Kaip geriausiai mokytis vokiečių ir užsienio kalbų?

> Forumai > Aktyvus mokymasis ir vokiečių kalbos įsiminimo metodai > Kaip geriausiai mokytis vokiečių ir užsienio kalbų?

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    Esma 41
    Dalyvis

    Užsienio kalba… kaip geriausiai išmokti? ?

    Norite nuvykti į šalį, kurioje kalbama mokoma kalba, ir žinote, kad tai yra lengviausias ir greičiausias būdas išmokti tą kalbą. Tačiau žengimas į naują šalį iš pradžių gali pasirodyti keistas. tai reikės laiko, kol priprasite prie naujos aplinkos, kultūros ir kalbos. Jus taip pat gali paveikti buvimas kitu laikotarpiu. Tačiau būkite patogūs ir pabandykite suvokti savo naują aplinką.

    1- Darykite klaidų (!): Darykite kuo daugiau klaidų mokomoje kalboje... Ne visada turite kalbėti taisyklingai. Jei žmonės gali suprasti, ką tu sakai, nesvarbu, ar darai klaidų, bent jau iš pradžių. Gyvenimas svetimoje šalyje nėra gramatikos testas.

    2- Paklauskite, jei nesuprantate: kai kiti kalba, jums nereikia gaudyti kiekvieno žodžio. Paprastai pakanka suprasti pagrindinę mintį. Bet jei manote, kad tai, ko nesuprantate, yra svarbi, KLAUSKITE! Keletas naudingų žodžių šia tema: Pardon me? for English. Atsiprašau, ką tu pasakei? Ar galėtumėte kalbėti lėčiau, prašau? Ar tu sakei, kad... Aš to nesupratau... Ar galėtumėte tai pakartoti, prašau? Kas tai buvo? Atsiprašau, kad tavęs neišgirdau. Atsiprašome, ką reiškia „……………. reiškia? (Bet nevartokite: Ar kalbate angliškai? Prašom atverti burną, kai kalbate! Duok man pertrauką!) Vokiškai (Entschuldigung, wie bitte? Entschuldigung, was haben Sie gesagt?, Würden Sie bitte langsamer sprechen? arba Bitte, Galite naudoti tokius posakius kaip sprechen Sie langsam!, Haben sie gesagt das…, Können Sie das wiederholen bitte? Was war das? Entschuldigung, was bedeutet das?

    3. Įtraukite išmoktą kalbą į savo interesų sritis: žmonės mėgsta kalbėti apie jiems įdomius dalykus. Kokie tavo pomėgiai? Pasistenkite išmokti kuo daugiau žodžių apie šias temas. Paklauskite aplinkinių, kuo jie domisi. Tai žavus metodas ir visada padeda išmokti naujų žodžių. Tokiu būdu pamatysite, kad pradėsite geriau suprasti kitus. Pomėgiai yra kaip derlingas lietus, krintantis ant sodo. Kalbėdami apie savo kalbos įgūdžius galėsite mokytis greičiau, stipriau ir geriau. Keletas naudingų žodžių: Kas jus domina? Mėgstamiausias mano hobis yra… Man labai patinka….. daug metų aš…. Kas man patinka…… tai… Kokie tavo pomėgiai? Dėl vokiečių…

    4. Kalbėkite ir klausykite: visada yra apie ką pasikalbėti. Apsidairykite aplinkui. Jei kažkas jums atrodo keista ar kitokia, pasinerkite į pokalbį. Tai taip pat padės pagerinti jūsų draugystę. Klausykite žmonių, bet klausykite, kad pagautumėte žodžių tarimą ir kalbos ritmą. Būtinai naudokite tai, ką žinote. Daugelyje kalbų žodžiai yra kilę vienas iš kito. Tokiu atveju pabandykite išvesti žodžio reikšmę iš jo reikšmės dalyke. Kalbėdami su vietiniais šalies piliečiais stenkitės, kad pokalbis nenutrūktų. Nepanikuokite, kai nesuprantate, ką sako kitas žmogus. Pabandykite suprasti pagrindinę mintį ir tęsti pokalbį. Jei vis tiek sunku suprasti, paprašykite jo pakartoti sakinį. Jei kalbėsite toliau, pokalbio metu tema taps suprantamesnė. Tai geras būdas patobulinti savo kalbą ir išmokti naujų žodžių, tačiau būkite atsargūs: kaip sakoma: „Netikėk viskuo, ką girdi, tikėk puse to, ką sakai“...

