Mano šeimos susijungimo klausimai.

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    Tayni
    Dalyvis

    Sveiki visi,
    Mano sužadėtinis yra Vokietijos pilietis ir išėjęs į pensiją iš Vokietijos, ar tai šeimos susijungimo problema?
    Ar prieš kreipiantis dėl šeimos susijungimo vizos mano sutuoktinis turi grįžti į Vokietiją ir pranešti valdžios institucijoms, kad jis tuokiasi? (Norime kreiptis iškart po vestuvių)
    Kiek laiko iki šeimos susijungimo vizos reikia paskirti?
    Jei turite ką pridėti, aš džiaugiuosi.

    Tikiuosi, kad visi vizą gaus kuo greičiau. Geros dienos. Dievas laimina visus.

    fuk_xnumx
    Dalyvis

    Apie santuoką būtina pranešti Vokietijos valdžios institucijoms, tai galite padaryti konsulate.

    Tayni
    Dalyvis

    Apie santuoką būtina pranešti Vokietijos valdžios institucijoms, tai galite padaryti konsulate.

    Labai ačiū pone už atsakymą. Ar įmanoma iš konsulato gauti tokius dokumentus kaip gyvenamoji vieta?

    fuk_xnumx
    Dalyvis

    Kam reikalingas mano sutuoktinio gyvenamosios vietos dokumentas?

    Tayni
    Dalyvis

    Kam reikalingas mano sutuoktinio gyvenamosios vietos dokumentas?

    Žinau, kad norint gauti šeimos susijungimo vizą reikalingas Vokietijoje gyvenančiam sutuoktiniui priklausantis gyvenamosios vietos dokumentas.

    fuk_xnumx
    Dalyvis

    Jūs negavote vestuvėms reikalingų dokumentų, manau, kad tai yra atskira problema, o reikalingi dokumentai yra formos, galite tai dar kartą patikrinti ten arba konsulato svetainėje.

    Tayni
    Dalyvis

    Jūs negavote vestuvėms reikalingų dokumentų, manau, kad tai yra atskira problema, o reikalingi dokumentai yra formos, galite tai dar kartą patikrinti ten arba konsulato svetainėje.

    Labai atsiprašau, mokytojau, manau, kad negalėjau išreikšti savęs.
    Gavome visus dokumentus vestuvėms. Mūsų vestuvių diena yra gerai, mes laukiame savo dienos.
    Problema ta, kad jei po vestuvių jo bus paprašytas dokumentas, ar galime juos gauti iš konsulato?

    fuk_xnumx
    Dalyvis

    Vizos dokumentai po vestuvių bus užpildyti Vokietijoje, svetainėje galite peržiūrėti reikalingus vizos dokumentus, konsulate galite pranešti apie savo santuoką Vokietijos valdžios institucijoms.

    Morslipdo
    Dalyvis

    Labai atsiprašau, mokytojau, manau, kad negalėjau išreikšti savęs.
    Gavome visus dokumentus vestuvėms. Mūsų vestuvių diena yra gerai, mes laukiame savo dienos.
    Problema ta, kad jei po vestuvių jo bus paprašytas dokumentas, ar galime juos gauti iš konsulato?

    Jei jūsų sutuoktinis nuomojasi savo gyvenamąją vietą ir namą, jis/ji turėtų pasiimti su juo nuomos sutartį, o jei jis (ji) buvo vedęs ir išsiskyręs (-usi), jiems taip pat reikia pažymėjimo. Ar santuoka įvyks Turkijoje?

    Tayni
    Dalyvis

    Jei jūsų sutuoktinis nuomojasi savo gyvenamąją vietą ir namą, jis/ji turėtų pasiimti su juo nuomos sutartį, o jei jis (ji) buvo vedęs ir išsiskyręs (-usi), jiems taip pat reikia pažymėjimo. Ar santuoka įvyks Turkijoje?

    Taip, pone, mano žmona turi seną santuoką. Vestuvės bus Turkijoje.

Rodoma 9 atsakymų – nuo ​​1 iki 9 (iš viso 9)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.