ALMANYA’DA EVLİLİK İÇİN GEREKLİ BELGELER.

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    fuk_xnumx
    Dalyvis

    1. [] Pareiškėjas turi būti bent 18 metų

    2. [] Pagrindinis gramatikos egzamino rezultatas Dokumento originalas ir 2 fotokopija

    (212 340 49 43 kalbų egzamino paskyrimui). (Priimta Goethe instituto, TELC, OSD ar TestDaF sertifikatuose)

    3. [] Paraiška turi būti pateikta asmeniškai

    4. [] 2 leidimo gyventi prašymo forma

    Paraiškos formas galima gauti nemokamai iš vizų skyriaus įėjimo prieš paraiškos pateikimą ar konsulato interneto adresą.
    Jis turi būti užpildytas visiškai įskaitomai ir pasirašytas pareiškėjo rašte.

    5. [] 3 vienetai Biometrinis paso vaizdas

    Paskutinė 6 turėtų būti įtraukta per mėnesius, kad atspindėtų paskutinę išvaizdą
    * 45 dydis turi būti X X NUMX mm.
    * Veidas turi būti atspindėtas iš priekio, jūsų galva atidaryta ir jūsų akys viskas matomos

    6. [] Pasirašytas pasas, galiojantis mažiausiai 12 mėnesius nuo prašymo išduoti vizą

    Jei vizos išdavimas yra pasas, bent puslapis 2 turi būti laisvas iš VISITORIŲ puslapių

    7. [] Pareiškėjo Tarptautinio gimimo registro ir fotokopijos originalo kopija

    (Jūs galite gauti Tarptautinę Gimimo registracijos formą iš Gyventojų direkcijos)

    8. [] Tarptautinis santuokos leidimas arba Vokietijos santuokų biuro laiško originalas ir kopija

    9. [] Vokietijoje gyvenančio sutuoktinio paso ir leidimo gyventi fotokopija

    Jei sutuoktinis yra Vokietijos pilietis, turi būti pateikta paso ar asmens tapatybės kortelės kopija

    10. [] Pareiškėjui ir jo sutuoktiniui priklausančio individualaus pilno kolektyvinio gyventojų registracijos pavyzdžio originalas ir fotokopija
    Registracija turi būti visiškai užpildyta.

    (Gyventojų registracijos formą galite gauti iš visos gyventojų registracijos formos)

    11. [] Vizų išdavimo mokestis 60 Euro

    Vizos mokestis už nepilnamečius 30 Euro
    12. [] Vizų tvarkymo laikas gali užtrukti kelis mėnesius

    13. [] Paso kopija

    Paso paveikslėlio puslapio, galiojimo puslapio ir paskutinio gyventojų informacijos puslapio fotokopija.

    Puslapių, kuriose pateikiama asmens tapatybės informacija, el. Pasuose ir puslapiuose, kuriuose yra vizos, fotokopijos.

    14. [] Senieji pasai turėtų būti pateikti, jei yra

    15. [] Paraiška turi būti įrašyta į ambasadą 4.

    Įspėjimas:

    Prieš atvykdami į vizą, eikite į vizų skyriaus „20“ duris, tik bus leista atvykti į pareiškėją. Pateikite dokumentus, apie kuriuos jums buvo pranešta prieš paskyrimo laiką. Jei trūksta dokumentų, jūs negalite kreiptis dėl vizos, jūsų paskyrimas bus atšauktas ir turėsite atlikti naują paskyrimą mokėdami mokestį. Tas pats pasakytina ir tuo atveju, jei negyvenate viename iš Ankaros ambasados ​​miestų. Dėžutės pareigūnas gali paprašyti papildomų dokumentų pagal jūsų prašymą.

    Mobilieji telefonai, nešiojamieji kompiuteriai ir dideli maišai nėra įtraukiami į vizų skyrių, o prie įėjimo nėra teisės.

