Kursas 1: išankstinė informacija

> Forumai > Vokietijos laikai ir konvencijos > Kursas 1: išankstinė informacija

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    almancax
    lankytojas
    MOKYKITE SAKYTI

    atsargiai: Norėdami suprasti tai ir toliau paaiškinamas temas, turite turėti pakankamai žinių apie turkų kalbos gramatikos dalykus.
    Jei yra informacijos apie sakinius ir elementus turkų gramatikoje, tu greitai išeis.

    SIMPLE SESSION INSTALLATION

    Mes laikome sakinius, susidedančius iš temos ir nusakymo kaip paprastus sakinius.
    pvz

    Aš einu
    Tu juokiasi.
    Jie skaito.

    Cümleleri yra labai paprastas sakinių struktūras. Jei atkreipsite dėmesį, pirmiau minėtuose trijuose sakiniuose pastebėsite, ar subjekto-predikato suderinamumas yra suderinamas.

    Objekto-prezikato atitiktis yra svarbi teisingų ir prasmingų ženklų.
    Jei sąlyga nesuderinama su tema, tada sakinys yra iškraipytas ir beprasmis. Išnagrinėkime pavyzdžius,

    Aš eisiu
    Tu skaitai.
    Tu atėjai.

    Cummings yra sugadintas cümlelerdir. Ankstesni veiksmai, atsižvelgiant į veiksmažodžių koncepciją, nebuvo traukti ir atsirado subjektyvus predikatas.

    Pavyzdžiui, sugadintas, "Aš eisiu" pagal nuteisti temą "Aš eisiu" arba įrenginio, "jie bus eiti" turėtų būti įrengtas.
    Na, kadangi tema ir veiksmažodis visada turi būti suderinami sakinyje, tada mes galime susidaryti idėją apie sakinio dalyką tiesiog pažvelgę ​​į sakinio veiksmažodį.

    Aš einu.
    Jūs parašyta.
    Jie parašė.
    Jūs esate šalia.

    Paimkite keletą sakinių aukščiau.
    Asmuo (dalykas), kuris atlieka darbą "Aš atvykau", lengvai suprantamas kaip pirmasis žmogus "Aš".
    "ParašeiKaip galima suprasti, sakinio tema yra „jums& Quot;
    "Jie parašysSakinio tema yra „jie“ yra.
    "Tu ateisiSakinio tema yra „sen& Quot;
    Žinoma, mes pažvelgime į cümlenen predikatą, mes žinome šio cümmendino esmę.
    Na, ar veiksmažodžiai mums tiesiog suteikia informacijos apie klano dalyką?
    Žinoma, ne.
    Veiksmažodžiai taip pat sakinio mums taikomos, darbas yra atliekamas, stogo ir suteikia informacijos apie sakinio režimu.
    Veiksmažodžiai sudaro sakinio predikatą, o veiksmažodžiai nėra linksniuojami. bendraties vadinama valstybe.
    Turkų kalbos veiksmažodžių įnaginė priesaga –MEK arba -MAK Ji yra.
    Vokiečių kalboje ši infinityvo priesaga –en ir kartais -n  Ji yra.
    Palyginkime abiejų kalbų veiksmažodžius, kad geriau suprastume situaciją.

    Spielen Turkiškas veiksmažodžio atitikmuo žaisti Abu veiksmažodžiai yra begalybiniai.

    žaidimas -  en
    žaisti - MAK

    Kaip matyti, pagal minėtus veiksmažodžius galūnės galūnė yra en vokiečių kalba ir mak turkų kalba.

    Jei veiksmažodžio infinitivas yra išmestas, likusio veiksmo žodis laikomas veiksmažodžiu.
    Kol veiksmažodis pridedamas asmens ar įtempties galūnėse, galūnės galūnė numetama, o prie likusio veiksmažodžio šaknies pridedamos asmens, laiko ir kt.

    skaityti Atsisakome veiksmažodžio infinityvo galūnės ir turime „geraiLieka žodis „. Dabar prie šio žodžio pridėkime asmenį ir laiko galūnę. Pavyzdžiui, pridėkime 1-ojo asmens vienaskaitos galūnę ir esamojo laiko galūnę.

    skaityti - yor - um

    Dabar paaiškinkime galūnes, kurias įnešame į šį veiksmažodį.
    skaityti: veiksmažodžio šaknis
    yor: dabartinis laikas eki
    um: 1. individualus asmuo (I)

