A1 EXAMINATION TEXT NEW

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    sevimlihex į
    Dalyvis

    Man reikia laiškų, kurie padėtų draugams ekstremaliai situacijai. Ar turite kokių nors egzaminų, kurie žinojo apie paskutinį egzaminą?

    sevimlihex į
    Dalyvis

    DRAUGAI NIEKAM NEPADĖS ..

    reyyan į
    Dalyvis

    Svetainėje yra daugybė A1 egzamino raidžių pavyzdžių. Jį rasite, jei ieškosite A1 egzamino skyriaus. Neįmanoma, kad tiriamieji būtų visiškai vienodi su naujųjų egzaminuotojų laiško pavyzdžiu. Kiekvieno egzamino klausimai skiriasi nuo raidžių dalykų.

    reyyan į
    Dalyvis

    brangusis hexe

    Leiskite man pakartoti antrą kartą, kad galėčiau jums padėti. Aš paprašiau jūsų ieškoti svetainėje, kad rastumėte A1 egzamino raidžių pavyzdžių, ir aš paminėjau, kad raidžių dalykų neįmanoma kiekviename A1 egzamine laikyti tokiu pat kaip ir ankstesnio egzamino raidės dalyku, bet tu arba nesupratai manęs, arba ką galėčiau tau dabar pasakyti. Tu man ypatingas! Na, jūs atsakėte, kaip žinote tiek daug! Parašėte žinutę, kaip pasijuokti. Jei jūs tą žinutę parašėte čia, ne asmeniškai, taip, aš žinau daug ir nekomentavau nieko, ko nežinau. 
    Šioje svetainėje esu nuo 2008 m. Ir kuo daugiau dalinuosi viskuo, ką žinau ir išmokau. Nereikia grubumo. Negalite man siųsti asmeninės žinutės komentaro su kvailu žodžiu, panašiu į mano gražųjį. Tie, kurie mane pažįsta šioje svetainėje, žino. Stengiausi kuo daugiau padėti savo žinių rėmuose. Šioje svetainėje sužinojau, ko nežinau. Okeyyy !!!! [

    sevimlihex į
    Dalyvis

    :)

    mürselxnumx
    Dalyvis

    a1 2015 eylül ayında çıkan mektuplar yokmu Allah aşkına ne olur yazarsanız bizlerde paylaşırsak  sınva girecekler için baya faydalı oluır hemde yazan bol dua alır 

    haribo1
    Dalyvis

    Dalinuosi dviem laiškų pavyzdžiais, draugai. Pirmasis laiškas pasirodė mano egzamine, kurį laikiau gruodžio 08 d., O kitas yra dar vienas laiškas, pasirodęs egzaminuose.

    Sie fahren am nachsten Donnerstag nach Leipcigas. „Sie brauchen ein Zimmer für eine Nacht“.
    „Schreiben Sie an das Gastehaus“:
    -Warum schreiben Sie?
    -Preisas Zimmeris?
    -Ankunftzeit

    kitas taip pat

    Sie haben Ihre Freundin Anna lange nicht gesehen und möchten mit ihr essen gehen.
    „Schreiben Sie exp“:
    -Warum schreiben Sie?
    -Deja. esenas
    -reffen wann

    Ateik visiems lengvai.

    https://youtu.be/E89NOQ59AYQ    youtube'da buldum bu videoyu. Ihtiyaci olanlar icin 50 den fazla örnek var.

Rodoma 7 atsakymų – nuo ​​1 iki 7 (iš viso 7)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.