Skyrybos ir gyvenimas Vokietijoje

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    phoneman
    Dalyvis

    Sveiki visi,

    Mano žmona yra Turkijos Vokietijos pilietė. Mes susituokę 9 metus ir turime 2 vaikus, turinčius dvigubą pilietybę. Turkija atvyko į TR 7 metus ir mes gyvenome vedę mano žmoną. Prieš 1.5 metų nusprendėme apsigyventi Vokietijoje ir įsikūrėme. Aš surengiau Vaiko šeimos susitikimą. Aš turiu sesiją iki 2018 m. Lapkričio mėn. Čia baigiau B1 lygio vokiečių kalbą, o „Jobcenter“ mane išsiųs į B2 ir C1 kursus dėl mano profesijos. Mano žmona dirba, o mes nesame priklausomi nuo mokslinių tyrimų ir plėtros. Bet mes norime skirtis, nes negalime susitvarkyti. Tai bus derybos dėl skyrybų. Bet aš nedirbu jokio darbo, esu mašinų technikas ir negaliu susirasti darbo, kol neišmoksiu vokiečių kalbos ar pažengęs. Kai mes norime skirtis, moksliniai tyrimai ir taikomoji veikla man suteiks mano namo pertrauką ir t. T. Bet ar tai bus mano sesijos problema? 2018 m. Lapkričio mėn. Yra paskutinė diena. Jei tai sukels problemą, kai aš atsisėsiu ir jie mane išsiųs atgal, tai bus didelė problema mūsų šeimai, nes mes gyvename savo vaikams. :) , Ar kas nors, kas turi žinių, apšviečia mane? Ką galime padaryti? Šis „Jobcenter“ dirbs man visą dieną treniruočių metu ir aš neturėsiu darbo už savo draudimą. Ar jūsų sesija yra problema?

    fuk_xnumx
    Dalyvis

    nėra tokio dalyko, kaip atgal, nes yra vaikų

    phoneman
    Dalyvis

    Labai ačiū už atsakymą,

    gal tai padeda draugams, kurie yra mano atveju,

    mes sužinojome šį klausimą konsultuojantis su advokatu.

    Paprastai, jei buvau atvykęs į Vokietiją per savo žmoną, sakiau, kad čia turėtume likti susituokę mažiausiai 3 metų, kad turėčiau dirbti bent 1 metus toje pačioje darbo vietoje kaip ir apdraustas ir kad galėčiau išsiskyrti be jokių problemų.

    bet kadangi aš atėjau čia, susijungdamas su vaikais, jis sakė, kad bet kuriuo metu galiu pareikšti ieškinį ir skyrybas, neatsižvelgiant į mano buvimo laiką. Tie, kurie sudaro šeimos susijungimą prieš vaikus, aš sakau, kaip% 100 yra visiškai problema, ir šiandien jūs atidarote DVA sakė 3, kad jūs nutraukėte santuoką po mėnesių.

    trumpai apibendrinti :)

Rodoma 2 atsakymų – nuo ​​1 iki 2 (iš viso 2)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.