    Prieš kreipdamiesi į vizų tarnybą prieš kreipdamiesi į vizų tarnybą, kreipkitės į UPS tarnybas ir gaukite visą informaciją apie paso grąžinimą.
    Pagarbiai,
    Vokietijos ambasada / Generalinis konsulatas vizų informacijos ir paskirties tarnybai

    įspūdį
    Dalyvis

    Parašiau kitoje vietoje, nors leiskite man ją trumpai parašyti išsamiai. Susituokę su brangia başvurulup viza santuokai Vokietijoje, kad vėl vyktume į Turkiją, mes nustatėme, kad mes taip pat neturime papildomos paraiškos? Po santuokos išvykimo vizos Vokietijoje, susituokę, eikite į Vokietiją, norėdami gauti leidimą tiesiogiai dirbti, ar ką nors vėl pratęsti, ar aš ten gyvenu susisiekęs čia, kai radau kitokią paraišką po vedybų atvykimo į Turkiją?

    fuk_xnumx
    Dalyvis

    baybarsin jūs perskaitėte straipsnį jau sakė, kad jie gali paprašyti, kad vienoje valstybėje jie nori kalbėti neto namuose ar darbo užmokesčiuose, tačiau jie nori, kad toje pačioje šalyje jie mokėtų tą patį turką, taigi, jei norite paklausti, ar norėtumėte paklausti, ar žemės sklypas nori būti atskirtas nuo žemės?
    Jau Vokietijoje jau parašyti būtini santuokos dokumentai.

    Baybars
    Dalyvis

    baybarsin jūs perskaitėte straipsnį jau sakė, kad jie gali paprašyti, kad vienoje valstybėje jie nori kalbėti neto namuose ar darbo užmokesčiuose, tačiau jie nori, kad toje pačioje šalyje jie mokėtų tą patį turką, taigi, jei norite paklausti, ar norėtumėte paklausti, ar žemės sklypas nori būti atskirtas nuo žemės?
    Jau Vokietijoje jau parašyti būtini santuokos dokumentai.

    .. jūs iš tikrųjų kalbu aiškiai, nedne aš negaliu kalbėti, kai yra įstatymas .. Čia yra įstatymas:

    § 28 Familiennachzug zu Deutschen

    (1) Die Aufenthaltserlaubnis ist im ausländischen

    Ehegatten eines Deutschen,
    minderjährigen ledigen Kind eines Deutschen,
    Elternteil eines minderjährigen ledigen Deutsche zur Ausübung der Personensorge
    zu erteilen, Wenn der Deutsche Seinen gewöhnlich Aufenthalt jiems Bundesgebiet linija. Sie ist abweichend von § 5 Abs. 1 Nr. 1 Fällen des Satzes 1 Nr. 2 ir 3 zu atidėtas, Sie soll in der Regel abweichend von 5 Abs. 1 Nr. 1 Fällen des Satzes 1 Nr. 1 erteilt werden. Sie kann abweichend von 5 Abs. 1 Nr. „1 dem nich personensorgeberecht“, kad galėtumėme prijungti „Deutsche erteilt werden“, jei norite, kad „Gemeinschaft schon im Bundesgebiet gelebt wird“. § 30 Abs. 1 Satz 1 Nr. 1 ir 2, Satz 3 ir Abs. 2 Satz 1 yra iš Fällen des Satzes 1 Nr. 1 entsprechend anzuwenden.

    Kalinas yra aiškiai parašytas vietoje, ištraukos šaltinis nėra aiškus turėtų būti suteikta viza .. todėl popieriaus prašymų procedūra, tikrai Vokietijos sutuoktinis negali atsisakyti, nes jie neturi tranzito šaltinių .. todėl aš kalbu gana neto.

    fuk_xnumx
    Dalyvis

    baybars brolis Vokietijos piliečiai privalo turėti daug pajamų sertifikatų, jiems suteikiau informaciją, parodydami juos kaip draugą, arba įstatymas sako, kad jie nenori praktikoje, bet noriu gauti informacijos apie šį dalyką, todėl norėjau parodyti klaidą, kurią nenoriu parodyti

    Mater
    Dalyvis

    selam benim esim alman vatandasi turk ondan gelir belgesi istediler kira kontratini ogrenci oldugu icin babasi 2 senelik kefil sozlesmesi noterden yapti onu verdiler yabancilar deiresine sehir hagen  dayim in esi alman vatandasi saf alman meslek egitimi  yapiyor 500 euro geliri var 410 euro kira veriyor 200 euro yardim aliyor son 6 aylik gelir belgesi istediler oda getirdi … ve dayim almanca bildigi icin belge sertifika bisey getirmedi vize cikti bilginize