    Padarykime dar keletą kadrų dabar:

    OKU - YOR - SUN
    READ - DU - N
    READ - YOR - UZ
    READ - DU - K

    Dabar atkreipkime dėmesį į čia pateiktą tašką. Paimkime, pavyzdžiui, veiksmažodžius, kuriuos skaitome ir skaitome.
    Abu yra 1. nepaisant to, kad jis buvo daugiskaitos žmogus, kodėl jie gauna skirtingų asmenų priedus?
    Tai susiję su gramatine struktūra ir dėl skirtingų vartojamų laikų. Vokiečių kalboje veiksmažodžiai taip pat priima skirtingus priedus pagal skirtingus laikus ir asmenis.
    Kaip ir mūsų kalboje, veiksmažodžio galūnė yra pašalinama, o galūnės pridedamos prie veiksmažodžio šaknies.

    Dabar konjuguokime vokišką veiksmažodį:

    Lerneren : MokytisMEK
    Mes mesti veiksmo kalbos ir atgal Lerne žodis išlieka.
    Dabar atneškime prie šio žodžio lern asmenį ir įtempiamą galūnę. Pavyzdžiui, atneškime vienaskaitos ir esamojo laiko galūnių asmenį.

    Lerner - yra : Mokytis - iyor - hm
    Kaip matyti tik -e Priesaga veiksmažodžiui suteikė tiek esamojo laiko, tiek 1-ojo asmens vienaskaitos reikšmes.

    Lerner - t : Mokytis - iyor - tu

    Lernas – te : Mokytis - di - m

    Mes išdėstėme keletą veiksmažodžių iš pirmiau minėtų dalykų. Mes kruopščiai išmoksime priesagas, pridėtas prie veiksmažodžių pagal laiką.

    Dabar atkreipkime jūsų dėmesį į dar vieną dalyką.
    Kaip matote, mes pašalinome veiksmažodžių galūnes ir konjugavome veiksmažodį, pridedant galūnes prie likusio veiksmažodžio šaknies. Tačiau, nors dauguma veiksmažodžių yra konjuguoti taip, yra 200 netaisyklingų veiksmažodžių, kurie nesilaiko šią taisyklę.
    Jei veiksmažodžio veiksmas nesikeičia, kai veiksmažodis yra ištrauktas, tai šis veiksmažodis Reguliarus veiksmažodis Tai vadinama.
    Bet jei konjuguojant veiksmažodžio šaknis pasikeičia, šis veiksmažodis yra Netaisyklingas veiksmažodis Tai vadinama.
    Reguliarūs veiksmažodžiai, kartais silpni veiksmažodžiai, netaisyklingi veiksmažodžiai kartais vadinami stipriu veiksmažodžiais.
    Taigi, kaip mes žinome, ar veiksmažodžio šaknys pasikeis?
    Norėdami atsakyti į šį klausimą, turite įsiminti visus neteisingus veiksmažodžius.
    Šiame etape galite pradėti tik įsimenami dažniausiai naudojamus kasdieniniame gyvenime.
    Bet ypač atkreipkime į tai dėmesį Mes neturime kito pasirinkimo, kaip tik įsiminti šiuos veiksmažodžius ir junginius!

    KAS YRA PAGALBA?

    Vokiečių kalboje yra pagalbinių veiksmažodžių sąvoka. Iš esmės vokiečių kalboje yra 3 pagalbiniai veiksmažodžiai. Šie pagalbiniai veiksmažodžiai neturi negali būti vartojami vieni sakinyje. Jie turi būti vartojami su įprastu veiksmažodžiu sakinyje, kad jie galėtų pakeisti pagrindinio veiksmažodžio laiką.
    Pirmiau minėti pagalbiniai veiksmažodžiai taip pat gali būti naudojami kaip įprasti veiksmažodžiai tuo pačiu metu.
    Paprastai jie naudojami kaip veiksmažodis reiškia tada tampa objektas ir veiksmažodis kullanılabilirler.yardımc mūsų pamoką, matysime vien toliau juda.

    Štai keletas svarbių dalykų pateikę gramatikos informaciją.
    mūsų ateitis Žinoma iš paprastų sakinių struktūra ir toliau paaiškinti pačius sudėtingiausius sakinius, gramatinė atsargines kopijas visą laiką nuosprendis įrenginių.
    Linkime jums sėkmės ...

