Dokumentai, reikalingi Vokietijos vaikų susivienijimo vizai gauti

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    fuk_xnumx
    Dalyvis

    SVARBU: Dokumentai turi būti pateikti paštu

    2. [] Paraiška turi būti pateikta asmeniškai

    3. [] 10 pasas galioja ne mažiau kaip 12 mėnesiais, ne senesniais kaip metų
          Vizoms pasuose reikalaujama bent 2 tuščių puslapių VISITOR puslapiuose.

    4. [] Jei yra vaikas, vaiko dalis paraiškos formoje turi būti visiškai užpildyta.
          Vaikai turėtų būti net Turkijoje jie lieka visiškai užpildytos.

    5. [] 3 vienetai Biometrinis paso vaizdas
          Resin funkcija;
      * Paskutinė 6 turėtų būti imama per mėnesius, kad atspindėtų paskutinę išvaizdą
      * 45 dydis turi būti X X NUMX mm.
      * Kraštai turi būti be ramybės
      * Veidas turi būti atspindėtas iš priekio, jūsų galva atidaryta ir jūsų akys viskas matomos

    6. [] 2 vienetų leidimo gyventi šalyje prašymo forma
          2 Prašymo išduoti leidimą gyventi formos, užpildytos visiškai, įskaitomai vokiečių kalba ir pasirašytos pareiškėjo ranka. Formą galite nemokamai pasiekti iš įėjimo į vizų skyrių arba iš konsulato puslapio prieš pateikdami prašymą.

    7. [] Originalūs, gyvenamosios vietos dokumentai ir dvi vaikų kopijos atskirai
       

    8. [] Pareiškėjo kolektyvinio gyventojų įrašo ir 2 fotokopijos originalo kopija
    Originalus ir pilnas 2 fotokopija.
        (Galite gauti iš Gyventojų direktorato)

    9. [] Vizų tvarkymo mokestis, 60 Euro
        Eurais ir turi būti visiškai išleistas

    10. [] Dokumento, kuriame nurodomas artumo ES piliečiui laipsnis, kopija
          Partneriui: santuokos liudijimas, vaikams: gimimo registracijos pavyzdys

    11. [] ES piliečio ID arba paso kopija

    12. [] Senieji pasai turėtų būti pateikti, jei yra

    Įspėjimas:

    Prašau atvykti į konsulatą ne vėliau kaip 15 minutės prieš jūsų paskyrimą.
    Prieš kreipdamiesi į vizų tarnybą kreipkitės į UPS tarnybą, esančią vizų skyriaus vidiniame kieme, ir gaukite visą informaciją apie paso grąžinimą.
    Kai einate į programą, turite savo mobilųjį telefoną. nesukelkite didelių krepšių, kompiuterių, įrangos, nėra vietos, kuria juos galite patikėti.

    Visi, kurie buvo nurodyta pilna, bet vieši dokumentai jums reikia su savimi, kai jūs einate į konsulinio pareigūno kasose, nes ypatingų aplinkybių pareiškėjai gali prašyti pateikti papildomus dokumentus.
    Gavę vizą, nedelsdami patikrinkite informacijos apie vizą tikslumą, ypač vizos galiojimo datą ir vardą bei pavardę. Jei yra klaidų, turėtumėte nedelsdami susisiekti su Vizų skyriumi.
     
    Pagarbiai,

    Vokietijos ambasada / Generalinis konsulatas vizų informacijos ir paskirties tarnybai

    cetinxnumx
    Dalyvis

    Ačiū Tsk

    msmsrs yra
    Dalyvis

    Kai vaikas yra įteikiamas per mokestį? Aš nepamenu jo?

    fuk_xnumx
    Dalyvis

    Pareiškėjas prašomas dokumentuose, kurie yra parašyti ant Vokietijos piliečio

    fuk_xnumx
    Dalyvis

    faktinis

    fuk_xnumx
    Dalyvis

    ?

    aš lenkimui
    Dalyvis

    Draugai 2010 nuo gegužės mėn. Dirba šeimos susijungimo vizomis, todėl 3 galėjo kreiptis į 1 gegužės mėn. 2010 2011 jau seniai laukė mėnesio, ir jie praleido 12 metus.

    Tiesa ta, kad per tą laiką mes susilaukėme dukros. Tegul Allah tau duoda ilgą gyvenimą. Dabar mes pateiksime 4-ą paraišką per savo dukterį, bet aš keistai supainiota su raudonos spalvos baime dėl prašomų dokumentų.

    Kai kurie sako, kad vaiko pasas ir tapatybė yra būtini, o kai kurie sako, kad gimimo liudijimas nėra būtinas.