    5- Problema, užduokite klausimus: šiaip nėra geresnio būdo numalšinti mūsų smalsumą. Klausimai padės ne tik pradėti kalbėti, bet ir kalbėti toliau.

    6 - Atkreipkite dėmesį į naudojimą: vartojimo žodis paprastai yra stebėti, kaip žmonės kalba. Kartais tai gali būti labai smagu naudoti. Jums gali pasirodyti keista, kad tai, kaip žmonės kalba, taria žodžius kitaip, nei jūs sakote. Paprasčiausia forma nurodo, kaip kalba vartojama paprastai ir natūraliai.

    7 - Nešiokitės nešiojamąjį kompiuterį: visada turėkite su savimi bloknotą ir rašiklį. Jei girdite ar skaitėte naują žodį, iš karto jį užrašykite. Tada pabandykite naudoti šiuos žodžius savo kalboje. Sužinok naujų idiomų. Vienas smagiausių dalykų mokantis užsienio kalbų, kurių daugelis yra idiomatinės kalbos, yra idiomų mokymasis. Parašykite šiuos teiginius savo sąsiuvinyje. Jei savo kalboje pritaikysite tai, ką išmokote, atsiminsite ir kalbėsite greičiau.

    8- Perskaitykite ką nors: trys geriausi būdai išmokti kitą kalbą: skaitymas, skaitymas ir skaitymas. Kai mokomės naujų žodžių skaitydami, taikome ir tai, ką jau žinome. Vėliau šiuos žodžius bus lengviau vartoti ir suprasti, kai juos išgirsime. Skaitykite laikraščius, žurnalus, iškabas, skelbimus, autobusų juostas ir visa kita, ką tik galite rasti.

    9- Atminkite, kad visi gali išmokti antrą užsienio kalbą, būti realistiški ir kantrūs, atminkite, kad kalbos mokymasis reikalauja laiko ir kantrybės.

    10- Mokantis naujos kalbos taip pat mokomasi naujos kultūros: patogiai elkitės su kultūros taisyklėmis. Mokydamiesi naujos kalbos, būkite jautrūs tos kultūros taisyklėms ir įpročiams, kurie jums gali būti griežti. Norėdami sužinoti, turite kalbėti. Nebijokite užduoti klausimų klasėje ar už jos ribų.

    11. Prisiimkite atsakomybę: esate atsakingas už savo kalbos mokymosi procesą. Mokantis užsienio kalbos, žinoma, svarbu mokytojas, kursas ir knyga, tačiau nepamirškite taisyklės, kad „geriausias mokytojas esi tu pats“. Kad mokymosi procesas būtų geras, turite nustatyti savo tikslus ir atlikti darbą, kuris padėtų jums pasiekti savo tikslus.

    12- Organizuokite mokymosi būdą: mokymasis organizuotai padės prisiminti, ką mokėtės. Naudokite žodyną ir gerą kursų medžiagą.

    13- Pabandykite mokytis ir iš savo klasės draugų: vien todėl, kad kiti tos pačios klasės mokiniai yra to paties lygio, kaip jūs, dar nereiškia, kad negalite ko nors iš jų išmokti.

    14- Stenkitės pasimokyti iš savo klaidų: Nebijokite klysti, kiekvienas gali klysti. Jei užduodate klausimus, savo klaidas galite paversti pranašumu mokantis užsienio kalbos. Ar yra kitaip pasakyti sakinį, kurį naudojote?

