Vokiečių kalbos A1 egzamino šeimos susijungimo kursai Antalijoje (trys plius kalbų kursai)

> Forumai > Bendrosios vokiečių kalbos ir vokiečių A1 Family Reunion > Vokiečių kalbos A1 egzamino šeimos susijungimo kursai Antalijoje (trys plius kalbų kursai)

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    MuhaяяeM
    Dalyvis
    99,9% sėkmės rodiklis iš Antalijos užsienio kalbos kursų

    Užsienio kalbos kursai „Üçartı“, esantys Antalijos Dokuma rajone ir rekomenduojami almankso, pritraukia dėmesį labai sėkmingai. Kursai, kuriuos įkūrė ir jiems vadovavo vokiečių kalbos mokytojas Ünal ÖZDAL, taip pat siūlo anglų ir rusų kalbos pamokas. kaip vokiečių vokiečių kalbos turkų kalbos pamokos. Egzaminų užsienio kalbos kursuose, kurie nuolat rengia vokiečių šeimos susivienijimo kursus, egzaminų sėkmės procentas yra labai artimas 100%.

    Trijų kalbos kursų įkūrėjas ir vadovas, vokiečių kalbos mokytojas Unal OZDAL, dažnai lankosi Goethe seminaruose ir turi puikių žinių apie A1 egzaminą. Jis turi daug daugiau patirties, nei daugelį metų dirbo šioje profesijoje. Antrasis kursas vyksta visiškai nemokamai mokiniams, kurie neišlaiko egzamino, nors ir neišlaiko egzamino. Mūsų „Ünal“ instruktorius rengia specialias programas tiems, kurie ruošiasi A1 egzaminui, ir naudoja skirtingą mokomąją medžiagą. Be to, jis savo mokiniams dovanoja nemokamus vaizdo įrašus iš vokiečių kalbos Norėdami gauti išsamią informaciją, susisiekite su kursu naudodamiesi žemiau esančia kontaktine informacija.

    Daugelį internete paskelbtų vokiečių kalbos pamokų vaizdo įrašų parengė ir įgarsino Üçartı užsienio kalbos kurso vokiečių kalbos mokytojas paskelbtas bendrinimo svetainėse, pvz., „Facebook“ ir „YouTube“, ir sulaukti aukštų jo vaizdo įrašų.

    Mūsų mokytoją Ünal ÖZDAL ir Antalijos Üçartı užsienio kalbos kursus galima pasiekti unalozdal.net.

    Jei ieškote vokiečių kalbos kursų Antalijoje, nenuspręskite nepažiūrėję „Üçartı“ užsienio kalbos kursų vokiečių kalbos mokytojos Ünal ÖZDAL vaizdo pamokų. „Ünal“ paruošti vokiečių kalbos vaizdo įrašai suteiks jums užuominą apie aukštą švietimo kokybę.

    Norėdami sužinoti apie specialias nuolaidas ir galimybes, susisiekite su „almancax“ nariais.

    Antalijos užsienio kalbos kursų kontaktinė informacija:

    Adresas: šeštadienio įėjimo į rinką audimas / ANTALYA

    Telefonas: 0 242 346 36 66 – 346 37 77

    Bis Zum Ende
    Dalyvis

    99,9% sėkmės rodiklis iš Antalijos užsienio kalbos kursų

    Užsienio kalbos kursai „Üçartı“, esantys Antalijos Dokuma rajone ir rekomenduojami almankso, pritraukia dėmesį labai sėkmingai. Kursai, kuriuos įkūrė ir jiems vadovavo vokiečių kalbos mokytojas Ünal ÖZDAL, taip pat siūlo anglų ir rusų kalbos pamokas. kaip vokiečių vokiečių kalbos turkų kalbos pamokos. Egzaminų užsienio kalbos kursuose, kurie nuolat rengia vokiečių šeimos susivienijimo kursus, egzaminų sėkmės procentas yra labai artimas 100%.

    Trijų kalbos kursų įkūrėjas ir vadovas, vokiečių kalbos mokytojas Unal OZDAL, dažnai lankosi Goethe seminaruose ir turi puikių žinių apie A1 egzaminą. Jis turi daug daugiau patirties, nei daugelį metų dirbo šioje profesijoje. Antrasis kursas vyksta visiškai nemokamai mokiniams, kurie neišlaiko egzamino, nors ir neišlaiko egzamino. Mūsų „Ünal“ instruktorius rengia specialias programas tiems, kurie ruošiasi A1 egzaminui, ir naudoja skirtingą mokomąją medžiagą. Be to, jis savo mokiniams dovanoja nemokamus vaizdo įrašus iš vokiečių kalbos Norėdami gauti išsamią informaciją, susisiekite su kursu naudodamiesi žemiau esančia kontaktine informacija.

    Daugelį internete paskelbtų vokiečių kalbos pamokų vaizdo įrašų parengė ir įgarsino Üçartı užsienio kalbos kurso vokiečių kalbos mokytojas paskelbtas bendrinimo svetainėse, pvz., „Facebook“ ir „YouTube“, ir sulaukti aukštų jo vaizdo įrašų.

    Mūsų mokytoją Ünal ÖZDAL ir Antalijos Üçartı užsienio kalbos kursus galima pasiekti unalozdal.net.

    Jei ieškote vokiečių kalbos kursų Antalijoje, nenuspręskite nepažiūrėję „Üçartı“ užsienio kalbos kursų vokiečių kalbos mokytojo Ünal ÖZDAL vaizdo pamokų. Spustelėkite čia, jei norite pamatyti vokiečių kalbos kursus, kuriuos parengė „Ünal“. (atsidaro naujame lange)

    Antalijos užsienio kalbos kursų kontaktinė informacija:

    Adresas: šeštadienio įėjimo į rinką audimas / ANTALYA

    Telefonas: 0 242 346 36 66 – 346 37 77

    antalya-germanca-course.jpg

    Pagarbiai Unal mokytojui ..

    hekt0r
    Dalyvis

    Ačiū, ši tema buvo labai gera, man reikėjo tokios informacijos. Ar šiuo metu jis neaktyvus Antalijoje? Be to, ar galiu užduoti bet kokių klausimų?

    Sdinç
    Dalyvis

    Aš asmeniškai nepažįstu Ünalio Hodjos, bet man buvo naudingi visi šeimos susitikimo vaizdo įrašai. Tiesą sakant, kai pasiekiau jį iš telefono internete, kad man įdomu, ar jis vis dar naudojamas, jis grįžo pas mane ir kantriai atsakė į visus mano klausimus. Aš gavau labai naudingos informacijos būdamas „Tekno“ vokiečių svetainės nariu. Ačiū.

    Aykutsan
    Dalyvis

    sveiki, be to, galiu rekomenduoti SDM kalbos mokykla Stambule

Rodoma 4 atsakymų – nuo ​​1 iki 4 (iš viso 4)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.