Dokumentai, reikalingi Vokietijos šeimos susijungimo vizai gauti.

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    fuk_xnumx
    Dalyvis

    1. [] SVARBU: Dokumentai turi būti pateikti pagal jų išsiuntimo tvarką.
    2. [] Prašymas turi būti pateiktas asmeniškai.
    3. [] Pase turėtų būti parašyta paskutinė šeiminė padėtis ir nauja pavardė.
    4. [] 3 biometrinės paso nuotraukos
    Resin funkcija;
    * Paskutinė 6 turėtų būti imama per mėnesius, kad atspindėtų paskutinę išvaizdą
    * 45 dydis turi būti X X NUMX mm.
    * Kraštai turi būti be ramybės
    * Veidas turi būti atspindėtas iš priekio, jūsų galva atidaryta ir jūsų akys viskas matomos

    5. [] Jei yra vaikas, paraiškos formos skiltis Vaikai turi būti visiškai užpildyta.
    Vaikai turėtų būti net Turkijoje jie lieka visiškai užpildytos.

    6. [] Pasas galioja ne mažiau kaip 10 mėnesių, ne vyresnis kaip 12 metų
    Vizoms pasuose reikalaujama bent 2 tuščių puslapių VISITOR puslapiuose.

    7. [] 2 prašymo išduoti vizą formos
    2 gyventojų leidimo prašymo formos numeris užpildytas vokiečių kalba, įskaitomai užpildytas ir pasirašytas su paties pareiškėjo rašytuvu. Prieš kreipdamiesi galite kreiptis į vizų departamentą prie įėjimo į vizų skyrių nemokamai arba į konsulato puslapį.

    8. [ ] Tarptautinės santuokos registracijos (formulė) originalas ir fotokopija B)
    Jūsų gimimo vieta turi būti nurodyta kaip miestas. (Galima gauti iš Gyventojų direkcijos)

    9. [] Visiškai priimtų šeimos gyventojų registracijos pavyzdžio skyrius „MINTYS“ ir 2 Vokietijos sutuoktinio fotokopijos turi būti visiškai užpildytos.
    (Galima gauti iš Gyventojų direkcijos)

    10. [] Pareiškėjo visiškai priimtos kolektyvinės gyventojų registracijos kopijos skyrius „MINTYS“ turi būti visiškai užpildytas ir 2 originalo kopijos bei XNUMX kopijos.
    (Galima gauti iš Gyventojų direkcijos)

    11. [] Sutuoktinio leidimo gyventi Vokietijoje fotokopija
    12. [] ES piliečio sutuoktinio paso arba asmens tapatybės dokumento kopija
    13. [] Originali pareiškėjo asmens tapatybės kortelė
    14. [] Turėtų būti pateikti seni pasai, jei tokių yra
    15. [] Dokumento fotokopija, rodanti artumo ES piliečiui laipsnį
    Partneriui: santuokos liudijimas, vaikams: gimimo registracijos pavyzdys

    16. [] ES piliečio asmens tapatybės ar paso kopija

    Įspėjimas:
    Prašau atvykti į konsulatą ne vėliau kaip 15 minutės prieš jūsų paskyrimą.
    Prisijunkite prie UPS tarnybos, esančios Vizų departamento vidiniame kieme, be prašymo išduoti vizą, ir gausite visą informaciją apie savo pasą,
    Kai einate į programą, turite savo mobilųjį telefoną. nesukelkite didelių krepšių, kompiuterių, įrangos, nėra vietos, kuria juos galite patikėti.
    Visi, kurie buvo nurodyta pilna, bet vieši dokumentai jums reikia su savimi, kai jūs einate į konsulinio pareigūno kasose, nes ypatingų aplinkybių pareiškėjai gali prašyti pateikti papildomus dokumentus. ,
    Gavę vizą, nedelsdami patikrinkite informacijos apie vizą tikslumą, ypač vizos galiojimo datą ir vardą bei pavardę. Jei yra klaidų, turėtumėte nedelsdami susisiekti su Vizų skyriumi.