    15- Pabandykite mąstyti išmokta kalba: Pavyzdžiui, kai važiuojate autobuse, apibūdinkite sau, kur esate, kur esate. Taigi jūs praktikuosite savo kalbą nieko nesakydami.

    16- Galiausiai smagiai mėgaukitės mokydamiesi kalbos: kurkite skirtingus sakinius naudodami išmoktus sakinius ir idiomas. Tada išbandykite sakinį, kurį pasakėte kasdieniame pokalbyje, ir pažiūrėkite, ar galite jį tinkamai panaudoti. Sakoma, kad gyvenimas yra tik patirtis, mokytis užsienio kalbos yra būtent taip...

    Esma 41
    Dalyvis

    Draugai, perskaitykite pirmuosius vokiečių kalbos mokymosi žingsnius iš jūsų, mūsų vertinamų narių.
    Kaip pirmą kartą pradėjote mokytis vokiečių kalbos?

    Vokiečių kalbą pradėjau mokytis darželyje.  :)
    Na, mano vokietis nėra blogas.

    Taigi, tu?

    Aš laukiu jūsų komentarų. 
    Ačiū dabar.  ;)

    ilgumo
    Dalyvis

    1- Daryk klaidų(!): Daryk kuo daugiau klaidų mokoma kalba...  Jei žmonės gali suprasti, ką tu sakai Nesvarbu, jei suklydai, bent jau iš pradžių….

    Problema ta, kad, deja, žmonės negali suprasti, ką sakau, jie žiūri į mano veidą. ;D

    14- Stenkitės pasimokyti iš savo klaidų: Nebijokite klysti, kiekvienas gali klysti. Jei užduodate klausimus, savo klaidas galite paversti pranašumu mokantis užsienio kalbos. Ar yra kitaip pasakyti sakinį, kurį naudojote?

    Oooo, darau tiek klaidų, kad jei melas būtų klaidingas, tikrai būčiau pragaras.

    16- Galiausiai smagiai mėgaukitės mokydamiesi kalbos: kurkite skirtingus sakinius naudodami išmoktus sakinius ir idiomas. Tada išbandykite sakinį, kurį pasakėte kasdieniame pokalbyje, ir pažiūrėkite, ar galite jį tinkamai panaudoti. Sakoma, kad gyvenimas yra tik patirtis, mokytis užsienio kalbos yra būtent taip...

    Na, aš stengiuosi linksmintis, bet problemos, kurias patiriu pirmuose 2 variantuose, virsta kančia, o ne linksmybe.

    Pirmiausia pradėjau lankyti kursus Vokietijos kultūros centre, bet tada padariau ilgą pertrauką. Dabar bandau mokytis naudodamasis mokymo rinkiniais, knygomis ir šia svetaine. :)

    Esma 41
    Dalyvis

    1- Daryk klaidų(!): Daryk kuo daugiau klaidų mokoma kalba...  Jei žmonės gali suprasti, ką tu sakai Nesvarbu, jei suklydai, bent jau iš pradžių….

    Problema ta, kad, deja, žmonės negali suprasti, ką sakau, jie žiūri į mano veidą. ;D

    14- Stenkitės pasimokyti iš savo klaidų: Nebijokite klysti, kiekvienas gali klysti. Jei užduodate klausimus, savo klaidas galite paversti pranašumu mokantis užsienio kalbos. Ar yra kitaip pasakyti sakinį, kurį naudojote?

    Oooo, darau tiek klaidų, kad jei melas būtų klaidingas, tikrai būčiau pragaras.

    16- Galiausiai smagiai mėgaukitės mokydamiesi kalbos: kurkite skirtingus sakinius naudodami išmoktus sakinius ir idiomas. Tada išbandykite sakinį, kurį pasakėte kasdieniame pokalbyje, ir pažiūrėkite, ar galite jį tinkamai panaudoti. Sakoma, kad gyvenimas yra tik patirtis, mokytis užsienio kalbos yra būtent taip...

