Vokietijos A1 šeimos integracijos egzaminų patirtis

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    mavigece
    Dalyvis

    Sveiki, draugai

    Aš mokau studentus, kurie savaitgalį turi laikyti šeimos susijungimo egzaminą A1. ir man buvo įdomu, ar anksčiau laikiau a1 egzaminą
    Ar kas nors ateina ir prisimena klausimus ar temas? Noriu daugiau padėti savo studentams.
    Iš anksto labai ačiū…
    Draugai, pasidalinkime savo egzaminų ir egzaminų patirtimi čia.

    gokmenas
    Dalyvis

    sveiki, ruošiu studentus šiam egzaminui, taip pat ieškau to paties klausimo ir klausimai, kuriuos iki šiol išmokau, yra iš knygos pavadinimu „start 1“, „hören“ (richtig oder falsch), „sprechen“ ir kortelės išdalinamos 3 asmenų grupėms. -4 žmonės ir jų prašoma pakalbėti apie juos. Jei turiu daugiau informacijos arba jei tai jūs, prašau pasidalykite ja, ramiai

    mavigece
    Dalyvis

    Ačiū, turiu juostų ir klausimų Horeno tema, jei norite, galiu atsiųsti ir juostą, ir brošiūrą. Žinoma, yra kažkas, ką jūs puikiai žinote, tam tikrais laikotarpiais reikia pakeisti egzamino paslaptis. bet vis tiek ši knygelė ir juosta gali padėti jums mokytojui. Jūs galite paruošti studentus, tuo pačiu klausdami įvairių klausimų.

    mel _-_ mėn
    Dalyvis

    labas, aš laikiau egzaminą spalio 31 d. ir išlaikiau, taip, klausydamasis egzamino, jie duoda laišką ir gabalą kaip teisingą ar neteisingą, apačioje jis užpildomas pagal kūrinį, o kitą kartą mes laikėme egzaminas dar kartą, neprisistatyk, iš kur tu kilai, kokią profesiją padarei ir tikrumas, jie nori parašyti tavo pavardę, o tada tau pirmiausia duoda korteles, užduodi klausimą apie šalia esantį žmogų ir jis atsakymai, tada jums bus užduotas klausimas apie kitą kortelę

    mavigece
    Dalyvis

    Sveiki, mel_ay, labai ačiū už pasidalijimą. Tikiuosi, kad išlaikėte egzaminą. Ir tu teisus, deja, tai tikrai sunki situacija.
    Dar kartą ačiū, kad dalinatės…

    aš pasiilgau
    Dalyvis

    labas, neradau šios pradžios a1 knygos, kur ją galėčiau gauti, aš ruošiuosi šiam egzaminui ir esu labai sunkioje situacijoje. Klausymasis mane labai gąsdina.

    dorybė_52
    Dalyvis

    draugai, aš taip pat ruošiuosi, bet turiu mokytis kuo daugiau, tik nereikia per daug panikuoti ir turime tai daryti iš naujo, jam ši vokiečių kalba turi būti labai sunki kalba, šiame egzamine nėra daug sunkumų, anot draugų, nesijaudink jam per daug, žinoma, visi tai padarys ir važiuos į Vokietiją, visiems lengva. tegul ateina

    ((^ SeMa ^))
    Dalyvis

    vaikinai, aš laikysiu egzaminą rytoj :((((((ar galėtumėte pateikti pavyzdį, jei turite naudingos praktinės informacijos ir anksčiau laikėte šį egzaminą?) :(:(:(

    seiblossstill
    Dalyvis

    vaikinai, aš laikysiu egzaminą rytoj :((((((ar galėtumėte pateikti pavyzdį, jei turite naudingos praktinės informacijos ir anksčiau laikėte šį egzaminą?) :(:(:(

    mano draugas 1. kodėl nepaklausėte iki šiol, kas liko rytojui?
                  2. ką norite sužinoti apie egzaminą
    Leiskite mums padėti, kokio pavyzdžio norite?