    Norėčiau paklausti draugų, turinčių žinių apie 3 laikus ir gauti santrauką, kuri bus naudinga žmonėms, kaip ir man, kurie nerimauja, kad bus problema.

    Šioje santraukoje Jei sutuoktinis Vokietijoje jums taip pat rašo dokumentus, kurių reikalaujama ir kuriuos galima paimti bei išduoti Tai bus labai gera.

    Pavyzdys: Gyventojų registravimo pavyzdys: (gauti Civilinės metrikacijos skyriuje).

    Laukiama draugų skubiai.

    Argi Dievas jus palaimins.

    aš lenkimui
    Dalyvis

    Draugai, laukiu atsakymo 1.5 menesio.Gal kas zinot gali atsakyti i mano zinute auksciau? Prašome... Norėtume susitarti dėl susitikimo šią savaitę.

    fuk_xnumx
    Dalyvis

    Po vaiko gimimo asmens tapatybės kortelė turi būti pateikta su vaiko gimimo liudijimu ir asmens tapatybės kortele.

    aš lenkimui
    Dalyvis

    Ypač šios medžiagos

    7. [] Originalūs, gyvenamosios vietos dokumentai ir dvi vaikų kopijos atskirai
        Originalus ir 2 fotokopija iš Vertimo raštu į Amancą.

    (Kaip gauti šį leidimą gyventi iš Vokietijos?)

    10. [] Dokumento, kuriame nurodomas artumo ES piliečiui laipsnis, kopija
          Partneriui: santuokos liudijimas, vaikams: gimimo registracijos pavyzdys

    (Ar jis nurodo formulę A kaip gimimo registravimo pavyzdį? Kaip tai gauti iš Vokietijos nacionalinės gyventojų administracijos?)

    Vienas iš dokumentų, kuriuos prašoma perkelti į vaiko gimimo liudijimą, išduoda kopiją motinos ir vaiko gyvenamosios vietos dokumentams, sakė, kad jie ateis pas mane faksu arba fotokopija ar originalus paštas? Jei originalai ateis, ar mano žmona nebus reikalinga dar kartą?

    Na, aš toks sutrikęs...

    Arba mano drauge, jei žinote ir parašote, kad šis dokumentas bus išimtas iš sienos ir šis dokumentas bus išsiųstas iš sienos tvarkingai, aš džiaugiuosi, jei parašysite, aš negaliu miegoti be streso jau 1 savaitę ..

    fuk_xnumx
    Dalyvis

    jums reikia padaryti asmens tapatybės kortelės kopiją su vaiku iš sutuoktinio ir išsiųsti gimimo dokumentą, kurį norite išsiųsti vaikui, su el. laišku, kurio reikalaujate dokumentais apie vaiką, tapatybės kortelės kopiją su įkvėpimu, su kuriuo jūs vis dar turite susidomėjimą formulę, formuluotę „cikar ikisinide“

    dejavuxnumx
    Dalyvis

    Draugai, atsakykite su informacija, jau beveik laikas mano susitikimui konsulate. Mano sūnui 2 metai, jis gimė Turkijoje. Dabar ir mano žmona, ir sūnus yra dvigubi piliečiai.
    dabar jie pirmiausia išvyko į Vokietiją ir ten apsigyveno. Kadangi mano žmona buvo nėščia, artimiausiomis savaitėmis keliauti lėktuvu buvo uždrausta, todėl jie turėjo skristi anksčiau.

    Mano galvoje įstrigo toks klausimas, prašau, man reikia skubios informacijos

    Ar tai, kad mūsų sūnus, kuriam per vaiką kreipsiuosi į šeimą, gimė Turkijoje, gali būti atmetimo priežastimi?
    Taigi vaikas nebūtinai turi gimti Vokietijoje, tiesa?

    fuk_xnumx
    Dalyvis

    Vaikas jau vokietijos pilietis.Svarbu kad vaikas yra Vokietijos pilietis,nesvarbu kur jis gime,vaikas dabar atrodo gyvens vokietijoje ir per jo sujungsi seima.

    dejavuxnumx
    Dalyvis

    Ačiū, tu augi kaip vaistas Horizontas :))
    Laikui bėgant, žmonės patiria stresą. Ačiū Dievui, ši svetainė egzistuoja tam, kad galėtume išvalyti klaustukus savo mintyse ir visai nestresuoti... Dar kartą ačiū.

    8
    Dalyvis

    nesijaudink, drauge, jei maziukas yra Vokietijos pilietis, gausi katiną, aš gavau tavo vizą iš negimusio vaiko ir apsigyvenau Vokietijoje, laukiam gimdymo

    Gilandas
    Dalyvis

    Kreipiausi 11.04.2014, ziuresim kada atsakys is cofe :)

Rodoma 15 atsakymų – nuo ​​1 iki 15 (iš viso 74)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.