Ar toks vokietis yra toks sunkus?

> Forumai > Klausimai ir atsakymai apie vokiečių pamokas > Ar toks vokietis yra toks sunkus?

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    trhn
    Dalyvis

    Sveiki draugai

    Buvau Vokietijoje apie 10 mėnesius, einu į Deutsch A1 kursą. Kursas yra beveik baigtas, bet yra tiek daug dalykų, kurių nesuprantu, kad net negaliu parašyti trumpos. Kitą savaitę turbūt neketinu 4 skaityti klausymo kalbėjimo. Aš labai erzinau. Aš ruošiuosi eiti riešutais. />:(” title=”>:(” class=”bbcode_smiley” /></p>
                                            </div>
                </div>
            </div>
        </div>       
    </li>
</ul>


		
		
			

			



<ul id=

    CIPET
    Dalyvis

    Sveiki.
    Tiesą sakant, jos gramatika yra visiškai pagrįsta įsiminimu. Bet nenusiminkite. Aš gavau A0 pažymėjimą nuo 29 iki 1 dienų įsimindamas. Šiuo metu lankau B1 kursą Vokietijoje. Tie, kurie nekalba gimtąja kalba, negali išmokti jokios kitos kalbos kalbos. Jei jūsų turkų kalbos gramatikos lygis yra geras, procesas bus sutrumpintas. Sėkmės.

    trhn
    Dalyvis

    Sveiki.
    Tiesą sakant, jos gramatika yra visiškai pagrįsta įsiminimu. Bet nenusiminkite. Aš gavau A0 pažymėjimą nuo 29 iki 1 dienų įsimindamas. Šiuo metu lankau B1 kursą Vokietijoje. Tie, kurie nekalba gimtąja kalba, negali išmokti jokios kitos kalbos kalbos. Jei jūsų turkų kalbos gramatikos lygis yra geras, procesas bus sutrumpintas. Sėkmės.

    Dėkojame už komentarą. Mano problema su vokiečių kalba yra ta, kad suprantu žodžius ir pan., Bet aš negaliu jo susiburti į galvą. Pažiūrėkime, koks laikas bus rodomas

    trhn
    Dalyvis

    Kafamda büyüttügüm kadar degilmis gectim sinavi cok sükür  alkis:) yuppi:)

Rodoma 3 atsakymų – nuo ​​1 iki 3 (iš viso 3)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.