    Na, aš stengiuosi linksmintis, bet problemos, kurias patiriu pirmuose 2 variantuose, virsta kančia, o ne linksmybe.

    Pirmiausia pradėjau lankyti kursus Vokietijos kultūros centre, bet tada padariau ilgą pertrauką. Dabar bandau mokytis naudodamasis mokymo rinkiniais, knygomis ir šia svetaine. :)

    Lengur, kol turite šį atkaklumą  :) Esu įsitikinęs, kad diplominio darbo metu galite kalbėti vokiškai kaip ir gimtoji.  :)

    Mädchen
    Dalyvis

    Kiekvieną dieną mokytojas davė dalyko, su kuriuo susidūrėme pamokoje, praktiką, mokytojas progresavo taip.

    Mädchen
    Dalyvis

    Turiu problemų su tarimu, mano balsas šiek tiek plonas, todėl jis netinka: S

    ilgumo
    Dalyvis

    Lengur, kol turite šį atkaklumą  :) Esu įsitikinęs, kad diplominio darbo metu galite kalbėti vokiškai kaip ir gimtoji.  :)[/ b]

    Tikiuosi.Prancūzų rašytojas Balzakastu turėjai garsų posakį;"Norint būti žinių šeimininku, reikia būti darbo tarnu." jis.
    Ir taip pat Napoleonas “un „Neįmanoma yra žodis, randamas tik kvailių žodynuose“. pažadas. Haahhh, tai mano principas. :) Šiaip jis per daug prancūzas  ;D

    Esma 41
    Dalyvis

    Lengur, kol turite šį atkaklumą  :) Esu įsitikinęs, kad diplominio darbo metu galite kalbėti vokiškai kaip ir gimtoji.  :)[/ b]

    Insha'Allah. Prancūzijos autorius Balzakastu turėjai garsų posakį;"Norint būti žinių šeimininku, reikia būti darbo tarnu." jis.
    Ir taip pat Napoleonas “un „Neįmanoma yra žodis, randamas tik kvailių žodynuose“. pažadas. Haahhh, tai mano principas. :) Šiaip jis per daug prancūzas  ;D

    Pavyzdžiui, Konfuzius sako: Aš tikrai nežinau, kad nieko nežinau “. ;D

    Ką pasakė Arksilao:  ;D „Ar aš gavau informaciją? Aš nežinau."

    Ką sakė Sokratas:  :)  - Aš nieko kito nežinau, išskyrus tai, kad nieko nežinau.

    Ką pasakė Markas Tvenas:  ;D  „Švietimas yra viskas. persikai kažkada buvo kartūs migdolai;
    Žiediniai kopūstai yra ne kas kita, kaip kolegijoje mokomi kopūstai “. ;D

    Benjaminas Disraeli: - Paprastai sėkmingiausias žmogus gyvenime yra tas, kuris turi geriausias žinias.

    „Vienas dalykas yra tikras. Abejoti ko nors tiesa.

    abejoti yra mąstymas.

    Mąstymas yra egzistencija.

    Taigi nėra jokios abejonės, kad aš egzistuoju.

    Aš galvoju, tada ir esu.

    Pirmosios mano žinios yra ši patikima informacija.

    Dabar iš šios informacijos galiu išgauti visą kitą informaciją “.

    Rene descartes


    - Tikrai nežinau, kad nieko nežinau.
    ;D (kaip aiškiai žodžiu)

    Arxilaus

    Mano citatos nėra prancūziškos, o greičiau tarptautinės.  ;D toks tarptautinis  :)

    Esma 41
    Dalyvis

    atnaujinimas

    SEDAT08
    Dalyvis

    Kadangi pirmą kartą atvykau į Vokietiją, visko klausiau nedvejodamas, nes gaila nežinoti, gaila nemokėti. Pasirinkau save taikiniu, per dieną mokausi 2 žodžius, rašau ant popieriaus ir niekada nepamirštu, išmokau daug naudingų žodžių. Skaitau laikraštį, žiūriu televizorių, po kurio laiko noriu paskaityti knygoje.

