Pagalba, jei Vokietija turi žinių apie įstatymą

> Forumai > Verslas ir darbas Vokietijoje > Pagalba, jei Vokietija turi žinių apie įstatymą

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    nescaff į
    Dalyvis

    Sveiki draugai, mano mieli draugai, praėjo penkeri metai, kai aš atvykau į Vokietiją. Aš dirbu dvejus metus. Aš neturiu vokiečių kalbos, nes mano gimtoji kalba. Prieš 2 mėn. Patyriau didelę nelaimingą atsitikimą darbe. Turiu ant prekių ant prekių kritusią toną. Aš dirbu marmuro fabrike, mano mėsa buvo sutrinta. Aš ką tik nusipirkau sergančio popieriaus 6 savaites. Aš vėl vairuoju segtuvą kopėtėlėmis. Man sunku sustabdyti, mano šeimos gydytojas atostogavo savaitę jis laikinai ieškojo kito dr. 30 dienų ataskaita man parašyta 30.10.2017 30.11.2017 20.11.2017 bis 28.2.2018 27 28 Aš turiu gautus pranešimus, vienas iš jų buvo paliktas darbo vietoje, vieną atidaviau į darbo vietą, o kitas nuėjau į darbo vietą. Jie vėl atsiuntė pranešimą, nes tai buvo mūsų klaida, aš ryte vėl paskambinau į darbo vietą, jis pasakė, aš vėl nuvykau į darbo vietą, nuėjau į darbo vietą, daviau ataskaitas iš darbo vietos nepriimu šios ataskaitos aš nežinau, kaip tave sukti per mėnesį. Aš nežinau, kokie įstatymai yra čia, kuriuos jie man davė. 31.12.2017 m. lapkričio XNUMX d. yra įprastas mano terminas, o mano priekaba XNUMX m. vasario XNUMX d. kiekvieną mėnesį gulėjo XNUMX ir negulėjo Aš turiu savo atlyginimą XNUMX-XNUMX-XNUMX jie man davė išėjimą, kuris supranta įstatymus, gal galėtumėte man pagarbinti.

    rustemxnumx
    Dalyvis

    Sveikas mano drauge,

    Manau, kad jis yra kaltas, jei daktaras nesiuntė savo ataskaitų. Šiuo atveju, manau, turėtumėte pamatyti savo darbo vietą pas dr. Be to, jei negaunate rezultatų, pasiimkite dokumentus „Arbeitstamt“ ir dr. Pranešimą apie klaidą. Tačiau yra ir tokia situacija. Girdžiu nepagrįstus švaistiklius, gautus iš šeimos gydytojų. Jei turite per daug alkūninio veleno atspaudų, galite turėti problemų.

    beširdis
    Dalyvis

    Labas broli, pirmiausia, pasveiks. Pirmasis yra tas, kad jokia darbovietė neturi teisės jūsų atleisti, nes sergate ar turite pranešimą. Anksčiau jis sirgo ir kai gavo pranešimą, jį išvedė, tada mes su advokatu nuėjome į teismą ir laimėjome, o tada negavome daug pinigų. Bet jūsų padėtis yra labai skirtinga, jūs patyrėte nelaimingą atsitikimą darbe, darbdavys moka didelę kompensaciją savo darbuotojams Vokietijoje už nuolatinę žalą per nelaimingus atsitikimus. Kadangi įmonės baimė yra dėl to, jie bando jūsų atsikratyti, mano nuomone. Jūs susirandate gerą advokatą ir kreipkitės į teismą. Aš pas advokatą patyriau nelaimingą atsitikimą, todėl gydytojas pranešė apie nuolatinę mano kojos žalą, o įmonė parašė, kad atsikratytų manęs, kai man pranešė ir man įvyko nelaimingas atsitikimas. , toliau pirkite tiek, kiek galite, nesvarbu, po 1 ir 2 mėnesių įmonė turės sumokėti už juos daug sėkmės.

Rodoma 2 atsakymų – nuo ​​1 iki 2 (iš viso 2)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.