Almanya’daki ilk aylarınızı nasıl geçirdiniz?

> Forumai > Verslas ir darbas Vokietijoje > Almanya’daki ilk aylarınızı nasıl geçirdiniz?

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    dangus kadrai
    Dalyvis

    Sveiki, vaikinai, prieš dvi savaites į Hanoverį atvykau su šeimos susijungimo viza. Nuėjau į pirmąjį užsieniečių skyrių ir užsiregistravau adresu, tačiau jie paskyrė sausio 90 d. 19 dienų vizą paversti gyvenamosios vietos viza. Aš turiu galvoje, kad yra tik vienas mėnuo ir kadangi tuo metu bus nustatytas kalbos kursas ar kažkas, aš sėdžiu namuose nieko neveikdamas ir man labai nuobodu. Jaučiuosi labai izoliuota. laimei, nėra kaimyno turkų. Ar galėtumėte pateikti man pasiūlymų, ką aš galiu padaryti?

    https://www.almancax.com/almanca-aile-almanca-aile-bireyleri-ve-almanca-akrabalar.html

    yenicerixnumx
    Dalyvis

    Visų pirma, sveiki atvykę į „gökce“

    Ich sage dir nur 3 wörter . Langeweilig langeweilig langeweilig yuppi:)
    Tai dienos, kai jūsų galva iš tikrųjų yra labiausiai atsipalaidavusi ir tuo pačiu nepatogiausia, kurią paskambinsite žvakėmis ateityje. Kodėl, pradėjęs mokytis kalbos ir pamažu pažinęs apylinkes, pagalvosite, va, kai praėjau. Iš pradžių jūs esate tarsi žuvis iš vandens. Šiuo metu prasidėjo adaptacijos laikotarpis. Manau, kad jis pirmiausia turi užsirašyti į kursą negaišdamas laiko. Jei ji pilna, šįkart gali tekti ilgai laukti.
    Visų pirma, manau, kad jūs pažinsite aplinką. Išeik, kas aplink. Išgerkite kavos puodelį pačiame centre. Vėlgi, jums pasisekė, palyginti su dauguma mūsų. Jūs sakote Hanoveris. Pradėkite mokytis vokiečių kalbos. Duokite savarankišką kursą namuose. Šiek tiek vienatvės, šiek tiek tylos po kurio laiko nusibos, tačiau jei rasite sau pomėgį ir rasite, kas atitrauktų mintis, laikas praeis greičiau. Sveiki sugrįžę į Vokietiją.
    Selametle

Rodomas 1 atsakymas (iš viso 1)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.