Ką daryti norint gauti vokišką vairuotojo pažymėjimą ir turkišką darbo knygą...

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    fuk_xnumx
    Dalyvis

                   

                    Draugai, kurie raštu rašo šiuos dalykus Turkijoje, ir pažymėjimas yra vienas iš naujų Vokietijos įstatymų, jos vairuotojo pažymėjimo atvejis prasideda nuo perėjimo nuo vairuotojo pažymėjimo gavimo iki etapų, ką reikia daryti, jei reikia, norint trumpai apibūdinti, nes reikia abipusio iš Turkijos licencijų galioja tik pirmuosius 6 mėnesius Vokietijoje, o įvažiavimas ir išvykimas vėl yaptigimizda į Surą uzamiy tai išplaukia iš šio veido. Veiksmus, kuriuos reikia atlikti, ketinama paaiškinti straipsnyje. Šis straipsnis kiekvienoje valstijoje gali skirtis, todėl kai tik atvyksime arba bandysime pakeisti licenciją, galime paprašyti visko, ko eisime į kursą, kuriame eisime, ir išmokti galiojančią procedūrą. reikalinga po registracijos,
                                                                            Skelbiu šią darbaknygę kaip PDF failą šioje nuorodoje   
    Aš negaliu suteikti jums testo, nes testai yra apmokestinami, bet galiu jums padėti surasti tinkamą testą po to, kai užsiregistravote kurso, kurį norite suteikti jums testo kainas tarp 40 ir 100 euro šioje sistemoje, veikia taip: jūs suteikiate jiems iš savo namų kompiuterio naudodamiesi internetu internete, išsprendžiate klausimą, kurį mokytojas mato jūsų sprendimą įvesti egzaminą, kurio negalite įvesti paprastai 70% 80 tikslumo koeficiento, dabar galite įvesti egzaminą, kad galite įvesti egzaminą XUMX mėnesio mėnesį XUMX 3 euras Aš galiu padėti draugams, norintiems atlikti bandymus su egzemplioriumi, 24 turi bendrą klausimų skaičių, kuriuos reikia išspręsti vykdant testus visame 6, atsižvelgiant į tuos pačius klausimus, įrašydami tam tikrą įsiminimo įrašą, įvesdami egzaminą, jau bu.gelelaki y Mūsų azidas ..

                          Jei nepraėjo 3 metai nuo persikėlimo į Vokietiją ir jūs jau turite galiojančią Turkijos licenciją, galima atlikti šiuos veiksmus;

    pirma, rengiami šie dokumentai;

    - ADAC turkų vairuotojo pažymėjimo ir originalios vairuotojo pažymėjimo vertimas
    - akių tyrimas, reikalingas vairuotojo pažymėjimo egzaminui
    - paso kopija
    – Patvirtintas gyvenamosios vietos pažymėjimas iš jūsų pirmojo gyvenamojo miesto Vokietijoje
    - 8 valandinis „pirmosios pagalbos kursų“ pažymėjimas.
    - įrodymas, kad esate įtrauktas į vairavimo kursus (jei nesilankote kursų)

    pristatyti šiuos dokumentus vairavimo mokyklai arba žemės valdytojui, kuriam priklauso pats vairavimo kursas. Priklausomai nuo darbo krūvio, rajono valdytojo biuras siunčia laišką į vairavimo mokyklą tarp 3-8 savaičių, nurodydamas, kad jūsų vairuotojo pažymėjimas yra tikrai galiojantis ir kad egzaminus galite priimti be kursų. Vairavimo mokykla informuoja jus apie situaciją ir pasakys, kad rašytinį egzaminą galite atlikti pirmą kartą, kai būsite pasiruošę.

