Nebijokite išmesti% 100. Mes teikiame jums garantiją, A1 egzaminą

> Forumai > Vokiečių A1 egzaminas, A2, B1, vokiečių TOEFL, KPSS ir kitų vokiečių egzaminus Susijusios Akcijos > Nebijokite išmesti% 100. Mes teikiame jums garantiją, A1 egzaminą

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    netalman iki
    Dalyvis

    Esant kokybiškam asmeniniam mokymui Stambule, mes kruopščiai ruošiame visų lygių vokiečių kalbos kursus A1 egzaminui.
    Nėra jokios priežasties, kodėl negalima laikyti A1 egzamino.
    Mes garantuojame 100% leidimą.
    Speciali nuolaidos galimybė „almancax“ nariams.

    Tel: 0216 332 3067

    64
    Dalyvis

    almancax da gonderıyo bızı allah razı olsun almancaxtan

    Serpil gėlė
    Dalyvis

    Aš sutinku tiksliai, nes nė vieno kurso neįstojau turėdamas „almancax“ žinių ir laimėjęs.

    Serpilim canımmmm…
    Kursai, kuriuos lankiau vokiečių kalba, ir jūsų dėka rekomendavau šį puslapį savo mokytojui.
    Žinote, kad nuėjau neteisingai ir nepavyko.

    Jei savo mokytoją, kuria labai pasitikiu, rekomenduoju savo draugams, džiaugiuosi iš jūsų.

    Kesinlikle katılıyorum almancax çok iyi bir sayfa ve yardımlarından dolayı katkılarından dolayı herkesden allah razı olsun..

    Fakat şunuda unutmamak lazım alt yapısı olmayan ve benim gibi kursa gitmek isteyen arkadaşlara gönül rahatlıgıyla bir kurs tavsiye edip yardımcı olabilirsem ne mutlu bana…

    netalman iki
    Dalyvis

    Sveiki Draugai,

    A1 šeimos susivienijimo kursai anaiptol nėra įprasti vokiečių kalbos kursai. Jį reikia paruošti naudojant specialią sistemą. Tam vietoj įprasto kurso tikrai turėtumėte dirbti su žmonėmis, kurie gerai išmano egzaminą ir jo sistemą, yra šios srities ekspertai, gerai moka vokiečių kalbą ir gerai išmano vokiečių kultūrą. Taigi jūs būsite pasiruošę egzaminui užtikrintai iš karto ir per trumpą laiką.

    Kaip minėjo dauguma jo draugų, daugelis įstaigų ir žmonių, dėstančių šiuo klausimu, išskyrus Goethe institutą, egzaminui ruošiasi nemokydami vokiečių kalbos „Grammatik“, paprasčiausiai pateikdami atmintinimo taktiką. Bet aš esu visiškai prieš. Nes kai mūsų žmonės važiuoja į Vokietiją, jie taip pat yra ten. Bent jau taip, bent jau jų laukia šis sunkus ir ilgas procesas. Ir kaip visi žino, tie, kurie nesupranta 2 kartus 2, visiškai nesupranta 25 kartus 345. Mano studentai paskambina iš ten ir sako: Dievas tave laimina, dėl gautos infrastruktūros mes išsiskiriame iš kitų praktikantų, neturime jokių sunkumų.

    Aš taip pat vedu A1 paruošimo kursą iš dviejų dalių. 2-osios dalies vieneto temų apdorojimas, mokymas, „Grammatik“, 1-osios dalies paruošimo etapas, būtent laiškų rašymas, formos pavyzdžiai, klausymas, skaitymas, pasirengimas kalbėti.

    Mes naudojame labai išsamią mano pačių parašytą knygą, kurioje be supratimo ir mokymosi sunkumų turintys žmonės gali laimėti egzaminą, dirbdami su šia knyga, be knygų, kurias rekomenduoja ir skaito egzaminus atliekančios įgaliotos institucijos, taip pat įvairios knygos. papildoma medžiaga, palengvinanti mokymąsi. Pavyzdžiui, vienas mano mokinys metė Bingöl pradinės mokyklos 3 klasę ir buvo 27 metų ir laimėjo be vargo.