    Privatus
    Dalyvis

    Insha'Allah. Prancūzijos autorius Balzakastu turėjai garsų posakį;"Norint būti žinių šeimininku, reikia būti darbo tarnu." jis.
    Ir taip pat Napoleonas “un „Neįmanoma yra žodis, randamas tik kvailių žodynuose“. pažadas. Haahhh, tai mano principas. :) Šiaip jis per daug prancūzas  ;D

    Jūs esate šiek tiek prancūzas šia tema :)

    serakanu
    Dalyvis

    mrb draugai,
    Atvykau į Vokietiją prieš 17 dienų ir mano kursas dar neprasidėjo, bet aplinkiniai klausia, kaip aš tiek daug išmokau, ir aš taip pat nustembu, kai tai sakau :)
    Remiantis įspūdžiais, pirmas patarimas yra "nesigėdyti" nieko, ką darote, nes aplinkos suvokimas čia ne toks kaip TR. Penktadienį, šeštadienį būtinai eikite į barus! Eik susitikti su žmonėmis, čia žmonės bendrauja ne pažinimo pagrindu, o buvimu toje pačioje vietoje.Eik į kiną ar traukinių stotį ir stebėk, vistiek pirmaisiais laikotarpiais turi daug laiko. :) Be to, jei šiek tiek moki anglų kalbą, viskas bus gerai, bet reikalauji kalbėti vokiškai. ir, antra, „sugauti meilužį, kuris yra vietinis toje šalyje“ :) Man pasisekė, galbūt pirmąjį savaitgalį turėjau merginą, todėl kiekviena vokietė, kuri yra patenkinta savo būkle, gali būti jai netinkama, nors ir labai varginanti. Daugiau icip bandykite atsipalaiduoti :D Užrašų bloknotas yra privalomas visur .. Linkiu visų patogumų visiems, bandantiems prisitaikyti prie naujos kalbos ir kultūros, tokios kaip aš. Jei kas nors nori susirasti vokiečių el. Pašto draugą, norėčiau, kad būčiau alkanas.Nesakykite, kad sprendimas buvo nutrauktas per tokį trumpą laiką.

    Privatus
    Dalyvis

    @Serakanu

    Aš galvojau, kad vokiečių merginos yra nusiteikusios prieš turkus, nes jos labai turkiškos.

    Ar jautėte kažką panašaus?

    anoniminis
    lankytojas

    Sveiki,
    Aš rekomenduoju išsamų interneto žodyną, kurį ką tik atradau mokydamasis vokiečių kalbos.

    likti pūsti

    blue_mavis
    Dalyvis

    Kaip sakė gerbiamasis Esma, žinoma, klaidų bus, svarbu rasti tiesą, tyrinėti, taip pat svarbu, kad žmogus turėtų ryžto mokytis.Žinoma, man įdomu mokytis vokiečių kalbos nuo tada, kai Buvau vaikas.Tiesą sakant, tai mano sėkmė.Dažniausiai mokausi žodis po žodžio.Kad ir kas šauna į galvą, vokiečių kalbą moku atmintinai, bet turiu problemų su pertekliniais žodžiais.Kaip tai išspręsti?gal galite padėti aš?

    žurnalas
    Dalyvis

    mano vienintelė problema yra tai, kad esu susijaudinęs, man šiek tiek gėda, kai su kuo nors kalbu vokiškai: susijaudinęs: neturiu daug problemų, bet kai kalbu, tarsi nežinojau ??? Mano smegenys  :(

Rodoma 15 atsakymų – nuo ​​1 iki 15 (iš viso 28)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.