 iki 10 (iš viso 10)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.