    O žmogau, ar gali būti, kad asmuo, kuris tau davė šį ginklą ir suteikė tokią monetą-i gailestingumo ir „hathem-i“ kvalifikaciją, kad simi paliko tave be priežiūros, nesureikšmina tavęs, nekreipia dėmesio į tavo veiksmus, visa tau pavaldi visata yra absurdiška. Ar jis turėtų padaryti keistuolio genealogiją supuvusiu, sugedusiu, nereikšmingu medžiu? Leisk jam paneigti savo gailestingumą, kuris akivaizdus kaip saulė, ir savo išmintį, kuri niekaip nepriima abejonių ir kurioje netrūksta efektyvumo? Hâşâ! .. (Lem'alar)
    šventasis
    Dalyvis

    Norėjau padėkoti draugui, kuris atsiuntė mokymosi vokiečių kalba informaciją. Aš prisijungiu prie jūsų forumo, tikiuosi, kad galite padėti informacija apie vokiečių kalbos mokymąsi ir kompaktinių diskų knygą kaip įrankį.
    Spėju, kaip rašau iš kalakutienos, kai sakau atgal, kurią surenka geresni nei Vokietija

    MuhaяяeM
    Dalyvis

    Sveiki.
    Mūsų CD ir knygų leidiniai taip pat bus pristatyti jums ateinančiais metais.

    antausis
    Dalyvis

    Sveiki;
    Aš esu vienas naujokų tarp jūsų.
    Mano darbovietė yra užsakomoji įmonė, čia jie naudoja vokiečių ir šveicarų vokiečių kalbas, daugiau ar mažiau galiu suprasti skirtumą, bet turėjau išmokti vokiečių kalbą.
    Ar nebūtų naudingiau ir įsimintiniau, jei turėtume tokių išteklių kaip knygos ar kompaktiniai diskai, kaip sakė jų draugai?
    Dėkoju..

    Toraman
    Dalyvis

    wow jūs labai gerai pasakėte savo moterims. Ačiū. :)

    1981 m
    Dalyvis

    Tapau nauju nariu, tai buvo labai gera svetainė

    hmm aš suprantu, tai reiškia mak eki turkų kalba vokiečių kalba ;)

    xxdiablo
    Dalyvis

    tskler, tai buvo labai naudinga svetainė ..

    SUNKU
    Dalyvis

    Sveiki, aš esu Serkanas iš Stambulo ir apie jūsų svetainę sužinojau savo draugo, gyvenančio Miunchene, Vokietijoje, dėka. Ateinančiais metais ketinu gyventi Berlyne, todėl norėjau pradėti mokytis vokiečių kalbos labai džiaugiamės, jei galėtumėte man padėti. Ką aš galiu padaryti ir nuo ko pradėti? Visiškai nežinau... Laukiu jūsų pagalbos ir pasiūlymų, meilės ir pagarbos.

    smyrna
    Dalyvis

        Sveiki, mano draugas... Žiūrėk, tu jau pradėjai iš tinkamos vietos. :) Taip, stenkitės sekti pamokų numerius eilės tvarka, pradedant nuo 1 pamokos, lėtai įsiminti paprastus kasdienius kalbėjimo modelius. Užsukite į svetainę, suprasite, kad pradėjote mokytis....

    iborotti
    Dalyvis

    ačiū, tikiuosi, kad tai pavyks.

    murat20
    Dalyvis

    Dėkojame už jūsų informaciją

    SIMBOLIS
    Dalyvis

    VOKIEČIŲ KALBOS MOKYMĄ PRADĖJAU NUO NULIŲ MAŽdaug prieš TRIJUS MĖNESUS IR BUVAU LABAI GERAI, KAI SUDERINAU IKI IKIŠKOMIS ŽINIAS SU GRAMATIKA, KURIĄ PAAIŠKINĖTE TURKŲ KALBĄ.. AČIŪ…

    „KorteX“
    Dalyvis

    Ačiū už viską, aš stengiuosi išmokti visų rūšių pastangų mokytis, jūsų dėka aš išmoksiu šią kalbą. :)

    kermlikas
    Dalyvis

    Tapau nauju nariu, jūsų svetainė yra labai gera, jūs darote labai gerą darbą.

    hakanxnumx
    Dalyvis

    SUKŪRĖTE SUPER SVETAINĘ, KĄ GALIU PASAKYTI, AČIŪ SUPER

Rodoma 15 atsakymų – nuo ​​1 iki 15 (iš viso 42)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.