Studijuoja universitete Vokietijoje

> Forumai > Vokietijos ir kitų Europos šalių generalinis sekretorius > Studijuoja universitete Vokietijoje

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    Kerem01
    Dalyvis

    Draugai.

    Rašau tiems, kurie nori gyventi Vokietijoje. Jei studijuojate universitete Vokietijoje, po universiteto be priežasties gaunate leidimą gyventi vieneriems metams. Jei per šį laikotarpį susirasite darbą ir įrašysite jį į oficialius įrašus, gausite leidimą dirbti. Žinoma, man nereikia minėti, kad tam reikalinga geresnė vokiečių kalba. Jei įdomu, leidimus gavau Vokietijoje, bet žmona negalėjo atvykti. Kaip aš galiu jį pasiimti su savimi? Aš irgi solistė. Dėl savo sutuoktinio kreipiatės į konsulatą arba Vokietijos vidaus reikalus. Jūsų sutuoktinis tam tikram laikui lanko kursus. mokytis vokiečių ir vokiečių kultūros (priežastis: nebūti svetimam Vokietijai)
    Jei pasibaigus kursą organizuojanti komanda tam pritars, jūsų sutuoktinis taip pat gali gauti leidimą. Jei pasakysite, kad jau mokate kalbą ir pareigūnas neketina jūsų atžvilgiu, jis vis tiek gaus leidimą gyventi. Nėra jokios priežasties, kodėl jūsų sutuoktinis neturėtų būti išvežtas į Vokietiją, ypač jei jis susiranda darbą.

    Špinatai
    Dalyvis

    Jei studijuojate universitete Vokietijoje, po universiteto be priežasties gaunate leidimą gyventi vieneriems metams.

    Ar esate tikras dėl to…


    Draugai, turiu klausima, jei kas turi informacijos ir pasidalins savo informacija buciau labai dekinga. Esu baigusi Ekonomikos katedra Turkijoje, o Vokietijoje jau metus.Noriu i universiteta cia, bent jau gerai moketi vokiskai. Ką daryti, ar bus priimtas mano diplomo lygiavertiškumas, ar galiu studijuoti magistrantūrą, ar dar ką čia daryti?Kaip vertinti diplomą, kurį gavau iš Turkijos? Tarkime, tęsiau katedrą, kurią baigiau čia esančiame universitete, ką daryti toliau? Koks yra tikslus vokiškas katedros, kurią baigiau, atitikmuo ir ką šios katedros absolventas veikia Vokietijoje? Iš anksto dėkoju. Be to, svetainė labai graži, atsitiktinai radau, man labai patiko.

    dennnis1989 m
    Dalyvis

    Sveiki, paklausiu manęs, aš dabar paskutiniaisiais vidurinės mokyklos metais. Baigęs mokyklą galvoju vykti į Vokietijos universitetą ir man nereikia iš jo gauti vizos. Turėsiu uždirbti metinę barjeras, džiaugiuosi, jei galėtumėte padėti, ačiū jau.

    ertugrul
    Dalyvis

    Sveiki, aš mokiausi dvejų metų mokyklos greitkeliuose Turkijoje, ji eina kaip transporto technikas. Ką aš galiu nuveikti Vokietijoje arba jei mokausi ten, kad ir ką mokyčiausi turėdamas šį diplomą, džiaugsiuosi, jei man padėsi, ačiū iš anksto.

    3,14
    Dalyvis

    -> Spustelėkite

Rodoma 5 atsakymų – nuo ​​1 iki 5 (iš viso 5)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.