A1 šeimos susijungimo egzaminas ?????

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    hcrsvml
    Dalyvis

    DRAUGAI, AR TURITE NAUJĄ egzaminą? TSKRLR.

    fuk_xnumx
    Dalyvis

    mano drauge, surask laiškuose senas raides, jos yra svetainėje, dirba joms, jos visos nesikeičia

    Mano rojus
    Dalyvis

    mano drauge, surask laiškuose senas raides, jos yra svetainėje, dirba joms, jos visos nesikeičia

    Ar tie, kurie yra šioje svetainėje, ar tie, kurie yra Goethe svetainėje?

    fuk_xnumx
    Dalyvis

    nesvarbu, kad užtenka bent 2 ar 3 kartus peržiūrėti visas išeinančias raides taip pat, kaip ir čia išeinančias, bet kokiu atveju nėra 30 laiškų, kuriuos galima surinkti, nesunku juos iš viso peržiūrėti , nesunku juos visus peržiūrėti namuose. svarbu

    Mano rojus
    Dalyvis

    nesvarbu, kad užtenka bent 2 ar 3 kartus peržiūrėti visas išeinančias raides taip pat, kaip ir čia išeinančias, bet kokiu atveju nėra 30 laiškų, kuriuos galima surinkti, nesunku juos iš viso peržiūrėti , nesunku juos visus peržiūrėti namuose. svarbu

    klystate, už kiekvieną skyrių turite 25 taškus

    fuk_xnumx
    Dalyvis

    Nesuklydau, laiškas yra 10 balų, koks yra jūsų laiško skyrius, ar jis nėra schreiben, jame nėra nė vienos raidės, yra ir kitų dalykų, kuriuos reikia parašyti, aš nesakiau skyriuje, bet taip pat gerai perskaitykite, nes jis yra 10 balų.

    klystate, už kiekvieną skyrių turite 25 taškus

    netalman iki
    Dalyvis

    Sveiki,

    deja, klystate. „Schreiben“ (rašymo) skyrių sudaro 25 taškai, jį sudaro raidžių rašymas ir formų užpildymas.
    Mektup Mektup toplam 17 Puan . Onların verdiği direktiflere göre yazılıyor. Başlık ve vedalaşma 1 er puan, ortadaki direktifler kaç taneyse 15 e bölünüyor. Formda  8 Puan, bir text(metin) veriliyor. O bilgilere göre 5 şey soruluyor. her biri 1,66 Puan.

    fuk_xnumx
    Dalyvis

    Aš norėjau pasakyti pagrindinius taškus, kiekvienas skyrius yra 15 taškų baziniuose taškuose ir 10 taškų laiške, aš tai turiu omenyje, žinoma, tada jis padauginamas iš 1,66, tada jie rieda tiesiai, iš tikrųjų ta pačia kalba, kuria kalbame ..

    netalman iki
    Dalyvis

    Atsiprašau, kad turiu vėl rašyti, bet vadinamasis balas yra kažkas kita. Tačiau šiame egzamine skaitymo ir klausymosi skyriuje yra 15 klausimų, o ne 15 bazinių taškų, o kiekvieno vertė yra 1,66 balo. taigi iš viso 25 taškai.

    Rašymo skyriuje raidė yra 17 balų, formą sudaro 5 klausimai, taigi ji yra 5 x 1,66: 8 taškai.

    Kita vertus, kalbant, klausimų ir atsakymų vertė labai skiriasi. Tiesą sakant, žodinis komentaras yra per ilgas ir išsamus, kad galėčiau dabar paaiškinti. Trumpai: Klausimų ir prašymų sakiniai yra beveik du kartus ilgesni nei atsakymo sakiniai, o užsirašydami instruktoriai turi 3 vertinimo sistemas ir atitinkamai užsirašo. Mokinio atsakymo suprantamumo laipsnis, sakinio formavimas, ilgas ar trumpas atsakymas ir kt. klasių pagal kai kuriuos kriterijus, pvz Taigi yra pilni ženklai, pusės ženklai ir nuliai. Bet kai sakai visą pažymį, pusę pažymio, gauni visą pažymį arba pusę to sakinio vertės. Pavyzdžiui, jis negalėjo visiškai užduoti 3 taškų klausimo, tarsi gautų pusę jo.

    Mano rojus
    Dalyvis

    Atsiprašau, kad turiu vėl rašyti, bet vadinamasis balas yra kažkas kita. Tačiau šiame egzamine skaitymo ir klausymosi skyriuje yra 15 klausimų, o ne 15 bazinių taškų, o kiekvieno vertė yra 1,66 balo. taigi iš viso 25 taškai.

