Tie, kurie laukia ir gauna 2020 m. Vokietijos kalbos kursų vizą

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.

    Sveiki, mano gerbiami vyresnieji ir brangūs draugai.
    Kreipiausi Izmire 27.02.2020. Mano paraiška pavyko gerai. Tai buvo paraiška pokalbio būdu. Tačiau dėl pandemijos iš mano paraiškos nebuvo girdėti 6 mėnesius. Man tik vieną kartą skambino konsulatas ir pasakė, kad užblokuota sąskaitos suma padidėjo nuo 1 € iki 853 € ir paprašė atnaujinti sumą paskyroje ir atsiųsti dokumentą el. Nors ši situacija buvo apmaudu, aš ją interpretavau bent jau tyrimo etape. Taip pat tikėjausi, kad jei jie tai atmes, jie nenorės, kad atnaujinčiau savo užblokuotą paskyrą, bet vis tiek nėra teigiamo ar neigiamo atsakymo. Ar yra tokių, kurie laukia ar kreipiasi dėl kalbos kursų vizos kaip aš?

    Nesibe iš
    Dalyvis

    Sveiki, mano gerbiami vyresnieji ir brangūs draugai.
    Kreipiausi Izmire 27.02.2020. Mano paraiška pavyko gerai. Tai buvo paraiška pokalbio būdu. Tačiau dėl pandemijos iš mano paraiškos nebuvo girdėti 6 mėnesius. Man tik vieną kartą skambino konsulatas ir pasakė, kad užblokuota sąskaitos suma padidėjo nuo 1 € iki 853 € ir paprašė atnaujinti sumą paskyroje ir atsiųsti dokumentą el. Nors ši situacija buvo apmaudu, aš ją interpretavau bent jau tyrimo etape. Taip pat tikėjausi, kad jei jie tai atmes, jie nenorės, kad atnaujinčiau savo užblokuotą paskyrą, bet vis tiek nėra teigiamo ar neigiamo atsakymo. Ar yra tokių, kurie laukia ar kreipiasi dėl kalbos kursų vizos kaip aš?

    Jūsų procesas užtruko tikrai ilgai. Jums būtų naudinga susisiekti su savo paskirties vietos užsieniečių policija. Atnaujinus ir išsiuntus užblokuotos paskyros dokumentą, tikriausiai reikės pridėti dar 1 mėnesį. Jiems geriausia būtų paskubėti su sandoriu ir pateikti reikiamus pasiteisinimus, tokius kaip „nežinojau kaip išsinuomoti būstą, dėl ilgo proceso prarasiu būstą“ ir pan. Galite šiek tiek paspartinti darbą su užsieniečių policija savo paskirties vietoje, pateikdami tokią situaciją. Mano kuklus patarimas 😇

Rodomas 1 atsakymas (iš viso 1)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.