Vokiečių kalba be išorinio kalbos kurso?

> Forumai > Aktyvus mokymasis ir vokiečių kalbos įsiminimo metodai > Vokiečių kalba be išorinio kalbos kurso?

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    headshot
    Dalyvis

    Sveiki !
     
        Aš vis dar naujokas šiame forume. Bet manau, kad tai labai geras forumas. Na, internetas, knygos ir pan., neklausius kalbos kurso lauke? Ar galiu mokytis vokiečių kalbos iš bet kur? Užteks suprasti ir kalbėti? Aš stebiuosi šiuo klausimu. Ačiū iš anksto!!!  :)

    sekada
    Dalyvis

    Aš sakau, kad jei pradedate nuo nulio, turite turėti vadovą.

    blue_mavis
    Dalyvis

    Pradėjau nuo nulio, nesulaukiau jokios pagalbos, svarbu tik nuo ko pradedi ir jei esi pasiryžęs, nėra nieko neįmanomo, jei sakai, kad gali tai padaryti, jei gali tai įveikti keliomis knygomis ir žodynais, bet aš manau, kad geriausias būdas kalbėti ir suprasti yra klausytis kažko vokiškai arba jei per televiziją yra vokiškas kanalas, rekomenduoju pažiūrėti, pamatysite naudą.

    Esma 64
    Dalyvis

    Stengiuosi tobulėti.Atvykau iš Turkijos.Išmokau prisistatyti,būtojo laiko,priegaidinio ir būdvardžio,bet dabar nežinau kur tęsti.Yra būdvardžių ir prieveiksmių,todėl negali būti atlikta su vienu veiksmažodžiu, ar galite man padėti?

    Vokiečių kalba yra viena iš kalbų, apie kurią internete galima rasti daugiausiai medžiagos. Yra tikrai daug išteklių mokytis vokiečių kalbos.
    Jei paklausite, kokiais metodais galima vadovautis mokantis užsienio kalbos:
    1-gramatika išmokta
    2 žodžių išmokstama
    3 – Kai kurie sakiniai išmokstami kaip šablonai
    4 - Reikalinga praktika

    Tai darydami galite išmokti užsienio kalbos neklausę kursų.

    ZUZUU į
    Dalyvis

    Aš esu tokioje pat situacijoje kaip ir tu.Manau, kad galiu pasisekti ir neklausydamas jokių kursų. Pradėjau nuo abėcėlės, skaičių, dienų, lengvų veiksmažodžių ir daug pažengiau į priekį, yuppie :) Bet man pasirodė labai naudinga mokėti anglų kalbą.Mokydamasis naudoju tuos pačius metodus.

    mano japonas
    Dalyvis

    Jūs galite to išmokti, bet tai nenaudinga, nebent taikysite praktiškai.

    samet_kys
    Dalyvis

    Draugai, ar galite man suteikti informacijos apie geriausias gramatikos knygas, skaitymo knygas ir kompaktinius diskus tokiems draugams kaip aš, kurie pradeda mokytis vokiečių kalbos nuo nulio? :)

    yejades
    Dalyvis

    Dabar internete yra tiek daug išteklių, kad nemanau, kad daugeliui žmonių reikalingi dramblių kursai. Žinoma, kai kuriems žmonėms reikia vadovų. Ši situacija kiekvienam žmogui šiek tiek skiriasi. Be to, kalbų kursai negali daug ką pridėti praktiškai, nes tai turi sukurti pats asmuo. Bet jei esi ryžtingas ir entuziastingas žmogus, kodėl to nepadarius pačiam? Taip pat tie, kurie anksčiau išmoko kitą kalbą, geriau žino, ką daryti mokantis antrosios kalbos. Žinoma, tai galioja vakarų kalboms. Kalbos, tokios kaip kinų ir rusų, yra labai skirtingoje padėtyje. Svarbiausia yra tinkamai išnaudoti turimas galimybes. Anglų kalbos pagrindus įgijau vidurinės mokyklos parengiamojoje klasėje. Išskyrus tai, aš nelankiau jokių kursų. Nes man tai buvo pinigų švaistymas. Jie jau buvo įgiję gerą gramatikos išsilavinimą. Visa kita priklausė nuo manęs, nes jei sumokėčiau, jie vis tiek man parodytų tuos pačius dalykus. Pats išvaliau gramatiką. Bandžiau kalbėti per skype. Pakalbėjau ir pavyko. Be to, man tuo pat metu buvo smagu. Sąžiningai, aš nejaučiu poreikio lankyti kursą, kai mokausi kitos kalbos. Internete yra svetainių, kuriose paaiškinama labai gera gramatika. Bandau juos tyrinėti ir mokytis pats. Kaip jau sakiau apie kalbėjimą, gali padėti daug žmonių, kuriems ji yra gimtoji. Gaukite mikrofoną ir praktikuokite. Tu išmokysi jį turkiškai, o jis išmokys savo kalbos...

    Dėkoju

    saleskas
    Dalyvis

    Ką tik pradėjau mokytis vokiečių kalbos. Kai pradėjau, nusipirkau Fono 2 knygų komplektus vokiečių kalba. Mokausi savarankiškai.Ką tik baigiau knygą.Kliudė karinė tarnyba,tai šiek tiek pamiršau. Dabar vėl ėmiausi šios problemos. Laukiu jūsų patarimo, draugai.

Rodoma 9 atsakymų – nuo ​​1 iki 9 (iš viso 9)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.