    EL-TURCO
    Dalyvis

    Jei norite susituokti Vokietijoje norite my dear ufukcug iškarpinę dokumento nenoriu tokių axnumx Vokietijos mokslininkas atveju, patvirtintomis jei padaryta pareiškėjų susituokti kalakutienos kaina! Lygis žmogui kalbėti vokiečių trumpas pareigūnas yra pakankamai sunku oluyor.tecrübeyl į!
    maas olayi ise baybars kardesimin dedigi gi yasayla sabit zaten! :-)

    fuk_xnumx
    Dalyvis

    Nenoriu pasakyti mažiausiai nepagarbos ar nesusipratimų, ar nenoriu pasakyti savo broliui, bet aš pasakiau, kad iš jo girdėjau, ką išgirdau, taip pat iš jo gimtosios motinos gimtosios kalbos vatandas, net jei nesu Vokietijos, bet ir vokiečių yasam alis isti atveju? Nėra reikalo, kad dokumentas taip pat žinotų mano brolį :)

    brangusis ufukcug, noriu susituokti Vokietijoje, noriu, kad mainų sritis vestų Turkijoje, apie vokiečių mokslininką. Jei tai bus padaryta, pareiškėjai nenori to įrodyti, jei vokiečių kalba kalbančio trumpai sakančio „a1!“ tarifo pareigūnas yra pakankamai sunkus oluyor.tecrübeyl į!
    maas olayi ise baybars kardesimin dedigi gi yasayla sabit zaten! :-)

    yeliz_orh
    Dalyvis

    Sveiki čia Aš esu naujas narys, kaip aš galiu atidaryti naują forumo temą, atsakykite

    tarsuslu
    Dalyvis

    fuk_18 broli, jūs parašėte aukščiau, jūs parašėte visą bendrą pareiškėjo ir jo žmonos gyventojų registracijos skaičių, pavyzdžiui, tikrąją vokietę žmonai vokietei (ne turkai ar pan.) ... tai ką turėtume daryti jos .. nėra normalaus gimimo liudijimo ar tautų gimimo registracijos pavyzdžio, aš džiaugčiausi, jei man padėsi

    fuk_xnumx
    Dalyvis

    Jei Turkijos pilietybė anksčiau nėra, gimimo liudijimas bus pakankamas: kai kurie mano žmonos grynieji vokiški modeliai konsulate priima ją

    fuk_18 broli, jūs parašėte aukščiau, jūs parašėte visą bendrą pareiškėjo ir jo žmonos gyventojų registracijos skaičių, pavyzdžiui, tikrąją vokietę žmonai vokietei (ne turkai ar pan.) ... tai ką turėtume daryti jos .. nėra normalaus gimimo liudijimo ar tautų gimimo registracijos pavyzdžio, aš džiaugčiausi, jei man padėsi

    tarsuslu
    Dalyvis

    Ar jums vargu ar reikėjo duoti įgaliojimą, kad galėtumėte pasiimti. Ar konsulatas Vokietijoje, kad gautume šį įgaliojimą, ar gali būti paimtas iš užsienio, labai vertinu jūsų parašytą atsakymą .. mano žmona, žinoma, jūs žinote, kad tai bus dar vienas vandens, norint gauti įėjimą ir išėjimą į kalakutą? arba paprasčiausia, kur nusipirkti ar tai padaryti, ačiū iš anksto už atsakymus.  :)

    fuk_xnumx
    Dalyvis

    Šį dokumentą gausite iš provincijos policijos direktorato užsieniečių biuro, tačiau iš skyrių reikės gauti tik provincijos policijos būstinę.

    Ar jums vargu ar reikėjo duoti įgaliojimą, kad galėtumėte pasiimti. Ar konsulatas Vokietijoje, kad gautume šį įgaliojimą, ar gali būti paimtas iš užsienio, labai vertinu jūsų parašytą atsakymą .. norėdamas gauti žinojau, kad jums reikia mano žmonos įrašo ir išėjimas į Turkiją bus dar vienas vanduo? arba paprasčiausia, kur nusipirkti ar tai padaryti, ačiū iš anksto už atsakymus.  :)

    fuk_xnumx
    Dalyvis

    faktinis

    tarsuslu
    Dalyvis

    slm arkadaşlar ben almanyada evleneceğim ve almanya vlendirme dairesi benden uluslararası evlenme izin belgesi istiyor ..bugün nüfus dairesine gittim ve vermiyorlar… almanyadaki evlendirme dairesi hangi belgeleri istiyor biligisi olan varsa ve yardımcı olursa sevinirim

    fuk_xnumx
    Dalyvis

    kodėl jie neduoda

Rodoma 15 atsakymų – nuo ​​1 iki 15 (iš viso 62)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.