    ((^ SeMa ^))
    Dalyvis

    Tiesą sakant, aš žinau, su kuo susidursiu egzamine, bet girdėjau, kad dėstytojai, kuriuos noriu išmokti, padeda egzamine arba priežastis, kodėl aš to klausiu, yra tai, kad jie padeda tik studentams, todėl :(

    seiblossstill
    Dalyvis

    Tiesą sakant, aš žinau, su kuo susidursiu egzamine, bet girdėjau, kad dėstytojai, kuriuos noriu išmokti, padeda egzamine arba priežastis, kodėl aš to klausiu, yra tai, kad jie padeda tik studentams, todėl :(

    mano drauge, nemačiau, kad jie kam nors padėtų, pirmoji egzamino dalis, būtent hören lesen schreiben, man liko daug laiko, daug apsižvalgiau, bet mokytojas net nepakilo iš ten, kur jis sėdėjo prie baikerio, jis tiesiog sekė visus akimis. Jie taip pat nepaaiškina laiško temos turkų kalba, leisk man pasakyti ir tau

    cetin03
    Dalyvis

    Ką tik pradėjau kursą, Gote užduodami klausimai tam tikri dalykai, dėstytojai veda pamokas pagal prioritetą, jei mokaisi tas pačias sritis, tai nėra ko bijoti, nemačiau, kad kas sakytų, kad neišlaikė egzamino visada sako, kad islaike, o net yra zmoniu, kurie vieno kurso gale laikydavo egzaminą ir išlaikė, tik sakau, kad reikia mokytis.

    barmeno
    Dalyvis

    Sveiki,esu Mbarmeno is Hatay.Ruošiuosi 2 menesius ir kursai tuoj baigsis.Turiu problemu del egzamino datos.Paskambink po sausio 7d.Taip pat draugas paklause koks egzamino turinys yra. Tai tas pats egzamino pavyzdys kaip ir Goethe's. Adresą aš duosiu lygiai tą patį, klausimai, žinoma, skirtingi. Periodiškai, bet egzaminų sistema ir klausimų formos yra vienodos. Goethe negali peržengti to. Būkite tikri , šis egzamino pavyzdys gali būti jūsų vadovas. Spustelėkite šeimos susijungimo egzamino skiltį adresu www.almanyagocyasasi.com arba ( http://www.goethe.de/lrn/prj/pba/sd1/mat/deindex.htm.  ) Rašykite tiesiogiai ir gausite egzamino pavyzdį. Tikiuosi, kad šis adresas padės visiems mano draugams, kuriems jo reikia. O, kol nepamiršau, galite nusipirkti Goethe's A1 knygą iš ten, vos už 20 metrų yra vokiškas knygynas is instituto.Paklausk instituto informacijos skyriuje valdininko,jis tuoj aprasys rytojaus jau visai netoli..sekmes visiems.Jei kas turi naujos informacijos pasidalinkit...!!!

    barmeno
    Dalyvis

    https://www.goethe.de/lrn/prj/pba/sd1/mat/deindex.htm  Kai atsidarys šis puslapis, spustelėkite Modelsatz, tikslus visų 4 egzamino skyrių pavyzdys yra čia iki…

    06
    Dalyvis

    Bičiuliai, šiandien laikiau egzaminą Start 1.Išlaikiau 98 balais... Tai ne egzaminas, kurio reikia bijoti.Tik susirask dokumentus ir mokykis reikalingų dalykų.Sėkmės visiems...

    seiblossstill
    Dalyvis

    Bičiuliai, šiandien laikiau egzaminą Start 1.Išlaikiau 98 balais... Tai ne egzaminas, kurio reikia bijoti.Tik susirask dokumentus ir mokykis reikalingų dalykų.Sėkmės visiems...

    Sveikinu drauge,bravo,gavai puikų balą.Na aš nesupratau kaip sužinai rezultatą,kai šiandien buvo egzaminas,nes Gėtė neduoda tą pačią dieną.

Rodoma 15 atsakymų – nuo ​​1 iki 15 (iš viso 3,074)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.