Apie siuntimą iš Vokietijos į Turkiją.

> Forumai > Vokietijos ir kitų Europos šalių generalinis sekretorius > Apie siuntimą iš Vokietijos į Turkiją.

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    Kilicarslan
    Dalyvis

    Sveiki Draugai

    Dėl močiutės mirties turėjau atvykti į Turkiją po prašymo suteikti gyvenamąją vietą kortelės. Aš daviau sutuoktiniui įgaliojimą gauti gyvenamosios vietos kortelę, o gavęs gyvenamosios vietos kortelę, jis ją man kovo 18 dieną išsiuntė su „Deutsche Post“. Tačiau krovinys dar neatvyko. Pažvelgiu į stebėjimo numerį ir jis atsiranda TR sistemoje. Kai paskambinome „Deutsche Post“, ten nurodoma, kad krovinys išsiųstas 21.03.2019. Ar manote, kad yra galimybė prarasti krovinį? Jei rytoj eisiu į konsulatą, ar galiu kreiptis dėl pamestos gyvenamosios vietos kortelės ir gauti laikiną kelionės dokumentą? Ar jie išduoda šį kelionės dokumentą tą pačią dieną? Ar man reikia atsinešti kitų dokumentų? Iš anksto dėkoju už jūsų pagalbą.

    beširdis
    Dalyvis

    Aš išsiuntiau paketą 35-40 pistoletas. Jei nepavyko išeiti iš pinigų svarbiu klausimu ir išsiųsti UPS išreikšti, galite jį gauti iš „24“ kas valandą. Skristi ginklu. jie gonderiyor

    Kilicarslan
    Dalyvis

    Aš išsiuntiau paketą 35-40 pistoletas. Jei nepavyko išeiti iš pinigų svarbiu klausimu ir išsiųsti UPS išreikšti, galite jį gauti iš „24“ kas valandą. Skristi ginklu. jie gonderiyor

    Deja, aš jam paprašiau išsiųsti su UPS, bet kai „Deutsche Post“ pareigūnas sakė, kad „8“ eis tą dieną, kai jis jį išsiuntė. Krovinys išnyks. 

    Nesibe iš
    Dalyvis

    Deja, aš jam paprašiau išsiųsti su UPS, bet kai „Deutsche Post“ pareigūnas sakė, kad „8“ eis tą dieną, kai jis jį išsiuntė. Krovinys išnyks.

    Manau, jei truputį suvaržysite, kai kuriais atvejais 8 pistoletą palaukite kai kuriais atvejais, bet maksimali 2 savaitė. Pirmoji man taip pat atsiuntė dokumentus, kuriuos gavau 13 dienas.

    Kilicarslan
    Dalyvis

    Manau, jei truputį suvaržysite, kai kuriais atvejais 8 pistoletą palaukite kai kuriais atvejais, bet maksimali 2 savaitė. Pirmoji man taip pat atsiuntė dokumentus, kuriuos gavau 13 dienas.

    Pristatymas atėjo po 28 dienų :)

    almanyafatih
    Dalyvis

    Siunčiau ir gavau krovinius 3 ar 4 kartus. Paprastai atvykstantiems iš Vokietijos reikia 1.5–2 savaičių. 1 savaitė yra iš Turkijos. Jis gali būti pratęstas atsižvelgiant į kitos šalies miestą ir šventes.

    Bivensas
    Dalyvis

    Krovinių gabenimas iš Vokietijos į Turkiją apima prekių gabenimą tarp dviejų šalių. Įvairios logistikos įmonės siūlo tokias paslaugas kaip krovinių gabenimas oro transportu, jūrų krovinių gabenimas ir sausumos transportas, kad palengvintų krovinių judėjimą, užtikrintų efektyvų pristatymą ir tarptautinės prekybos muitinės taisyklių laikymąsi..

Rodoma 6 atsakymų – nuo ​​1 iki 6 (iš viso 6)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.