Skyrybų procesas

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    „Emre34“
    Dalyvis

    Sveiki draugai, būčiau laimingas, jei į mano klausimus atsakytų tie, kurie turi patirties skyrybų procese.
    1- Mano sutuoktinis yra vokietis, aš esu Turkijos pilietis. Kurioje šalyje skyrybų procesas vyksta greičiau?
    2. Kuri šalis mane mažiau vargins finansiškai?
    3 – Tarkime, kad skirsiuosi Vokietijoje, ar šiuo atveju rechtsschutz padengia skyrybų išlaidas?
    Iš anksto dėkoju ir linkime visiems gražios ir ramios dienos..

    brn
    Dalyvis

    Sveiki
    Visų pirma labai liūdna, kad reaguoju į tokią temą, bet deja...
    Kai kreipiatės į advokatą arba pateikiate prašymą teismui dėl santuokos nutraukimo Vokietijoje, prasideda laikotarpis, vadinamas skyrybų metais (Trennunsjahr), o 1 metų pabaigoje pradedama nagrinėti byla. Jei pareiškiate bylą TR, yra nustatytas prieštaravimo laikotarpis, per kurį kita šalis gaus šaukimą ir lauks atsakymo. ir tt Mano nuomone, nepaisant 1 metų laukimo laikotarpio, skyrybos Vokietijoje yra be streso. Tačiau, žinoma, tai netaikoma skyryboms bendru sutarimu.

    Jei nedirbi, išlaidas padengia valstybė. Susirask advokatą, jie viską seka

    Tikiuosi, kad tau bus gerai

    „Emre34“
    Dalyvis

    Ačiū už atsakymą. Žmonės tuokiasi norėdami būti laimingi, dalintis gyvenimu ir kurti ateitį kartu. Deja, nors nenoriu apibendrinti, iš Turkijos atvykę jaunikiai/nuotakos pradeda patirti didelių problemų netrukus po to, kai atvyksta į Vokietija. Žinoma, viena didžiausių to priežasčių, deja, yra Vokietijoje gimę ir augę sutuoktiniai...
    Tai bus skyrybos bendru sutarimu.Mes jau išsiskyrę,bet dar niekur nepranešėme.Stengiuosi surinkti informaciją,kaip kuo geriau ir trumpiausiai išspręsti šią problemą.

    beširdis
    Dalyvis

    Sveiki, apie šią problemą jau buvo daug kalbėta šiame forume.Jei ieškosite senose žinutėse, gausite informaciją. Įstatymai nepasikeitė ir pan. advokatas vokietijoje po skyrybų.Turi būti užantspauduotas apostile iš aukštesnės instancijos teismo,galima išbraukti iš gyventojų registro konsulate su vertimu į turkišką kalbą...Nes jei ir išsiskirsi Vokietijoje,vis tiek atrodo, kad susituokusi Turkijoje... Pavyzdžiui, aš Vokietijoje išsiskyriau 2017 m., konsulate turiu terminą šio mėnesio pabaigoje, ketinu jį išbraukti iš registro, nes negalėjau raskite laiko iki dabar... Tiesiog kaip informacija kitiems draugams.Rašau..Teismo sprendimas su apostile 15 euru..vertimas tarp 0-200 euru, sertifikavimo kaina konsulate 250 euru atminkite, kad susidursite su šiomis išlaidomis. Pagarbiai..

    „Emre34“
    Dalyvis

    Ačiū beširdžiai, naudinga informacija.

    Ohne idealien
    Dalyvis

    Mūsų draugas uždavė būtent tuos klausimus, kuriuos aš užduosiu.
    Aš esu tokioje pat situacijoje. Šiuo metu turiu 1 metų leidimą gyventi, nepriklausomą nuo mano sutuoktinio. Išskyrus Auslanderbehörde, jokia institucija šiuo metu nežino, kad mes esame getrennt. Mes gyvenome 7 mėnesius. Mes dar net nepadavėme nieko panašaus į skyrybų prašymą. Ar galiu vykti į Turkiją su savo savarankiška gyvenamąja vieta, gauti žmonos įgaliojimą, čia pat išsiskirti ir vėl be problemų įvažiuoti į Vokietiją? Mūsų bus santuokos nutraukimas bendru sutarimu, nuokalnės nėra. Kiek girdėjau, Vokietijoje mes abu galime iškart išsiskirti su advokatu. Ar tai tiesa?

    fuk_xnumx
    Dalyvis

    Dabar, ar norite išsiskirti Turkijoje ar Vokietijoje? Pirmiausia nuspręskite, o tada mes su jumis apie tai kalbėsime.

    Mūsų draugas uždavė būtent tuos klausimus, kuriuos aš užduosiu.
    Aš esu tokioje pat situacijoje. Šiuo metu turiu 1 metų leidimą gyventi, nepriklausomą nuo mano sutuoktinio. Išskyrus Auslanderbehörde, jokia institucija šiuo metu nežino, kad mes esame getrennt. Mes gyvenome 7 mėnesius. Mes dar net nepadavėme nieko panašaus į skyrybų prašymą. Ar galiu vykti į Turkiją su savo savarankiška gyvenamąja vieta, gauti žmonos įgaliojimą, čia pat išsiskirti ir vėl be problemų įvažiuoti į Vokietiją? Mūsų bus santuokos nutraukimas bendru sutarimu, nuokalnės nėra. Kiek girdėjau, Vokietijoje mes abu galime iškart išsiskirti su advokatu. Ar tai tiesa?

    Ohne idealien
    Dalyvis

    Dabar, ar norite išsiskirti Turkijoje ar Vokietijoje? Pirmiausia nuspręskite, o tada mes su jumis apie tai kalbėsime.

    Vokietijoje.

    fuk_xnumx
    Dalyvis

    Vokietijoje gana brangu, bet jei išsiskirsi, tai kainuoja 9-10 tūkst.Lt, gali susitvarkyti net nenuvažiavus į TR, jei yra susitarimas su sutuoktiniu.

Rodoma 8 atsakymų – nuo ​​1 iki 8 (iš viso 8)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.