Vokietijos piliečių darbo užmokestis

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    nsyyn
    Dalyvis

    Sveiki, draugai,

    Mano žmona yra Vokietijos pilietė ir turi ausbildung. Ar šeimos susijungimo metu jie kelia atlyginimų klausimus? Jei kas nors neseniai pateikė prašymą ir gavo vizą, ar gali atsakyti?

    Turiu vizą sausio 15 d., ir šis klausimas yra mūsų galvose.

    fuk_xnumx
    Dalyvis

    Vokietijos piliečiams atlyginimo išrašo pateikti neprivalo, nesijaudinkite, problemų nebus.

    nsyyn
    Dalyvis

    Vokietijos piliečiams atlyginimo išrašo pateikti neprivalo, nesijaudinkite, problemų nebus.

    Pone, ar ši informacija tiksli? Išgirdome, kad to reikalaujama pagal naujausius įstatymus.

    fuk_xnumx
    Dalyvis

    Svetainėje buvo įstatymai, reikia ieškoti, nemanau, kad įstatymas pasikeitė.

    Pone, ar ši informacija tiksli? Išgirdome, kad to reikalaujama pagal naujausius įstatymus.

    MustafaD
    Dalyvis

    Pone pas mane tokia pati situacija.Mano zmona yra Vokietijos piliete.Praejo 3 menesiu algos suskaitymu.Šiuo metu laukiame kol bus sutvarkyta 3mėn, kad pateiktume dokumentus. Padarykite savo planą taip, lyg manytumėte, kad jo norima, o jei ne, tai jūsų šansas.

    nsyyn
    Dalyvis

    Pone pas mane tokia pati situacija.Mano zmona yra Vokietijos piliete.Praejo 3 menesiu algos suskaitymu.Šiuo metu laukiame kol bus sutvarkyta 3mėn, kad pateiktume dokumentus. Padarykite savo planą taip, lyg manytumėte, kad jo norima, o jei ne, tai jūsų šansas.

    Tikiuosi nereikalaujama, turiu galvoje, kodėl iš žmogaus, kuris dirba pagal profesiją, reikia atlyginimo lapelio, jo atlyginimas ir taip mažas.

    Jei jūsų situacija paaiškės, ar galite parašyti čia?

Rodoma 5 atsakymų – nuo ​​1 iki 5 (iš viso 5)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.