Nauji vokiški žodžių žaidimai iš almancax

> Forumai > almancax susijusių produktų ir paslaugų Naujienos ir pranešimai > Nauji vokiški žodžių žaidimai iš almancax

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    MuhaяяeM
    Dalyvis

    Sveiki,
    „Almancax“ vadovybė didžiuojasi galėdama pristatyti 5 skirtingus vokiečių kalbos žodinius žaidimus, kuriuos paruošė „Java“ kūrėjas Muratas İNANas.

    Linksmindamiesi su šiais žaidimais patobulinsite ir klaviatūrą, ir vokiečių kalbą.

    Dabar pristatykime jums savo žaidimus, tiesiog spustelėkite žaidimo pavadinimą (pavadinimą), kad galėtumėte žaisti.

    1-) „Anagram“ žaidimas
    Šiame žaidime jūs laimite ar prarasite taškus, atspėdami teisingą duotų žodžių rašybą maišydami raides. Išmokite žodžius, įsirašydami juos į savo mintis. Išspręskite galvosūkius ir išplėskite savo žodyną.
    Šiame žaidime sumažinsite savo klaidas.

    2-) Futbolo žodžių žaidimas
    Šiame žaidime jūsų prašoma atspėti vidurio viduryje stovinčio žodžio prasmę. Naudodamiesi rodyklių klavišais, turite mesti žodį į dešinę pilį. Jei jūsų spėjimas yra teisingas, jūs uždirbate taškus, jei jis neteisingas, jūs prarasite taškus. Raskite tinkamą įvartį ir neįmuškite savo tikslo.

    3-) Vaikščiojančių žodžių žaidimas
    Šiame žaidime ekrane vienu metu matysite daug žodžių. Jūs visada turėtumėte parašyti pirmąjį žodį. Už kiekvieną teisingą raidę gausite taškų ir prarasite taškų už kiekvieną neteisingą raidę. Sesija baigsis, kai bent vienas iš žodžių atsitrenks į kairiąją ekrano sieną. Jei norite naujų seansų, tiesiog dukart spustelėkite ekraną. Atsitiktinai parinkti žodžiai, atsitiktinai parinktos pozicijos kiekviename užsiėmime... Šiame linksmame žaidime jūs ir išmoksite žodžių, ir pagerinsite spausdinimo klaviatūra greitį.

    4-) Animuotas žodžių testavimo žaidimas
    Šiame žaidime ekrane pamatysite žemyn nuo viršaus į apačią besileidžiantį žodį ir po juo tris atsitiktinai pasirinktas parinktis. Jūs turite spustelėti teisingą žodį pele. Jūs gausite taškus, kai spustelėsite teisingą žodį, ir prarasite taškus, kai spustelėsite netinkamą žodį.

    5-) Klaviatūros žodžių žaidimas
    Šiame žaidime ekrane pamatysite žemyn besileidžiantį žodį. Įveskite šį žodį klaviatūroje. Jūs gausite taškus už kiekvieną teisingą raidę ir prarasite taškus už kiekvieną neteisingą raidę. Jūs išmoksite žodžių ir pagerinsite spausdinimo greitį. Kai tik įvesite teisingą žodį, ekrane pasirodys naujas, atsitiktinis žodis. Aistra mokytis ir greitai rašyti ..

    Pastaba: norėdami žaisti žaidimus, kompiuteryje turite būti įdiegę naujausią „Java“ versiją, kitaip nematysite nieko kito, kaip tik kvadratą, kuris užima pusę ekrano.

    Į kompiuterį Norėdami atsisiųsti „Java“ programinę įrangą, spustelėkite čia ir įdiekite atsisiųstą programą.

    egzaltuotas
    Dalyvis

    Ačiū ruošusiems, buvo tikrai gražu...

    Bet aš negaliu parašyti žodžių, kurie vaikšto kaip vanduo...
    O kas, jei greitis būtų šiek tiek sumažintas?


    Labai malonu, ačiū... gerai :) jie tikrai naudingi, pavyzdžiui, per 3 minutes sugalvoju tik 5-2 žodžius. :) Ačiū dar kartą… :)

    Peppa
    Dalyvis

    Efektyvus būdas išmokti geriausios sveikatos jūsų darbui ..

    elif77
    Dalyvis

    Manau, kad geriausia sukurti Anagramos ir futbolo žodžių žaidimą ;)
    Norėčiau padėkoti Murat İNAN..Danke sehr…!! ;)

    barisch
    Dalyvis

    Tai buvo tobula…
    Aš sužaidžiau pirmąjį žaidimą, tai labai malonu ir taip lengviau prisiminti žodžius turkų / vokiečių kalbomis.
    Ačiū, gerai :)

    michaelaras
    Dalyvis

    Tikrai gražu, bet manau, kad esu mėgėja, ypač kalbant apie aktyvius, labai sunku suspėti...

    Vis tiek ačiū… ;)

    Esma 41
    Dalyvis

    Norėčiau padėkoti visiems, kurie prisidėjo prie manęs.
    Net aš turėjau šiek tiek sunkumų su „vaikščiojimo žodžiais“.  :) (net - įprasta, mano klaviatūra yra greita)  ;D

    Bet vis tiek viskas yra labai gerai.  ;)

    turad
    Dalyvis

    Aš negaliu žaisti. Žaidimai nėra prieinami. Aš taip pat turiu „Java“. Kodėl ne?  :-

    MuhaяяeM
    Dalyvis

    Pavyzdžiui, ką matote ekrane?
    Sakote, kad turite „Java“, bet ar tikrai esate tai naujausia versija?

    turad
    Dalyvis

    Nežinau savo naujausios versijos, bet ką tik ją įdiegiau. Kaip yra naujausia „javan“ versija?  :-

    turad
    Dalyvis

    Ekrane nieko nerodoma. Spalva yra balta ir pilka.

    MuhaяяeM
    Dalyvis

    Gerai, jūsų „Java“ nėra naujausia versija, todėl jūs taip matote.

    Jei nori pažiūrėti čia: https://www.java.com/tr/

    turad
    Dalyvis

    Ačiū, pone, tai jau padaryta.

    polivoda
    Dalyvis

    Aš ką tik atradau žaidimus. Puikiai tinka aktyviam mokymuisi. Pone Muratas, tikiuosi, kad bus daugiau.

    Meilė ir skaičiai

    salmanas
    Dalyvis

    Mieli draugai, laukiu draugų, kurie egzaminą laikys balandžio 6 d

Rodoma 15 atsakymų – nuo ​​1 iki 15 (iš viso 20)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.