    Baigę rankoje 60 klausimų iš 30 klausimų, paskambinate į kursą ir pasakote datą, kada norite laikyti egzaminą, o jei egzaminų centre yra vieta, jie užsiregistruoja į egzaminą. Egzamino metu turite galimybę gauti ne daugiau kaip 110 klaidos taškų iš 10. Klausimai yra svarbumo tvarka, skiriant 2–3–4–5 balus, ir po kiekvienu klausimu užrašomas klausimų skaičius. Yra tik viena galimybė gauti 10 klaidos taškų ir neišlaikyti egzamino, tai yra, kad du 5 balų klausimai būtų klaidingi. 2 balų klausimai yra patys svarbiausi ir paprastai lengvi, todėl neišsigąskite. Jie suteikia teisę laikyti šį egzaminą daugiausia 5 kartus, jei jūs negalite jo laikyti 3 kartus, visas licencijos gavimo procesas prasideda nuo pat pradžių.

    Jei išlaikysite egzaminą raštu, jums liko paskutinė kliūtis. praktinis egzaminas. Mano patarimas prieš laikant šį egzaminą yra toks: jei važinėjote dideliuose Turkijos miestuose, ypač Stambule, pamirškite visus savo įpročius ir nesielkite kaip jaunas žmogus sakydami „aš tai padarysiu“, imkite 1-2 vairavimo pamokas ( apie 45 minutes). Išmokite sritį, kurioje laikysite egzaminą, sužinokite apie sunkumus, o ypač išmokite sustoti ant linijos prieš „stop“ ženklą ir išmokite įjungti avarinio stabdžio sankabą keliaujant 40 km. Praktinis egzaminas baigiamas per 1-45 minutes. Jei nesustosite, kai kas nors artėja prie pėsčiųjų perėjos, jūsų egzaminas jau pirmą minutę gali baigtis komanda „Patrauk, prašau“. „laisvoje vietoje dešinėje ateityje“.

    dalykai, kuriuos tikrai neturėtumėte pamiršti praktikos egzamino metu;

    * patikrinkite srauto srautą per veidrodį prieš signalizavimą - signalizaciją - kirsdami dešinę juostą - ieškodami pėsčiųjų ar dviračių prieš apsisukdami ir žvelgiant per akląją vietą ant peties - suteikdami kelią mūsų pėsčiųjų ar dviračių broliams gatvėje, į kurią grįžtate

    * Įsitikinkite, kad signalas į pagrindinius išėjimus yra teisingas

    * 4 ratas stovi prieš stabdymo ženklą ir, jei yra prieinamas kelias, tęskite dar kartą

    * kontroliuoti eismą už veidrodžio, nenutraukiant prie raudonos šviesos ir atsistojus prie žalios šviesos

    * sulėtinti, kad patikrintumėte dešinįjį eismą kiekviename gatvės išėjime

    * signalas prieš 300m prieš išvažiuojant iš magistralės ir pradėkite įvažiuoti į dešinę juostą, kai prasideda brūkšninės linijos

    * ne Honking

    * venkite patekti į eismą neperžengiant mažiausiai 2 juostų

    Atkreipę dėmesį į tai, kišenėje galite žinoti vairuotojo pažymėjimą. Jei sėkmingai išlaikysite egzaminus, iškart gausite vairuotojo pažymėjimą arba gausite egzaminą laikiusio dėdės pažymėjimą, o kitą dieną gausite vairuotojo pažymėjimą iš TÜV. Geriausi linkėjimai.

                                                                    https://turbobit.net/8ylt83h0s9tn

    Bis Zum Ende
    Dalyvis

    Sveikatos priežiūra jūsų rankose.

    yeliz_orh
    Dalyvis

    Na, tu šaunuolė. A1 EGZAMINAS PABAIGAS, DABAR EILIS VAIRUOTOJO PAŽYMĖJIMUI, KIEK EGZAMINŲ YRA ŠIOJE LINIJA, cofe:)

    fuk_xnumx
    Dalyvis

    eikite į kursą, kuriame vis tiek galite gauti išsamią informaciją iš bet kurios vietos gali būti kitokia

