Straipsnis sakinys institucija dativ akkusativ įvykis

> Forumai > Klausimai ir atsakymai apie vokiečių pamokas > Straipsnis sakinys institucija dativ akkusativ įvykis

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    džiovos
    Dalyvis

    Mano draugai negalėjo suvokti vandens sąnario atvejo. Pagal vakar sakinį, tokie žodžiai kaip "den den zum ins" virsta. Wość situaciją mano orumą. Kaip suvokti tai?

    Tai taip paprasta, jūs tiesiog turite užduoti, ir jūs turite žinoti atsakymą. Taip sakyk

    Wo visada gauna dativ
    Wohin pasireiškia akkusativ.

    Pagal atsakymą "Artikeller" yra akkusativ arba dativ.
    Wo bist du? Ich bin in der Schule
    Wohin gehst du? Ich gehe in die Schule.

    Tos pačios kvartilės nuostatos taip pat keičiasi priklausomai nuo situacijos, esančios akkusativ yada dative. kai kurie tiesiog dativ, kai kurie tiesiog akkusaiv. Jei eisi į Egerą cümlen ir eisi vieną kartą, jei vieną kartą vartojate kažką, tai bus akkusaitė. Jei nėra Egerio bylos pasikeitimo arba judesio nėra, jis bus dativas. Kai žinosite šį atskyrimą, tai lengva.

    Ich bin in der Schule aber einer Stunde fahre ich nach Hause.

    Ich lege mein Buch auf den Tisch, Jetzt liegt mein Buch auf dem Tisch. Kai aš sakau: "Aš įdėjau knygą ant stalo", mes sakome "auf den" už judėjimą, bet tada mes užsiimame knygų spinta, o judėjimas baigėsi.

    Ich gehe ins Krankenhaus denn meine mama liegt im Krakenhaus. Toje pačioje vietoje sakiau „das“, tai yra, ins, nes einant į ligoninę judėjo, ir pasakiau, kad mama buvo ligoninėje ir aktas baigėsi.

    zu dem == zum
    in das == ins
    auf dem == aufm
    Yra sutrumpinimų, pvz., Auf das == aufs, tačiau dažniausiai tai yra priartinimas ir įtaisai. Aufm ir aufs naudojami labai retai.

    Turite išmokti articelleri kaip nominativ akkusativ dativ ir genetiv. Jūs sužinosite pavadinimus toje pačioje lentelėje su artefaktais ir susirinkimų būsenomis. Yra ir almancada, jei Turke yra vardas.

Rodomas 1 atsakymas (iš viso 1)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.