Vokietijos studentų vizos

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    ne_egzaminas
    Dalyvis

    Visų pirma sveiki visi. Į vizos pokalbį nuėjau 30.09.2010 07.15 val.
    Paruošiau visus dokumentus
    (priėmimas į mokyklą, registracijos į kursus pažymėjimas...)
    Mano kalbos kursai prasidės 25 m. spalio 2010 d. Nenoriu praleisti ir kalbos kursų. Paskambinau į konsulatą ir jokios informacijos apie situaciją negavau. Ar skambinant ir gavus informaciją daroma žala? Ar 19 m. spalio 2010 d. taip pat turėčiau siųsti el. laišką konsulatui, kad prasidės mano kursai ir kad noriu gauti vizą?

    Iš anksto dėkoju už komentarus.

    ne_egzaminas
    Dalyvis

    Vieną dalyką pamiršau pridurti. Netyčia pamiršau duoti pažymą, kad sumokėta 2 mėnesių kurso pinigų Ar galima duoti vėliau?

    mielasis
    Dalyvis

    Ar turite dokumentą, rodantį, kodėl jums reikia kalbos kursų Vokietijoje? (Dokumentas iš darbovietės, kad privalomas, dokumentas iš mokyklos, kad būtinas mano išsilavinimui? Jei taip, ar pateikėte? Manau, kad prieš 4 mėnesius negalite užduoti klausimų dėl vizos.

    ne_egzaminas
    Dalyvis

    Mokykloje mokiausi vokiečių kalbos ir 3 metus verčiau jo pažymėjimą. Aš einu į kalbos kursus, nes mano kalbos žinios nėra pakankamos.

    ne_egzaminas
    Dalyvis

    Ar nėra kas galėtų padėti? aukštyn

    mielasis
    Dalyvis

    Sakiau, nes neva sunku gauti vizą dėl kalbos kursų. Jie nori dokumento, įrodančio, kad Vokietijoje kalbos kursai yra privalomi. Priešingu atveju yra didelė tikimybė, kad jie to atmes, motyvuodami tuo, kad gali išmokti vokiečių kalbos savo šalyje. Nes manė, kad tikslas buvo ne išmokti kalbą, o įsikurti Vokietijoje. Žinoma, nėra tokio dalyko, kad jie atsisakytų, tikiuosi, eisite.

    ne_egzaminas
    Dalyvis

    Dar vienas mano draugas ten lankėsi pernai. Jie jau nori, kad tai būtų privalomas dokumentas. Ar neprieštaraujate, jei atsiųsiu jums el. laišką?

    mielasis
    Dalyvis

    Nežinau. Sako neskambink ir neklausk prieš 4 mėn. Nemanau, kad butu problema, daugiausiai neatsakys, tiek..

    cciwann
    Dalyvis

    Svarbus yra dokumentas, rodantis, kad esi priimtas į universitetą Vokietijoje, be to, žinoma, kurso registracijos pažymėjimas ir kitas reikalingas dalykas yra garantinis raštas, draudimas ir pan. Aš irgi kreipiausi, nenusimink, bet mane atstūmė, nors viskas buvo gerai. Jie nurodė nesąmoningą priežastį, pavyzdžiui, kad ten gyveno mano tėvas, o aš eidavau gyventi pas jį, o ne į mokyklą. Šią informaciją gavau iš advokato, padaviau ieškinį Vokietijoje ir jei nedavėte konkretaus atsakymo per susitikimą, kai paklausė, ką veiksite baigę mokyklą, arba jei sakėte, kad galvojate likti Vokietija, tai verčia juos pateikti neigiamą atsakymą.

    cciwann
    Dalyvis

    Be to, kiek žinau, nėra galimybės gauti informacijos apie savo vizą el. paštu ar telefonu, jei trūksta jūsų dokumento, jie jo prašo.

    ne_egzaminas
    Dalyvis

    Ten nėra nė vieno mano giminaičio. Jie man uždavė tokį klausimą: „Ką aš veiksiu, kai baigsiu mokyklą“.

    cciwann
    Dalyvis

    Sakydami „gerai padarei, aš dirbsiu Turkijoje“, pagrindinis jų rūpestis, kad į Vokietiją daugiau niekas neatvyktų. Dėl ekonominės krizės bandoma kaltinti čia gyvenančius užsieniečius, kaip sąmoningą valstybės politiką.

    ne_egzaminas
    Dalyvis

    Draugai, leiskite paaiškinti jums dabartinę situaciją. Turėjau draugą, kuris turėjo studento vizą, todėl pasinaudojau jo patarimais ir ieškojau užsieniečių filialo. Jie pasakė, kad procesas baigtas ir buvo prašoma priimti sprendimą. Jie pareiškė, kad taip. Tada paklausk. Paskambinau ir paaiškinau įvykį, pasakiau, kad prasideda mano kursai, nesitikiu, kad mokykloje užtruks ilgiau, moteris pasakė, ką daryti, jei prasideda kursai, pasakiau gerai ir padėjau ragelį. Po savaitės vėl skambinau 2-am žmogui, o moteris paklausė mano sekimo numerio ir pasakė, kad iš Vokietijos neatsiliepė, aš pasakiau: „Kas nutiko? Jie mums pasakė šį tą, tu neskambinai pasakė gerai ir padėjo ragelį. Tačiau draugas nuėjo ir pasikalbėjo akis į akį užsieniečių filiale. Ši draugė manęs taip pat niekada nepurtė, todėl nežinau, ką daryti. Mano rekomenduotą vizą gavęs vaikas vizą gavo per 17 dienų.

    ne_egzaminas
    Dalyvis

    Pamiršau parašyti, vizą gavęs asmuo kreipėsi iš Ankaros.

    cciwann
    Dalyvis

    Na, mano drauge, skambinau ir klausiau kiek kartų, bet man pasakė, kad jokios informacijos neduos. Kai paklausiau iš čia, Vokietijos, kaip ir tu, sakydavo, kad mes išsiuntėme naujienas, bet Turkijoje visada sakydavo, kad net ir neturėdami jokios informacijos, vis tiek neduosime. Suprasi, lauksi, kada atsiųs. Tą dieną, kai gavau atmetimo atsakymą, buvo pirmoji mokyklos diena. Tikiuosi, kad tau taip neatsitiks

    ne_egzaminas
    Dalyvis

    Pažiūrėkime. Kodėl buvai atmestas?

Rodoma 15 atsakymų – nuo ​​1 iki 15 (iš viso 15)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.