    Pagarbiai,
    Vokietijos ambasada / Generalinis konsulatas vizų informacijos ir paskirties tarnybai

    kadirxnumx
    Dalyvis

    Reikalingų dokumentų skiltyje paminėjote sutuoktinio santuokos liudijimą.Žmona yra Vokietijoje ir ten nuvežė santuokos liudijimą manydama, kad jai ten jo prireiks.Ar man reikės santuokos liudijimo kreipiantis čia ar reikės atskirai? Jei man jo reikia, ar neužtektų santuokos liudijimo kopijos? Nes jei balno neužtenka, norėčiau paprašyti paštu.Gali ilgai atvežti iš Vokietijos ir nenoriu, kad delstų sandoriai.Iš anksto ačiū už atsakymus.

    yfatih
    Dalyvis

    Civilinės metrikacijos skyriuose paimamas tarptautinės santuokos registracijos pavyzdys, papildomai užtenka piniginės fotokopijos.

    Aragornas
    Dalyvis

    O jei kas nors savais žodžiais paaiškintų, ko čia reikia. Pavyzdžiui, iš kur kokį dokumentą gauti???????

    fuk_xnumx
    Dalyvis

    Ko nesupratai?Štai ta dalis to, kas buvo parašyta, kurios nesupratai.

    O jei kas nors savais žodžiais paaiškintų, ko čia reikia. Pavyzdžiui, iš kur kokį dokumentą gauti???????

    Aragornas
    Dalyvis

    Ko nesupratai?Štai ta dalis to, kas buvo parašyta, kurios nesupratai.

    Tarptautinės santuokos registracijos originalas ir fotokopija (Formulė B) Pavyzdžiui, ką čia reiškia formulė b?
    Jūsų sutuoktinio Vokietijoje visiškai tikslaus gyventojų registravimo pavyzdžio originalas ir 2 fotokopijos + vertimas... Kai sakau vertimas, ar yra kas nors, kas verčia šiuos dokumentus, ar gerai, jei tai darau pats??? O šitą dokumentą gausime iš civilinės metrikacijos skyriaus???? Be to, kaip galiu pakoreguoti savo žmonos namo dydį ir atlyginimą? Kaip man žinoti, kas pasako, kad mano žmonos adekvatumas yra jos vyras su šeima Ar reikia nuomotis namą 105 kvadratinių metrų name? Mano zmona dirba jei jos atlyginimas 900 euru, ar to uztektu kas is jos dirbantis? Be to, as gimiau vokietijoje ir ten buvau iki 15 metu. Ten irgi mokiausi 7 metus ar man reikia laikyti A7 egzaminą Vokietijoje.

    fuk_xnumx
    Dalyvis

    Formulė B yra tarptautinis santuokos liudijimas, duodamas susituokusioms poroms. Santuokos liudijimas, kurį gaunate iš Turkijos, yra nenaudingas už Turkijos ribų. Štai kodėl Formulė B yra būtina. Ši formulė B yra prieinama 7 kalbomis. Jei paieškosite „Google“ žr. B formulės pavyzdžius. Šį dokumentą gausite iš civilinės metrikacijos skyriaus.

    jei įkvėpimas Turk citizen're gonna gauti iš jachtos prieš Turk pilietis olupd vėliau gavo piliečio Nepriklausomai gyventojų direktoratas Turkijoje Visas Tekmil Šeimos statusas kolektyvinė tapatybė registre, bet jis duos jums įgaliojimą jums įkvėpimo arba olcak įkvėpimo jūs negalite turėti tai suteikia kai iškarpinę bet 2 3 vieta Appl kad gyventojų departamentai, kaip išversti tarsi iš Stambulo basvurcaks vertimas reikalauja Ankara arba izmirden basvurcaks kad Tercume nereikia versti tyrimai olcak iš vertėjo jūs ir įkvėpė gimimo liudijimo savo šeimos su įkvėpimu būti atitinkamo! bus skirta, susijusių su jų šeimos dusunceler apačioje yra dalis Oras visiško olcak jų Tercume ettirck jums, jei jūs prašote iš Stambulo

    Jūsų žmonos atlyginimo,namų ir tt informacija jums šiuo metu nerūpi.Jie ją duos į užsieniečių biurą Vokietijoje.Paprastai jie nenori jūsų vokiečių kalbos žinių.Jei žmogus kalba vokiškai,manau,kad neprašys jums už tai, kad galėtumėte gauti informacijos telefonu.