    Jei reguliariai ateisite į visas klases ir atliksite visus paskirtus namų darbus, garantuoju, kad egzaminą išlaikysite vienu ypu, Allaho atostogomis. Pateiksiu pavyzdį: mano studentai gauna po 25 balus iš Schreiben (laiškas ir forma) ir Sprechen (kalbėjimas) skyrių, o kiekviename skyriuje jie gauna 25 iš 24.90 ir visi jie yra pažymėti pažymėjimais.

    Be to, egzaminas yra paprastas, tačiau jo negalima laimėti vienu ypu, jei nepasiekiama teisinga vieta. Mes čia turime daug draugų, leisk jiems paaiškinti, visi, laikantys egzaminą, klausia vienas kito, net mokytojai klausia, koks įstojimas, tai yra, jūs netgi galite susidurti su įstojusiais į 2, 3, 4, 5 laikai.

    Galiausiai norėčiau rekomenduoti ir paprašyti apsilankyti mūsų svetainėje, kur mano studentai dalijasi patirtimi ir patirtimi apie A1 egzaminą ir skaito nuorodas.  http://www.netalmanca.com

    Gerai pagalvokite ir priimkite sveiką sprendimą, kad egzaminą išlaikytumėte lengvai ir tvirtai, be galvos skausmo. Būk patikėtas Alachui, atsisveikink.

    netalman iki
    Dalyvis

    Tie, kurie išlaikė paskutinį Goethe Institut A1 vokiečių egzaminą:

    Mėnulio šviesa s **** 93
    Murat Ö **** 85
    Ertan ş****            82
    padėkos diena **** 74
    Sabri Ü***              61
    Sani K**********  60

    Çok şükür herkes geçti, hiç kaybımız yok yine alkis:) dance:) yuppi:) okey:) halayy:)

    [img]https://[/img]Anksčiau esu vedęs privačias pamokas iš didelės įstaigos savininko. Kai laikiau egzaminą, oficialiai buvau tamsoje. Pamačiau, kad nieko neišmokau, būčiau už duotus pinigus arba sudeginčiau laiką nuo žmonos iki prarasto laiko. Tada ieškojau daugybės kursų, ir mano burną susižeidė vieną kartą. Radau Elifą Hoca su savo tyrimais ne formos puslapiuose vokiečių kalba. Vos po pirmos pamokos buvau tikras, kad esu tinkamoje vietoje. Kai laikiau egzaminą, man taip lengvai sekėsi, net sakiau sau per vaikišką egzaminą, nes viską supratau ir kalbėjau. Patikėkite, mokytojas parodys kelią, mokytojas pateiks teisingą mokymosi taktiką ir jūs dirbsite. Štai kodėl kalbėjimo skyriuje skambinu profesoriui Elifui Hocamai, du egzamino profesoriai tarpusavyje kalbėjo vokiškai. Aš juos visus supratau ir net nustebau. :) Almancax danda çok yararlandık hazırlanırken Allah razı olsun kendilerinden. NETALMANCA Elif hocam Allah razı olsun senden. Bugün sınav sonucum geldi elime 83 aldım. Buraya yazayımki arayış içinde olan arkadaşlar sonunda bi Allah Razı olsun deseniz yeter sonuçta hepimiz aynı amaç için kursa gidiyoz. şimdiden başarılar diliyorum. alkis:) alkis:) alkis:) sonrada Türkiyeye böyle  halayy:) halayy:) halayy:) sallayın. Bitanesin sen Elif hocam