    Rašymo skyriuje raidė yra 17 balų, formą sudaro 5 klausimai, taigi ji yra 5 x 1,66: 8 taškai.

    Kita vertus, kalbant, klausimų ir atsakymų vertė labai skiriasi. Tiesą sakant, žodinis komentaras yra per ilgas ir išsamus, kad galėčiau dabar paaiškinti. Trumpai: Klausimų ir prašymų sakiniai yra beveik du kartus ilgesni nei atsakymo sakiniai, o užsirašydami instruktoriai turi 3 vertinimo sistemas ir atitinkamai užsirašo. Mokinio atsakymo suprantamumo laipsnis, sakinio formavimas, ilgas ar trumpas atsakymas ir kt. klasių pagal kai kuriuos kriterijus, pvz Taigi yra pilni ženklai, pusės ženklai ir nuliai. Bet kai sakai visą pažymį, pusę pažymio, gauni visą pažymį arba pusę to sakinio vertės. Pavyzdžiui, jis negalėjo visiškai užduoti 3 taškų klausimo, tarsi gautų pusę jo.

    Taigi, ar jie žiūri į laišką, norėdami išsiaiškinti, ar rašte yra klaida, ar galima iš jo gauti taškų, ar jie tik žiūri, kad suprastų?

    netalman iki
    Dalyvis

    Sveiki,

    anladığınızı nasıl anlayacaklar, eğer doğru cevapları yazmazsanız ???:)

    Jūs turite parašyti atsakymą pagal laiške pateiktas instrukcijas. Tarkime, kad suklydote, jūsų pažymys atitinkamai nukris.

    Bunu neden söylüyorum? Bazen mektupta verilen görevde diyor ki Party veriyorsunuz arkadaşlarınızı çağırın, ama bazı kişiler bunu “arkadaşınız Party  yapıyor” anlıyor ve kusursuz bir mektup yazıyor, ne grammatik hatası var ne kelime ama aldığı not -0-. Çünkü mektupta verilen direktifleri yerine getirmemiş. Ama gerçekte verilen mektubu anlayıpta kelimeyi yanlış yazmış yada benzeri  ufak tefek hatalar var, o zaman o oranda notunu kırarlar, hepsini silmiyorlar.

    Mano rojus
    Dalyvis

    Sveiki,

    anladığınızı nasıl anlayacaklar, eğer doğru cevapları yazmazsanız ???:)

    Jūs turite parašyti atsakymą pagal laiške pateiktas instrukcijas. Tarkime, kad suklydote, jūsų pažymys atitinkamai nukris.

    Bunu neden söylüyorum? Bazen mektupta verilen görevde diyor ki Party veriyorsunuz arkadaşlarınızı çağırın, ama bazı kişiler bunu “arkadaşınız Party  yapıyor” anlıyor ve kusursuz bir mektup yazıyor, ne grammatik hatası var ne kelime ama aldığı not -0-. Çünkü mektupta verilen direktifleri yerine getirmemiş. Ama gerçekte verilen mektubu anlayıpta kelimeyi yanlış yazmış yada benzeri  ufak tefek hatalar var, o zaman o oranda notunu kırarlar, hepsini silmiyorlar.

    Šia prasme neprašiau, pavyzdžiui, vietoj liebe rašyti libe, vietoj hallo rašyti halo, klausiau, ar pamirštant dvi raides pamirštamos dvi raidės, vis tiek aišku, ką tu turi omenyje šiomis dviem raidėmis , bet aš paklausiau, ar jie žiūri į tą programinės įrangos klaidą, kitaip, žinoma, jie užsirašo, tai normalu.

    netalman iki
    Dalyvis

    taip, deja, jie ištrina.

    0808
    Dalyvis

    Sveiki draugai, aš įstojau į balandžio 4 d. Ankaroje ir laimėjau egzaminą. Egzamino rezultatas yra toks; klausytis 25 balų rašymo 25 balų interviu rašymas 25 balų rašymas yra 25 taškai, rašymas yra 15 balų, forumas yra 10 balų, klausymas ir klausymas 30 klausimai raštu 15 klausimų klausant 15 klausimų raštu XNUMX klausimų klausantis bide dikakt Ką reikia padaryti, tai į paveikslėlio kortas į sakinį įrašyti žodį, kuris išeina su tema, kitaip jie to nepriima, praleidžia tai.

Rodoma 13 atsakymų – nuo ​​1 iki 13 (iš viso 13)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.