    Tarptautinės santuokos registracijos originalas ir fotokopija (Formulė B) Pavyzdžiui, ką čia reiškia formulė b?
    Jūsų sutuoktinio Vokietijoje visiškai tikslaus gyventojų registravimo pavyzdžio originalas ir 2 fotokopijos + vertimas... Kai sakau vertimas, ar yra kas nors, kas verčia šiuos dokumentus, ar gerai, jei tai darau pats??? O šitą dokumentą gausime iš civilinės metrikacijos skyriaus???? Be to, kaip galiu pakoreguoti žmonos namo dydį ir atlyginimą? Iš kur man žinoti, kas pasako mano žmonos adekvatumą. Jos vyras lieka su šeima. Mano zmona dirba Jei jos atlyginimas 105 euru, ar to uztektu kas nors is jos dirbantis? Be to, as gimiau vokietijoje ir ten buvau iki 900 metu. Ten irgi mokiausi 15 metus ar man reikia laikyti lyties egzaminą?

    quarizma_ist
    Dalyvis

    Horizontas mažas Man reikia tavo pagalbos, broli, ar gali susisiekti su manimi :S:S

    fuk_xnumx
    Dalyvis

    faktinis

    quarizma_ist
    Dalyvis

    9. [] Vokietijos sutuoktinio originalas ir 2 fotokopijos su pilnu asmens tapatybės pažymėjimu + vertimas + 2 fotokopija
    Pilnas bendros pilietinės šeimos registro skyrius "TEIKĖJAI" turėtų būti visiškai užpildytas.
    (Galima gauti iš Gyventojų direkcijos)

    Kol aš noriu tai pasakyti, mano brolis Ufukas, pvz., bus parašyti žmonos šeimos vardai ir bus matoma jos pavardė iki vedybų, tiesa?Aš ir mano vaikas nesimatysite.Paėmiau 3 gimimo liudijimo pavyzdžius, 1 iš jų mano šeima ir mano broliai ir seserys, o mano žmona ir vaikas yra 1, o paskutiniame - aš, mano žmona ir mano vaikas. Turiu žmonos šeimą ir žmonos vardą, bet ten matoma sena žmonos pavardė Skiltyje Mintys rašo, kad pasikeitė jos vedybinė pavardė.Ar tai nesukels problemų?

    Bozlurt12
    Dalyvis

    Sveiki draugai, esu naujokas šioje svetainėje ir man ji labai patinka.
    Turiu keletą klausimų dėl šeimos susijungimo paraiškos. Esu Vokietijos pilietis ir ištekėjau Turkijoje. Dabar bandome sutvarkyti dokumentus dėl šeimos susijungimo ir grįžęs į Vokietiją atsinešiau santuokos liudijimą. Tačiau mano žmona turi Tarptautinės santuokos registracijos (Formulės) originalą ir fotokopiją B) yra. Ar tokiu atveju dar reikalingas santuokos liudijimas?

    Mano žmonai reikia kreiptis į Izmiro konsulatą ir ji susitarė. Sakei, kad Izmire vertimai nereikalingi. Jų pateiktame sąraše to neparašyta, bet vis dvejojome, ar bus išverstas. Nes norime atnešti dokumentus pilnai.

    Be to, tai mano antroji santuoka. Anksčiau buvau vedęs ir išsiskyręs. Vokietijoje turėjau skyrybų popierių, palikau jį žmonai, o žmona turi dokumentus, įrodančius, kad vykdomoji byla buvo išnagrinėta. Ar Turkijoje priimtas sprendimas dėl skyrybų turi būti išverstas?

    Be to, kadangi esu Vokietijos pilietis (ne dvigubas pilietis), atrodo, kad esu neįgalus pilnavertėje civilinės metrikacijos pavyzdyje. Nors minčių skiltis nepasirodo, ar šis dokumentas bus nuneštas į konsulatą?

    Būčiau dėkingas, jei padėtumėte.

    fuk_xnumx
    Dalyvis

    Užteks santuokos liudijimo kopijos.Formulė B jau yra.Izmiras nenori vertimo,nereikia švaistyti pinigų.Jeigu yra sprendimas dėl skyrybų ir nėra vokiečių kalbos Vokietijoje ir turkų vokiečių Turkijoje nori isversti.O jei dar niekada neturejai Turkijos pilietybes reikes atsiųsti gimimo liudijimą.Jei vėliau tapai Vokietijos piliečiu,tai irgi turi dokumentą,bet tai ne tik tu, tavo šeima irgi reikia, tevai, broliai, minčių skiltis pilna, bet tos pusės, kur mes laikome gyvybe ir mirtimi, uždarytos, tai ne bėda, visų Vokietijos piliečio statusas atrodo taip uždarytas, jei tu ir Jūsų šeima paėmė civilinės metrikacijos pavyzdžius Jei nuomonių skiltis tuščia, ją reikia užpildyti. Kai kurios populiacijos sukelia problemų, jei ne, reikia kreiptis į kitą civilinės metrikacijos įstaigą ir imtis veiksmų.

