Vokiečių žodžių sąrašai

> Forumai > Vokiečių kalbų šablonai > Vokiečių žodžių sąrašai

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    mc45
    Dalyvis

    Sveiki, draugai!

    Šiame skyriuje tikiuosi, kad mūsų draugai, kurie mokosi vokiečių kalbos, pasidalins jų paruoštais ar surinktais ir įsimintais žodžiais.

    Visų pirma turėčiau pasakyti, kad žodžiai, kuriais dalinsimės, yra dažniausiai naudojami žodžiai, tačiau įsitikinkime, kad tai yra failas su „doc“ plėtiniu („MS word“).

    Esu studentas, studijuojantis vertimą žodžiu. Nors mano šeimos kalba yra vokiečių, mano mama ir teta yra vokiečių kalbos mokytojos. Baigiau vidurinės mokyklos kalbos skyrių. (Anglų k.) Taigi tai turiu omenyje; Kaip žmogus, labai gerai mokantis užsienio kalbą, deja, susidūriau su bloga realybe dėl savo darbe įgytos patirties ir studijų; Išteklių ir dokumentų vokiečių kalba yra mažai. Bet neturėtume to taip priimti. Tokiu rezultatu nusprendžiau plėtoti Vokietijos archyvus ir išteklius. Norėčiau, kad šiame skyriuje susitiktų bendraminčiai. Šiame skyriuje sukursiu msn adresą partneriams, kuriuos sukursiu sau. Nekantriai laukiu savo draugų dėmesio ir idėjų šiame skyriuje, kurių stebėsiu kiekvieną dieną.
    Almancam.com svetainėje nesulaukiau dėmesio, kurio tikėjausi, tikiuosi, kad čia bus tai, ko noriu. Gero darbo visiems!

    „Langenscheidt“ pagrindinis vokiečių kalbos žodynas

    Manau, kad ši knyga jums bus naudinga. Tačiau yra vienas trūkumas, knygos žodžiai yra anglų kalba. Anglakalbiams šiuo klausimu pasisekė. Geras darbas!

    https://rapidshare.com/files/165848700/3468494009-Basic_German_Vocabulary.rar

    Jame nėra jokių slaptažodžių. Failo tipas yra pdf, tikiuosi, kad jis jums tinka

    Sahji
    Dalyvis

    Acrobat Reader açmıyor bunu. şöyle diyor ” There was an error opening this document. The file is damaged and could not be repaired. ” – “Açılan dökümanda bir hata var. ” Dosya hasarlı ve tamir edilemiyor. Neden böyle diyor?

    mc45
    Dalyvis

    Aš bandžiau atidaryti, net atsisiųsti ir atidaryti.

    mc45
    Dalyvis

    Jūsų akrobatų skaitytuvas taip pat gali būti problema. Atnaujinkite programą arba pašalinkite programą, arba ją pašalinkite, atsisiųskite naują 9.1 versiją iš „Adobe“ svetainės ir įdiekite, tada ji tikrai veiks, jei vis tiek neveikia, pabandykite dar kartą išbandyti kitas programas, jei ne, vienintelė priemonė yra formatas , bet nemanau, kad tai veikia gerai, kai atnaujinate arba įdiegiate dar kartą.

    mc45
    Dalyvis

    Aš minėjau aukščiau, mano privatus msn adresas partneriams, kuriuos sukursiu.

    languagecenter@windowslive.com

    Jei jūsų msn im rodomas neprisijungus, taip pat galite siųsti laiškus. Laukiu jūsų idėjų, norų ir palinkėjimų dirbti kartu. Gražaus darbo!

    Sahji
    Dalyvis

    Mano „Acrobat Reader“ taip pat neatidarys nė vieno iš jų, jei tai yra problema. „Birtek“ neatidarė šio failo.

    mc45
    Dalyvis

    Failų tipai kompiuterio aplinkoje yra tam tikrais pavadinimais, tačiau jų vidinė struktūra skiriasi. Taigi leiskite man trumpai pasakyti, kad pdf failas nėra vienas tipas. Kiekvienas pdf turi skirtingus kodekų tipus, jei jūsų „Acrobat“ versija yra sena, ji gali nebūti atidaryta, todėl, kaip sakiau, įdiekite 9.0 versiją iš „adobenin“ svetainės. Bet vis tiek, jei nesakai, aš tai padariau tau, pone sahjn. Jei jis neatidaro, įdiekite naują versiją.

    https://rapidshare.com/files/269467418/Almanca_kelimeler_soezlue__287_ue.rar

    Sahji
    Dalyvis

    Šį kartą jis atsidaro. Tikrai malonu. Ačiū už viską, bet sunku tiems, kurie nekalba angliškai.

    merve_mrv
    Dalyvis

    Tai buvo labai malonu, aš taip pat atsisiunčiau, tiems, kurie tai žino, super tikrai, ačiū mc45!

    mc45
    Dalyvis

    Ačiū už jūsų susidomėjimą, draugai, aš tikrai labai stengiuosi ir pats ruošiu turkų dokumentus. Nesijaudink, aš padarysiu viską.

    mehmetertas
    Dalyvis

    dėkoju

    Pusmėnulis
    Dalyvis

    hatalı sanırım… açılmıyoo

    arkadaşlar linkler ölmüş yenileyebilirmisinz? :-[

Rodoma 12 atsakymų – nuo ​​1 iki 12 (iš viso 12)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.