    Na, tu šaunuolė. A1 EGZAMINAS PABAIGAS, DABAR EILIS VAIRUOTOJO PAŽYMĖJIMUI, KIEK EGZAMINŲ YRA ŠIOJE LINIJA, cofe:)

    fuk_xnumx
    Dalyvis

    internetinis testas „40“ pradeda dirbti už jus, bet jūs nepriimate jo, galite gauti tas pačias „3“ mėnesines kainas iš interneto.

    ckok nuo
    Dalyvis

    Sveiki, Ufuk,

    Kuri yra internetinė darbo svetainė, kuri kainuoja 3 eurų už 20 mėnesius? Viskas, ką žinau http://www.fahrschulecard.de, ką kursas paprastai rekomenduoja, yra 40 eurų.

    paskendęs
    Dalyvis

    SA draugai, aš kreipiausi dėl vairuotojo pažymėjimo keitimo, išlaikiau teorinį egzaminą, asmuo, kuris laikė egzaminą, prieš pradėdamas mane šiek tiek mesti iššūkiu, aš uždaviau keletą techninių klausimų. Aš padariau savo pirmąją garbę, po savaitės turiu antrąją garbę Aš turiu egzaminą. Klausia, kaip turėčiau duoti CVP, klausimai paprastai yra apie padangų, keturių, valytuvų šviesos atstumo reguliavimą, stabdžius, kurie iš jų buvo jums užduoti, kaip jūs davėte CVP.

    Jeynes
    Dalyvis

    Mano draugas, kurį prieš kelias dienas įžengiau į praktinę prüfunga 2. Dėkojame už vairuotojo pažymėjimą. Aš atėjau iš vokiečių, nors mano vokietis yra silpnas. Galiniai rūko, priekiniai rūko, 4 žiebtuvėliai, aukšti ir maži priekiniai žibintai dirba vokiečių kalba, tiesiog paprašykite jų. Bet jūsų mokytojas nekalba vokiečių kalba nekalba su žmogumi, kuris nepateikia klausimų, nesikreipkite į tai, kad ji nesijaudina. Aš nežinojau tos pačios vokiečių, kuriai aš einu į kursą. Jie neprašė. Teisė, kairė, parkas už automobilio egzaminą, naudojant tokius žodžius kaip grįžti, kad juos suprastumėte. Padarykite jį lengva.

    fuk_xnumx
    Dalyvis

    jeynes labai gražus ir taip pat idealus laikas gauti licenciją

    1.) Atlikite pirmąjį vairuotojo pažymėjimą į Turkiją iš Vokietijos, kad 6 mėnesių pajamų (180 g) nuoma yra jūsų pasas, kad padarytumėte viską, ką galite naudoti savo el. Kortelėje su geriausiais įrankiais ir ketinate nuosekliai važiuoti.

    2.) Galite užsirašyti į kursą nelaukdami 6 mėnesių, arba jam pasibaigus, tai priklauso nuo jūsų, tačiau aš siūlau užsiregistruoti vairavus 4 5 mėnesius, nes sužinosite viską apie vairavimo taisykles stilius ir teisė praleisti važiuojant.

    3.) Kai užsiregistruosite kurso metu, neturėtumėte gerai mokytis kurso ir, jei pirmiausia išlaikysite rašytinį egzaminą, galėsite atlikti vairavimo egzaminą, kad nuspręstumėte, kiek pratimų atliksite po to, kai parašėte.

    Egzaminas raštu, tada galite patekti į vairavimo klasę, dabar jūs nuspręsite, kad vairavimo instruktorius, tačiau šie kursai ima mėnesinius mokesčius, todėl jums reikia atkreipti dėmesį į labai gerai žinomus dalykus, net jei gerai žinote, kad norite užsidirbti papildomų pamokų ir daug pinigų.