    Sveiki draugai, esu naujokas šioje svetainėje ir man ji labai patinka.
    Turiu keletą klausimų dėl šeimos susijungimo paraiškos. Esu Vokietijos pilietis ir ištekėjau Turkijoje. Dabar bandome sutvarkyti dokumentus dėl šeimos susijungimo ir grįžęs į Vokietiją atsinešiau santuokos liudijimą. Tačiau mano žmona turi tarptautinės santuokos registracijos originalą ir fotokopiją (Formula B) yra. Ar tokiu atveju dar reikalingas santuokos liudijimas?

    Mano žmonai reikia kreiptis į Izmiro konsulatą ir ji susitarė. Sakei, kad Izmire vertimai nereikalingi. Jų pateiktame sąraše to neparašyta, bet vis dvejojome, ar bus išverstas. Nes norime atnešti dokumentus pilnai.

    Be to, tai mano antroji santuoka. Anksčiau buvau vedęs ir išsiskyręs. Vokietijoje turėjau skyrybų popierių, palikau jį žmonai, o žmona turi dokumentus, įrodančius, kad vykdomoji byla buvo išnagrinėta. Ar Turkijoje priimtas sprendimas dėl skyrybų turi būti išverstas?

    Be to, kadangi esu Vokietijos pilietis (ne dvigubas pilietis), atrodo, kad esu neįgalus pilnavertėje civilinės metrikacijos pavyzdyje. Nors minčių skiltis nepasirodo, ar šis dokumentas bus nuneštas į konsulatą?

    Būčiau dėkingas, jei padėtumėte.

    sadıkxnumx
    Dalyvis

    Sveiki draugai, noriu, kad padėtumėte man su savo mergina, kuri gimė ir užaugo Austrijoje, 11.10.2012 3 XNUMX, ir dabar man reikia kreiptis dėl šeimos susijungimo, kad galėčiau ten nuvykti gauti turistinę vizą, o paskui ją pratęsti iš čia Žmona sako, kad galiu pratęsti man iš čia, nes kai gausi turistinę vizą, tu man atsiųsi savo dokumentus ir pateiksi reikalingus dokumentus dėl šeimos susijungimo Turkijoje, mes galime pratęsti tai, kaip tai veikia galimybė ją pratęsti XNUMX mėnesiams ar galiu ją gauti iš čia, kiek laiko užtrunka ir užtrunka gauti vizą? informacija...

    3,14
    Dalyvis

    -> Tie patys klausimai į kelias skirtingas vietas Būkime atsargūs, kad neatidarytų. Manau, brangus broli, nereikia to paties klausimo skaityti daugiau nei vieną kartą. :)

    fuk_xnumx
    Dalyvis

    Turite du šansus: arba nuvažiuosite ten su šeimos susijungimu ir ten susituokiate, arba susituokiate Turkijoje ir kreipsitės dėl šeimos susijungimo, abu eis tuo pačiu keliu, bet taip neatsitiks, važiuosite į turistinis rajonas, net jei ten susituoki, negali ten likti, tave atsiųs atgal sutikti giminės, tad nieko turistiško tai neduos.

    Sveiki draugai, noriu, kad padėtumėte man su savo mergina, kuri gimė ir užaugo Austrijoje, 11.10.2012 3 XNUMX, ir dabar man reikia kreiptis dėl šeimos susijungimo, kad galėčiau ten nuvykti gauti turistinę vizą, o paskui ją pratęsti iš čia Žmona sako, kad galiu pratęsti man iš čia, nes kai gausi turistinę vizą, tu man atsiųsi savo dokumentus ir pateiksi reikalingus dokumentus dėl šeimos susijungimo Turkijoje, mes galime pratęsti tai, kaip tai veikia galimybė ją pratęsti XNUMX mėnesiams ar galiu ją gauti iš čia, kiek laiko užtrunka ir užtrunka gauti vizą? informacija...

    sadıkxnumx
    Dalyvis

    Aš jau vedęs, bet norėjau kai ko paklausti, kadangi prašymas dėl šeimos susijungimo užtrunka ilgai, kiek laiko užtruks viza?

Rodoma 15 atsakymų – nuo ​​1 iki 15 (iš viso 134)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.