    [img]https://[/img]Anksčiau esu vedęs privačias pamokas iš didelės įstaigos savininko. Kai laikiau egzaminą, oficialiai buvau tamsoje. Pamačiau, kad nieko neišmokau, būčiau už duotus pinigus arba sudeginčiau laiką nuo žmonos iki prarasto laiko. Tada ieškojau daugybės kursų, ir mano burną susižeidė vieną kartą. Radau Elifą Hoca su savo tyrimais ne formos puslapiuose vokiečių kalba. Vos po pirmos pamokos buvau tikras, kad esu tinkamoje vietoje. Kai laikiau egzaminą, man taip lengvai sekėsi, net sakiau sau per vaikišką egzaminą, nes viską supratau ir kalbėjau. Patikėkite, mokytojas parodys kelią, mokytojas pateiks teisingą mokymosi taktiką ir jūs dirbsite. Štai kodėl kalbėjimo skyriuje skambinu profesoriui Elifui Hocamai, du egzamino profesoriai tarpusavyje kalbėjo vokiškai. Aš juos visus supratau ir net nustebau. :) Almancax danda çok yararlandık hazırlanırken Allah razı olsun kendilerinden. NETALMANCA Elif hocam Allah razı olsun senden. Bugün sınav sonucum geldi elime 83 aldım. Buraya yazayımki arayış içinde olan arkadaşlar sonunda bi Allah Razı olsun deseniz yeter sonuçta hepimiz aynı amaç için kursa gidiyoz. şimdiden başarılar diliyorum. alkis:) alkis:) alkis:) sonrada Türkiyeye böyle  halayy:) halayy:) halayy:) sallayın. Bitanesin sen Elif hocam

    wisekilickan
    Dalyvis

    Aš buvau kažkas, kas anksčiau gailėjosi eidamas į garsią įstaigą. Taip pat rekomenduoju savo mokytoją ir ponią Elif tiems, kurie nori išmokti vokiečių kalbą, ypač tiems, kurie galvoja ruoštis šeimos susijungimo egzaminui! ..
    Jis yra tikrai gerai aprūpintas ir savo srities mokytojas, jis neparduoda svajonių kaip ir kiti kursai, jūs visada esate su savimi ir tikrai mokotės vokiečių kalbos.
    Daha önce Almanca bilememe rağmen tek seferde yüksek puanla geçmemizde çok yardımcı oldu… Sadece dediklerini harfiyen yapın yeterli diyorum….
    Būti nuoširdžiu ir šiltu bei melstis už jus taip pat yra didelis privalumas! ..
    Linkiu sėkmės visiems, siūlau jums galvoti apie tai „Elif GÖRGÜLÜYÜ“.
    Vokiečių kalbos dėka pasiekiau ELiF HAnima. Ačiū. Vokiečių pareigūnai taip pat dėkoja už kompaktinius diskus.

    netalman iki
    Dalyvis

    23 m. Gruodžio 2011 d. Goethe instituto egzamino rezultatai:

    Legendinė tvarka

    Hikmetas Kilickanas 91
    Mustafa Kadi 82
    Memduhas Gungoras 74
    Ar gali Doganas 81
    Gokhanas Örsas 82
    Buse lankstas 86

    Sveikinu jus visus nuoširdžiai ir dėkoju už jūsų triūsą.

    erman_bdr
    Dalyvis

    Aš esu tarp tų, kurie pasimokė iš savo profesoriaus. Pasakysiu, kad jūs galite aklai pasikliauti internetine vokiečių kalba. Norėčiau, kad kursas nebūtų baigtas. :) Not : Kim yiyo lan bu mandalinaları?  yuppi:)

    netalman iki
    Dalyvis

    :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

    Mielasis, tu vėl labai prajuokinai. Tegul Allahas taip pat bus patenkintas jumis, aš labai džiaugiuosi jus pažinęs.
     

    Draugas neminėjo, bet leido parašyti „Goethe Institut A1“ egzamino rezultatą: 85
    Dar kartą sveikinu.

    tymnn
    Dalyvis

    atleisk, draugai, bet tu perdedi. Mano akimis, žmogus, suprantantis, apie ką profesoriai kalba egzamine, yra tokio lygio, kad gautų pilną balą. Pažvelkite į prieštaravimą: net supratau mokytojus, bet gavau 80. Be to, čia stipresnis mūsų mokytojų, kurie moko tik žodžiu, skausmas. jokio praeities laiko, jungtukų. Nėra išankstinio nusistatymo. gaila gautų pinigų.

    Guru
    Dalyvis

    Bet a1 kurse praeities laikas ir jungtukai vis tiek nenaudojami, tai yra kitas etapas.

Rodoma 13 atsakymų – nuo ​​1 iki 13 (iš viso 13)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.