    5) Naudodamiesi „olupd“ aktyviuoju instrumentu licenciją naudokite Turkijoje ir Vokietijoje 5 mėnesius tarpininkui, kad laikas iki 3 valdytų pakankamai arti iki maksimalios 5 d., Nes jūs jau žinote, kad važiuodami reikalingais, žinote eismo taisykles Kelio ženklas Kalbant apie tai, kokį greitį jūs greičiausiai regresuojate, kad būtų laikomasi nustatytų ribų. Laikytis ir visada atkreipti dėmesį į laikiną dešinės teisę yra teisė važiuoti visais 30 kelių keliais, taigi, kai ateinate į Kelio sankryžoje reikia laikyti koją ant stabdžio ir būti pasirengusiam stabdyti staigioje situacijoje, nes gale egzaminą atliekantis pareigūnas oficialiai mato tave akimis. Tai reiškia, kad tu liki, todėl mokytojas juos jau moko vairavimo pamoką, ir žmogus jas tikrai išmoks per 30 pamokas.

    Kai kalbama apie vairavimo klasę, 6.Ders 1 yra minutė, o 45 paprastai yra euras. Jei vairuojate tą pačią dieną 40 minučių 90 kursas, tai darote 2 kursą 5 minučių pakanka tiems, kurie nori daugiau tikslų savo interesais, nes sakiau, kad kai kurie mokytojai rašo papildomas valandas, todėl turėtumėte būti atsargūs visiems.

    Jei turite kokių nors klausimų, galite manęs vėl paklausti arba mano draugai atsakys.

    paskendęs
    Dalyvis

    Dėkoju už atsakymus, štai kur aš lankiau , Noriu pakeisti kursą ir jie laiko egzaminą toli nuo mano gyvenamosios vietos, o laukas didelis, persikelia į vietą savo vietovėje ir gaunu keletą pagyrimų. Aš nuėjau sakydamas: „Padarysiu tai, nes jie geresni turkai“, bet jie ką tik mane apiplėšė ir nuolat kratosi mano egzamino datos...

    fuk_xnumx
    Dalyvis

    bet 5 6 jau sakė, kad nėra jokios problemos įprasta, kad 2 kursai 90 minutės 3 kartus ateina į transporto priemonę atskiromis dienomis taip, kad jūs viskas į 500 600 rankas pateksite, jei vis dar esate tarp kitų. pinigai patenka į 1000 eurą

    Dėkoju už atsakymus, štai kur aš lankiau , Noriu pakeisti kursą ir jie laiko egzaminą toli nuo mano gyvenamosios vietos, o laukas didelis, persikelia į vietą savo vietovėje ir gaunu keletą pagyrimų. Aš nuėjau sakydamas: „Padarysiu tai, nes jie geresni turkai“, bet jie ką tik mane apiplėšė ir nuolat kratosi mano egzamino datos...

    fuk_xnumx
    Dalyvis

    faktinis

    fuk_xnumx
    Dalyvis

    .

    fuk_xnumx
    Dalyvis

    DABARTINĖ NUORODOS

    https://turbobit.net/gk1qj1p9gghm

    karizmuo
    Dalyvis

    Labai ačiū už temą, informaciją ir failą. zshare sukėlė nemažų problemų atsisiunčiant, bet pagaliau pavyko. turbobit link neveikia. Mano testbogenai nukentėjo nuo avarijos, daug ieškojau ir jūsų dėka vėl juos radau. :) Šiuo metu naudoju Fahren Lernen v1.5. Kompiuterinė programa lygiai tokia pati kaip egzamine. Egzaminą laikiau vieną kartą, bet tą dieną labai susirgau ir turėjau palikti egzaminą įpusėjus.

    Jei kas nori, galiu įkelti šią programą.

    Laba diena visiems.

    Rodolfo
    Dalyvis

    Oho, koks vairuotojo pažymėjimo egzaminas! :D Vairuotojo pazymejima TR turejau 13 metu. Tai viskas, aš laikiau egzaminus. Dar niekada nepatyriau tiek streso ir jaudulio, kiek čia buvo laikant vairuotojo pažymėjimo egzaminą.Laimei, išlaikiau. ;) Tepadeda tau Dievas.

Rodoma 15 atsakymų – nuo ​​1 iki 15 (iš viso 61)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.